Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имам таблет самсунг галакси таб 2 и неще да се включи.
#1

Както си бях в Интернет таблета изгасна. Натиснах палар бутона но не се включи и сега 2 дена не мога да го включа. Също така има и батерия. Помогнете!
Цитирай
Аксесоари
#2

ipt99 написа:Както си бях в Интернет таблета изгасна. Натиснах палар бутона но не се включи и сега 2 дена не мога да го включа. Също така има и батерия. Помогнете!
Пиши гаранционен ли е, с коя версия Андроид си....От това което си написал може само да гадаем. Като първовачална идея, щом батерията е заредена-задръж 'Power' продължително натиснат (повече от 30 секунди) трябва да включи.
Цитирай
#3

Аз имах същия проблем. Оправи се като държах power бутона продължителко около 5 минути някъде и ми се включи. Пробвай и ти. Аз имам един проблем, който ако можете да ми помогнете. Таблета ми се включи, но не ми зарежда. Там където показва дали зарежда или не има една червена черта и незнам какво да правя..моля помогнете Smile
Цитирай
#4

Я дай screenshot да не е червена удивителна

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

lala1 написа:Аз имах същия проблем. Оправи се като държах power бутона продължителко около 5 минути някъде и ми се включи. Пробвай и ти. Аз имам един проблем, който ако можете да ми помогнете. Таблета ми се включи, но не ми зарежда. Там където показва дали зарежда или не има една червена черта и незнам какво да правя..моля помогнете Smile
Пробвай с reset до фабрични настройки поне ще знаеш дали е софтуерен проблема или хардуерен (сервиз). Но ако не си го правил до сега първо прочети как да го направиш без проблеми и тогава.
Цитирай
#6

Здравейте!
Може ли някой да помогне? Имам таблет Samsung tab.2 10.1
Както бях в интернет таблета изгасна , след което започна да се рестартира сам . Но само се рестартира без да се включва . Изчаках да падне батерията но не помага . Задържах продължително "старт" бутона но и това не помага . Не мога да го включа и към компютър .Може ли някой да помогне с нещо?
Благодаря.
Цитирай
#7

(2014-12-01, 14:29:29)ivotuti написа:  Здравейте!
Може ли някой да помогне? Имам таблет Samsung tab.2 10.1
Както бях в интернет таблета изгасна , след което започна да се рестартира сам . Но само се рестартира без да се включва . Изчаках да падне батерията но не помага . Задържах продължително "старт" бутона но и това не помага . Не мога да го включа и към компютър .Може ли някой да помогне с нещо?
Благодаря.

Аз имам същия проблем. След като изтече гаранцията угасна и това беше. Давах го на 2-3 сервиза, и все един отговор. Край......
Казаха че си е загубил партишъни,,,, нещо такова и няма ремонт. Ако някой от форума има идеи да споделя, иначе отива в OLX за части

Huawei p9 lite + iGO Nextgen
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)