Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да си прехвърля от компютъра на телефона.
#1

Здравейте, няколко пъти пробвам да си кача няколко песни, показва ми се всичко. Обаче не ми позволява да се прехвърли. Моля ви кажете ми как да го направя. Smile Smile Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз пък се опитвам да те разбера :unknw: Моля ви кажете ми как да го направя Big Grin Big Grin Big Grin
=========================================================================
Кое се вижда и кое не става .... Не ти дава компютъра да копираш >>> или не ти вижда компютъра телефона >>> ??? А може би не знаеш как да хванеш с мишката песента и да я сложиш в картата или в телефона ??? ...


Е над тези въпроси разсъждавам Big Grin


Ако може малко пояснение и ще получиш светкавични отговори,Обещавам Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Папките се показват, местя файла който искам да си прехвърля на тела, показва ми знака, че не може да се прехвърли (копира). Пробвам ама не става.
Цитирай
#4

Пробвай друг USB вхот на компа.

Samsung galaxy S4 mini GT-I9195 & Samsung Galaxy Note GT-N7000 & HTC Desire HD A9191
Цитирай
#5

Ако ти излиза това съобщение ето как се прави Big Grin



[Изображение: 9b99be82cb3bb980.png]


Ако не е това съобщение си снимай екрана и ми покажи......ето как се снима

http://www.youtube.com/watch?v=p8AxAR-7_NY


=================================================================

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Незнам само защо си играете с кабели? :facepalm: При положение че има толкова "облачни" програми всичко с кабел се обезмисля.Сваляш си Dropbox и всичко което го искаш от компютъра на телефона се прехвърля за минути.

OnePlus 2 64Gb
Цитирай
#7

Изчетох няколко пъти темата, но пак не разбрах как по кабел да прехвърля файлове/музика снимки/в двете посоки между телефона и компа. Dropbox има на телефона, Трябва да го кача и на лаптопа/ двете неща от подписа ми са лаптоп и комп- под Линукс са/? От други теми научих, че тези телефони не потдържат общуване през USB? Телефона има Kies, а има ли версии за комп под Линукс? Определено търся трансфер по кабел или WiFI без дата план и облак.
Лек ден.

Samsung Galaxy S4mini, IBM ThingPad X40, DELL Optiplex GX240
Цитирай
#8

kostadin11 написа:...а има ли версии за комп под Линукс? ...

Не, няма. Има само за: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, windows8**

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#9

kostadin11 написа:От други теми научих, че тези телефони не потдържат общуване през USB?

Как да не поддържат?
Я пробвай.
Аз само по ЮСБ си прехвърлям нещата от минито към компа.
А като ме мързи да връзвам кабели, си премятам файлове през Скайп.
Цитирай
#10

kostadin11 написа:Изчетох няколко пъти темата, но пак не разбрах как по кабел да прехвърля файлове/музика снимки/в двете посоки между телефона и компа. Dropbox има на телефона, Трябва да го кача и на лаптопа/ двете неща от подписа ми са лаптоп и комп- под Линукс са/? От други теми научих, че тези телефони не потдържат общуване през USB? Телефона има Kies, а има ли версии за комп под Линукс? Определено търся трансфер по кабел или WiFI без дата план и облак.
Лек ден.
За Линукс май се правят доста салта

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#11

За прехвърляне на данни с USB не ти трябват помощни програми - ако имаш инсталирани правилните драйвъри при всяко свързване на телефона към РС-то той се появява в експлоръра като обикновена външна памет. За прехвърляне на медия не използвай drag and drop , а copy/paste.
Цитирай
#12

Мда, закачам тела за лаптопа и започва зареждане на батерията, но не го виждам като външно усройство. Имам и уиндоус на лаптопа /ползвам го за автомобилна диагностика/ и ще пробвам като закача тела какво ще видя.
На тела има ли фабрично скайп или трябва да го кача? Не съм намерил тема по въпроса.
Абонирах се/обясниха ми в друга тема/ за теми които следя, но как да виждам новите публикации?
Благодаря.

Samsung Galaxy S4mini, IBM ThingPad X40, DELL Optiplex GX240
Цитирай
#13

Инсталирай: KiesSetup.exe
Не, няма - трябва да си го изтеглиш от Google Play.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#14

Пробвах няколко пъти, не става, копи и пейс не става..... ако може да ми помогните, ще съм Ви много благодарен. Smile
Цитирай
#15

Какво Copy/Paste след като трябва да влезеш в Google Play и да си го изтеглиш/

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#16

b_ignatov написа:Незнам само защо си играете с кабели? :facepalm: При положение че има толкова "облачни" програми всичко с кабел се обезмисля.Сваляш си Dropbox и всичко което го искаш от компютъра на телефона се прехвърля за минути.
Много ти благодаря, свалих Дропбох и стана. Smile :cheers: Dance :bow:
Цитирай
#17

centur написа:Какво Copy/Paste след като трябва да влезеш в Google Play и да си го изтеглиш/
Свалих си от интернет Дропбох и си прехвърлих няколко файла. На телефона имам Дропбох. Smile За копи и пейст имам предвид като вкл. кабела в usb и отварям папката където да си прехвърля някой файл и ми показва, че не може да се прехвърли. Smile Благодаря за помощта. Smile



[note=centur]8. Публикуването на няколко поредни мнения в рамките на 48 часа едно от друго не се разрешава. Редактирайте първото![/note]
Цитирай
#18

(2014-02-14, 01:23:56)rado__8 написа:  Аз пък се опитвам да те разбера  :unknw:   Моля ви кажете ми как да го направя  Big Grin  Big Grin  Big Grin
=========================================================================
Кое се вижда и кое не става .... Не ти дава компютъра да копираш >>> или не ти вижда компютъра телефона >>> ???  А може би не знаеш как да хванеш с мишката песента и да я сложиш в картата или в телефона ??? ...


Е над тези въпроси разсъждавам  Big Grin


Ако може малко  пояснение и ще получиш светкавични отговори,Обещавам  Big Grin
Виждам че разбираш помогни ми значи при мен пише ми че се копива файла от компа на телефона излиза ми чр се копира но всъщност не се копира нищо
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)