Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със свързването с компютър
#1

Свързвам кабела за данни в компа и таблета и ... нищо.Нито инсталира драйвери, нито се отваря съдържанието на паметта.Появява се само някакво съобщение за зареждане на батерията предполагам кога ще завърши и някакъв час Charging completes at (час).В диспечера на устройства няма неразпознати такива.
Като вляза в Настройки/Още.../Сдвояване и преносима т.достъп първата опция там USB привърване не е активна все едно не съм включил кабел.За съжаление нямам друг с, който да опитам ако проблема е в него.Външни видими нарушения по кабела обаче няма в смисъл да е прекълцан, смачкан, скъсан и прочие.Иначе машинката си е зарежда нормално с него понеже е зарядно и кабел за данни в едно
Цитирай
Аксесоари
#2

tyrboman написа:Свързвам кабела за данни в компа и таблета и ... нищо.Нито инсталира драйвери, нито се отваря съдържанието на паметта.Появява се само някакво съобщение за зареждане на батерията предполагам кога ще завърши и някакъв час Charging completes at (час).В диспечера на устройства няма неразпознати такива.
Като вляза в Настройки/Още.../Сдвояване и преносима т.достъп първата опция там USB привърване не е активна все едно не съм включил кабел.За съжаление нямам друг с, който да опитам ако проблема е в него.Външни видими нарушения по кабела обаче няма в смисъл да е прекълцан, смачкан, скъсан и прочие.Иначе машинката си е зарежда нормално с него понеже е зарядно и кабел за данни в едно
Направи едно нулиране с фабрични настройки да разбереш от къде е този проблем
Цитирай
#3

person написа:Направи едно нулиране с фабрични настройки да разбереш от къде е този проблем

Току що опитах и резултата е нулев само дето изтрих всички акаунти, игри и програми на френда (таблета не е мой)
Цитирай
#4

tyrboman написа:
person написа:Направи едно нулиране с фабрични настройки да разбереш от къде е този проблем

Току що опитах и резултата е нулев само дето изтрих всички акаунти, игри и програми на френда (таблета не е мой)
Може би проблема е в кабела???
Цитирай
#5

Влез в Настройки>>Опций на програмиста >>Включи USB поправки

Инсталирай тези драйвъри за XP+Windows7

http://dox.bg/files/dw?a=761d2c1626

И ще стане....не е трябвало изобщо да му правиш ресет....докато не направиш това горе ,колкото и пъти да ресетваш ефект никакъв

Ако не намериш Опций за програмисти в настройките...

Настройки>>Всичко за устройството>>Най-долу помпиш десетина пъти до като не изпише>>Вече сте програмист

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

person написа:Може би проблема е в кабела???

tyrboman написа:За съжаление нямам друг с, който да опитам ако проблема е в него.


rado__8 написа:Влез в Настройки>>Опций на програмиста >>Включи USB поправки

Инсталирай тези драйвъри за XP+Windows7

http://dox.bg/files/dw?a=761d2c1626

И ще стане....не е трябвало изобщо да му правиш ресет....докато не направиш това горе ,колкото и пъти да ресетваш ефект никакъв

Ако не намериш Опций за програмисти в настройките...

Настройки>>Всичко за устройството>>Най-долу помпиш десетина пъти до като не изпише>>Вече сте програмист

Сложих отметката на USB поправки, инсталирах софтуера от линка, даже рестартирах таблета и компютъра и всичко това за съжаление без оправия.Излязоха само тези съобщения.Сетих се, че имам и USB 3.0 и пробвах и през него, но няма разлика

[Изображение: an7p.jpg]
Цитирай
#7

Пробвай на друго USB.Веднъж с телефона ми се случи така, по някаква причина не искаше да контактува.
Цитирай
#8

Слушай ме сега....изключваш всичко което е включено в компютъра с USB.....деинсталираш всички драйвъри ,които имаш и инсталираш тези които ти дадох на ново...рестартираш компа...и включваш теблета...ако пак ти каже същото пробваш във всеки USB порт който имаш....сигурен съм,че си с настолен компютър.....не включвай отпред в двата порта които имаш ,а търси двата централните отзад,няма как да познаеш кои са....просто пробваш един по един....ако пак не стане ми пиши лично да ти го оправим проблема

П.П.

Леле :rofl: :rofl: :rofl: чак сега видях датата на поста...той сигурно се е оправил вече и е забравил Big Grin Lol ...няма нищо все на някой ще послужи :cheers:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

(2014-02-26, 17:59:02)tyrboman написа:  Свързвам кабела за данни в компа и таблета и ... нищо.Нито инсталира драйвери, нито се отваря съдържанието на паметта.Появява се само някакво съобщение за зареждане на батерията предполагам кога ще завърши и някакъв час Charging completes at (час).В диспечера на устройства няма неразпознати такива.
Като вляза в Настройки/Още.../Сдвояване и преносима т.достъп първата опция там USB привърване не е активна все едно не съм включил кабел.За съжаление нямам друг с, който да опитам ако проблема е в него.Външни видими нарушения по кабела обаче няма в смисъл да е прекълцан, смачкан, скъсан и прочие.Иначе машинката си е зарежда нормално с него понеже е зарядно и кабел за данни 
Колеги имам същия проблем, пробвах всичко но не иска да се свърже с лаптопа, с Windows 8.1 съм! Моля за помощ!
Цитирай
#10

*tyrboman* с коя версия на ОС си ?  Аз от скоро съм с 4.2.2 и пишман станах, не мога да си открия USB Debugging и сега не мога да кача/сваля нищо на компютър, флашка. Попаднах в един руски сайт на едно .apk за root без компютър ще пробвам дали ще стане нещо.
Цитирай
#11

Някой няма ли решение на проблема?
Цитирай
#12

От скоро имам таблет Самсунг Р5100 версия 4.0.3 рез 1280х800 и при опит да го свържа към РС се натъквам на следните проблеми: 1. Не го разпознава въобще и не го вижда. 2. В дадени/ неопределени/ моменти ГО вижда за известно време, след което връзката прекъсва неочаквано. 3. При опит за настройка от настройки на РС " добави устройство" / УИН 10/, ако въобще го види, започва да търси драйвър, уж го намира, инсталира, но после изписва "Further installation required"и пак така в опит да ме видиоти, и май успява...:-) Първият предполагаем виновник - кабелът - е нежно и леко наместван в местата на свързване/ юесби накрайниците/ но няма отношение към "виждането" му от РС. Виждам, че идентичен проблем мъчи и други колеги със същото устройство. Препоръчаното тук го направих, включително и ресет, но усилията ми отново се увенчаха с ,,,неуспех. Това фабричен дефект на този тъп таблет ли е, защото виждам, че и други колеги се оплакват, или трябва да търсим тъпнята другаде ;-) Някакви идеи за отстраняване ? Bu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)