Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

Любопитно ми е да наблюдавам, как ще протекат евентуалните бъдещи продажби при тези цени.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
Аксесоари
#77

Цена в USA около 600$ - доста добре!

http://www.gsmarena.com/yotaphone_2_to_l...-11409.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#78

Във Виваком така и не можах никъде да го видя, макар че го били предлагали.

 
Цитирай
#79

Поиграх си с него в Техномаркет. Интересен и наистина различен телефон.За хората , който са минали през всички топ модели и се чудят как да се разнообразят,ще си е предизвикателство да го "минат" и него.Определено няма да стане ширпотреба като Ес - ките , Уан - овете, Зет - ките и Айфоня. Доста от модерните баровци - потенциални купувачи, въобще няма и да разберат за него.Което е жалко.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#80

На тази висока цена на която го предлагат едва ли някой ще си го купи. Цената му трябва да е точно такава каквато е на китайските телефони за да реализира продажби. Като изключим втория екран което наистина е уникално и различно (също така е и доста бъгаво и лагаво) телефонът не е нищо особено дори го определям като много зле спрямо ценовия си клас.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#81

Аз пък не виждам изобщо смисъл от втория екран. Да не говорим, че за тия пари ще си вземеш читав телефон + някой читав еБуук с малки размери, които ще ти вършат идеална работа(да четеш книги на 5 инча си е кофти, както и да го гледам).

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#82

Неудобно е с двата екрана - както и да го сложиш на масата, все върху някой от дисплеите ще е. Как да го пазиш? Шантава работа.

 
Цитирай
#83

(2016-12-26, 11:08:49)NoMaD написа:  Неудобно е с двата екрана - както и да го сложиш на пасата, все върху някой от дисплеите ще е. Как да го пазиш? Шантава работа.

Шантава работа е да "съживяваш" тема от преди година и половина (март 2015).

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#84

@Anastasia123, тези дни го тествах, сега си пиша мнението. Проблем не виждам да има.

 
Цитирай
#85

Къде, ако не е тайна? Smile
Бащата иска да сменя Самсунга си с този, но 1000+лева за телефон ми идва леко прекалено.
Цитирай
#86

@VikeZ, вече не са, има няколко оферти за 300-400 лв. в Продавалника, може да провериш там.

 
Цитирай
#87

За какви 1000лв става въпрос, телефона отдавана е на много ниска цена даже и нов:
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_3...html?wid=4

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#88

(2016-12-26, 18:23:00)VikeZ написа:  Къде, ако не е тайна? Smile
Бащата иска да сменя Самсунга си с този...
Ако не те бърка, че е китайска версия, може да си поръчаш и от Али, там също го предлагат на подобна цена.

 
Цитирай
#89

Много изгодно го разпродават покрай празниците и като ми пристигне ще ви кажа, защото го поръчах от tinydeal и уж ще дойде до 7 дни, но ме съмнява да се опрганизират толкова бързо..?!

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#90

Е как няма да е изгодно. Телефон на толкова години и с такива характеристики...
Цитирай
#91

Моя пристигна днес от gear best. Поръчах го на 27-ми Декември и цената излезе около 220 лева. За тези пари дивайса е много приятен. Поне за мен четене на форуми на задния екран е безпроблемно Smile  Поразцъках го малко но засега нямам сериозни впечатления - телефона е със YD206 за който максимума е Андроид 4.4. Ще го давам на доктор да го префлашнат с YD201 и да има както ОТА,  така и близалка Smile. Чета че се работи по шестица ама засега нищо сигурно няма.
Цитирай
#92

Минава ли през митница (какъв вид доставка беше избрал)?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#93

Стандартна доставка със застраховка и тракинг. Не мина през митница а директно в пощата.

За пръв път се случва да ми звъннат от пощата на мобилния че имам пратка. Обикновено ми носят известие.

Братята китайци разбира се нагло бяха пляснали цена 20$ и надпис Gift.
Цитирай
#94

(2017-01-12, 16:08:27)iavorski написа:  Стандартна доставка със застраховка и тракинг. Не мина през митница а директно в пощата.

За пръв път се случва да ми звъннат от пощата на мобилния че имам пратка. Обикновено ми носят известие.

Братята китайци разбира се нагло бяха пляснали цена 20$ и надпис Gift.
Кой е този китаец, я дай линк!

Doogee S30
Цитирай
#95

GearBest e online магазин, не са отделни търговци.
Цитирай
#96

(2017-01-13, 08:36:48)GH0STFACE написа:  GearBest e online магазин, не са отделни търговци.

Точно така - оттам си купувам всичко с марката Xiaomi за да съм спокоен че не е copycat
Цитирай
#97

Аз си поръчах от Tinydeal. Пристигна за две седмици и при мен. От Германия с Ди Ейч Ел. И там е китайски вариант и сега ще опитам да го флашна с руска версия, че с този китайски вариант и няма опция за ъпдейт до близалката. Нищо не разбирам и и ще трябва бая да почета преди да го направя.  Още не знам как се държи батерията с Лолипоп, но нещо бая хора са се оплаквали от това, че падала по-бързо. Някой знае ли повече подробности.? Не знам дали след префлашването после сам ще си търси обновления или трябва пак ръчно да му слагам новия билд. 
Работят по Машмелоу и аз така разбрах....

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#98

Може ли да помоля някой, който разбира от Yotaphone 2 да ми пише на лс, защото имам проблем със силата на сигнала му, а не искам да създавам излишна нова тема за този проблем и ако може да ми помогне.

Писах на ba6i4, но предполагам, че си има много неща за вършене и няма време. Наистина имам нужда от съвет.

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#99

Някой има ли проблем с сигнала при слаб 3G сигнал?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)