Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Отделен раздел на телефона Prestigio Multiphone PAP4044 Duo
#1

Заповядайте тук ГОРДИ собственици на PAP4044 Duo
Тук може да споделяте всякакви мнения, проблеми и т.н.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте аз съм горда собственичка на Prestigio 4044 и до сега съм нямала проблеми с него, но от две седмици насам смартфона взе да ми излиза от приложенията и дори от галерията показвайки надписа Low memory в горния десен ъгъл в жълт фон, а от няколко дни и в червен. Според мен това е породено от малкото Ram памет останала и искам да ви попитам как да я изчистя, защото изтрих повечето приложения и всеки ден си я чистя с една програмка, но не се получава а имам инсталирани само facebook,viber и clean master. Моля който разбира да ми помогне. Smile
Цитирай
#3

Аз имах същия проблем.. Най вероятно е от малкото рам памет
Цитирай
#4

Самия "Clean master", който ми се струва доста добър, заема много памет и аз предпочетох да го махна. Сега телефона ми според мен върви доста по-стабилно без него.
А някой да сподели: Каква GPS Navigation върви на тия телефони?
Цитирай
#5

значи имам следния проблем телефонат не иска да зареди до крайната стъпка където е време да се появи десктопа когато го вклуча стига до дадена степен и забива след звука престигио мисля че се нарича Boot Loop (Stuck) Problem или нещо от сорта някакви идеи как да го флашна и т.н нз как се е развалил тате го ползва Angel
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)