Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Телефона вече си има и цена в БГ.

http://www.technomarket.bg/products/0914...ne-2-black

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари
#52

ronnie72 написа:Телефона вече си има и цена в БГ.
Няма що! В Русия се предлага в момента на 29900 рубли, което е малко над 415 евро. Confusedleep:

 
Цитирай
#53

ХИЛЯДА И ПЕСТИН ЛЕА??? За тези пари ще си взема доказал се телефон + четец. Къде е логиката?
Цитирай
#54

Изумен съм просто от цената, даже в страницата на техномаркет в фейсбук някакъв неграмотник развиваше теории, че ако някой иска премиум телефон трябва да се изръси с 1500лв, ненормалници. Кое му е премиума на това... купчина пластмаса. Да иновативно е, готино е, гъзарско е и до там. Както каза колегата за тези пари ще си взема топ модел телефон и четец поне 7 инча, а не да се кьоря на това екранче....

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#55

Виждам ,че сте ''развълнувани'' (аз също)от цената ,но се придържайте към темата и без коментари тип Фейсбук!!!

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#56

dp4u4umi6ev написа:Виждам ,че сте ''развълнувани'' (аз също)от цената ,но се придържайте към темата и без коментари тип Фейсбук!!!
Нима цената не е важна? Колкото и да е куул ако струва ненормално повече от алтернативата си е едно нищо всъщност.
Цитирай
#57

uphero написа:Нима цената не е важна? Колкото и да е куул ако струва ненормално повече от алтернативата си е едно нищо всъщност.
Тук не става въпрос за цена, а за начин на изразяване. Всичко можеш да изразиш с културни думи Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#58

NoMaD написа:
ronnie72 написа:Телефона вече си има и цена в БГ.
Няма що! В Русия се предлага в момента на 29900 рубли, което е малко над 415 евро. Confusedleep:
Това е защото лева не е стабилен като рублата Big Grin

Huawei P10
Цитирай
#59

В един онлайн магазин тук го имат наличен на 1399, но на мен пак ми се вижда доста.
Цитирай
#60

Търсех мнения за телефона и попаднах на форума, някой купил ли си го е, може ли да сподели лични наблюдения? Впечатли ме това, че втория дисплей ще е видим и при пряка слънчева светлина, както и времето за сърфиране в интернет, дори при 4G над 24ч сърфиране, колко ли ще е при 3G...
Цитирай
#61

yotaphone написа:Търсех мнения за телефона и попаднах на форума, някой купил ли си го е, може ли да сподели лични наблюдения? Впечатли ме това, че втория дисплей ще е видим и при пряка слънчева светлина, както и времето за сърфиране в интернет, дори при 4G над 24ч сърфиране, колко ли ще е при 3G...
При тази цена на въпросния телефон, едва ли скоро ще видиш мения за него от родни потребители тук. Но на 4PDA си има тема за него, виж там : Christmas

 
Цитирай
#62

Това не го гледай,тоя процесор си папа доволно.Чудя се дали към телефончето няма стойка да седи на вереф,че така както и да го оставиш все някой дисплей ще стане дармадан Smile

ZTE Nubia Z7 Max
Цитирай
#63

YotaPhone 2 ще се предлага от Vivacom. Smile 

http://www.359gsm.com/YotaPhone-2-dual-s...vacom.html

 

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#64

YotaPhone 2 се предлага във Vivacom.

https://www.vivacom.bg/bg/residential/us...one-2.html
Цитирай
#65

(2015-01-07, 11:08:48)sapiora написа:  YotaPhone 2 се предлага във Vivacom.
Цени без коментар :
Цена на устройството без план : [sup]1399. 90 лв.[/sup]
[sup] [/sup]Купи с карта VIVAClub : [sup]1259.88 лв.[/sup] (отстъпка 140.02 лв)[sup]  [/sup]Angry
 

 
Цитирай
#66

Цената на мен ми харесва. =) Повече от онова де видях нейде за 2000 лв.

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай
#67

Това нещо на цената на iPhone 6 ли се предлага бе...
Цитирай
#68

(2015-01-07, 19:55:54)alisali1234 написа:  Това нещо на цената на iPhone 6 ли се предлага бе...

Е как го каза само все едно никой телефон няма правото да е по скъп от аЙфон. Lol

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#69

Е,не,ама си е скъпо...
Не,че е лошо телефончето де, дори има нещо иновативно и красиво в него,ама...
Цитирай
#70

Колкото и да е иновативен за тези пари няма как да се случат нещата... Трябва да седи във витрините до айфона. Въпроса е и кой ще го предпочете пред него?Аз нямам представа изобщо двете марки имат ли база за сравнение.
Цитирай
#71

За мен пък цената е напълно нормална... няма конкуренция просто, никаква...
Цитирай
#72

На 4PDA е пуснат обстоен обзор за телефона. Който с руския език е на "ти", да заповяда : http://4pda.ru/2015/01/25/198475/ Smile

 
Цитирай
#73

според мен не си струва парите това руско "чудо" само и само да имаш втори дисплей не си струва.. т'ва се равнява на същата глупост да си купиш айфон.
Кефише ме само докато не изкочи цената :>
Цитирай
#74

Добър си е телефонът и си заслужава парите Smile
Цитирай
#75

И да не си мислите че специално и конкретно само вас са прецакли умишлено в:

Англия - 550 GBP = 1446лв.
Германия - 700 EUR = 1370 лева

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)