Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

таблет Asus Fonepad HD 7 (ME175CG) 8GB 3G лични впечатления?
#26

Batcila написа:Явно всички имат проблем точно с Мтелския интернет ..... аз също изгубих всякаква връзка с мрежата ... да се надяваме че от Асус ще забележат проблема и ще пуснат фиск тия дни, защото и да го занесем на гаранционен ремонт не вярвам че ще има какво да се направи.
Днес се обадих в Мтел и от там казаха, че проблема е в ASUS, а не в тяхната мрежа. Били им предали проблема и се очаквало разрешение на въпроса.

Motorola Moto E (4) Plus
Цитирай
Аксесоари
#27

Интересното е че днес тествах с картата ми на Глобул след мини ъпдейта и тя работи Huh ...... а мтелската все още няма мрежа каквото и да правя :unknw:

Xperia S - стоков 4.1.2
Asus Fonepad HD 7 (ME175CG) - стоков 4.4.2
Цитирай
#28

aad написа:Айде честито андроид 4.4.2 Само дето не мога да разбера какво по добре става Blush

Здравей колега,
Може ли да споделиш как си качи ъпдейта и след ъпдейта дали всичко ти се изтри или си остана?
Аз май имам някакъв проблем защото като вляза в менюто за проверка на софтуера постоянно ми излиза събощение че имам праблме с интернета, това не е вярно нет си имам!?
Дайте съвети и идеи...

sony xperia C3; asus phonepad 7 ME 175
Цитирай
#29

ами да ти кажа нямам проблеми .трябва да си на уай-фай.всъщност мисля че е препоръчително.даже днес още веднъж актуализираха нещо.ама това което забелязвам е един от сензорните бутони вече го няма.спускащото меню за джипиес уайфай и други бързи настройки е по зле от 4.3 версията.поне за мен. :thumbup:
Цитирай
#30

Здравейте колеги!
Аз също имах проблеми с таблета след като обнових софтуера. Нямаше връзка с Мтелския интернет. Днеска отидох в магазин на Мтел и там ми смениха оригиналната micro SIM карта с рязана и всичко се оправи. Момчето ми каза, че имало разлика в чиповете на картите и заради това съм имал проблем след обновяването.
Цитирай
#31

И аз вече съм с новия ъпдейт, за сега ми допада :listen:
Само, че искам да питам колеги, споделете как се чува звука при разговор през спикерфона.
При мен е доста тихо още като го купих беше така и сега след многото ъпдейти дето му направих вчера пак си е тихо. При вас така ли е, или моя таблет е дефектен? :wall: :confused:

sony xperia C3; asus phonepad 7 ME 175
Цитирай
#32

Аз като ходих в Мтел ме гледаха като изтървани. Отидох във оторизиран сервиз и го оставих, а те го пратиха в София в Мост. Днес ми го върнаха и пише, че е сменено дъното и софтуера. Действително са го върнали на 4.3, но за дъното не съм сигурен. Като препоръка са писали да не ъпдейтвам повече фирмуеръраSmile
Цитирай
#33

Да ви кажа честно , след като съм докосвал други японски машинки с наименованието таблет, тоя си е една пълна корейска шитня, както и великия им сервиз Мост. Ако не беше подарък, досега да съм го заменил двеста пъти в магазин за нещо , не правено в час по трудово. Два месеца го мъча да подкарам на детето HBO GO и не става и не става да го таковам в таковата. Четох по форуми, че трябвало руут и след това с build prop editor да му променя в ro.product.model от KZ002 на Nexus 7. Да бе, как ли пък няма да се занимавам с руут заради едно приложение. Днес побърках близуу, защо не мога да си ползвам услугата и те се почудиха какво да ми отговорят, накрая върнах стара версия и пак нулааа, нотинг , нищоооо. Това само затвърждава тезата ми "Никога нищо корейско , по-добре китайско, поне няма менте Smile"
P.P.Рутнах го пак нищо не стана.

Sony Xperia Z5>>Sony Xperia Z3 >> Sony Xperia Z >> Sony Ericsson Arc S >> Sony Ericsson Vivaz Pro >> Sony Ericsson G900 >> Sony Ericsson T650 >> Sony Ericsson K510 >> Sony Ericsson T630 >> Ericsson A1018s >> Ericsson GA 628
iGO Primo v.2.0.1 (Explay Surfer) 9.6.7.281004 1920x1080 Xperia Z и Igo 2.4 1280x720 M4AQUA Z3 COMPACT Ext.SDCARD
Цитирай
#34

JORDITO написа:Да ви кажа честно , след като съм докосвал други японски машинки с наименованието таблет, тоя си е една пълна корейска шитня, както и великия им сервиз Мост. Ако не беше подарък, досега да съм го заменил двеста пъти в магазин за нещо , не правено в час по трудово. Два месеца го мъча да подкарам на детето HBO GO и не става и не става да го таковам в таковата. Четох по форуми, че трябвало руут и след това с build prop editor да му променя в ro.product.model от KZ002 на Nexus 7. Да бе, как ли пък няма да се занимавам с руут заради едно приложение. Днес побърках близуу, защо не мога да си ползвам услугата и те се почудиха какво да ми отговорят, накрая върнах стара версия и пак нулааа, нотинг , нищоооо. Това само затвърждава тезата ми "Никога нищо корейско , по-добре китайско, поне няма менте Smile"
P.P.Рутнах го пак нищо не стана.
Само едно уточнение- Асус не е корейска марка а тайванска.
Цитирай
#35

Цитат:Само едно уточнение- Асус не е корейска марка а тайванска.

Не бях погледнал, ама това не променя общата ситуация Big Grin Благодаря все пак за инфото.

Sony Xperia Z5>>Sony Xperia Z3 >> Sony Xperia Z >> Sony Ericsson Arc S >> Sony Ericsson Vivaz Pro >> Sony Ericsson G900 >> Sony Ericsson T650 >> Sony Ericsson K510 >> Sony Ericsson T630 >> Ericsson A1018s >> Ericsson GA 628
iGO Primo v.2.0.1 (Explay Surfer) 9.6.7.281004 1920x1080 Xperia Z и Igo 2.4 1280x720 M4AQUA Z3 COMPACT Ext.SDCARD
Цитирай
#36

Здравейте, имам същата машинка от две седмици и мисля че я бива. Днес ми спряха тока в къщи и разбрах че имам някакъв проблем с мобилните данни. В горната част на екрана където е иконата за връзката има един "Х" Пробвах картата в телефона си, там работи! Ако някой знае нещо моля за помощ!
Цитирай
#37

Имате ли българска клавиатура, аз не я откривам. Трябва ли външно приложение?

Samsung Galaxy Xcover 2 ASUS FonePad 7 ME175CG
Само глупаците могат да бъдат абсолютно сигурни в нещо. Абсолютно съм сигурен в това.
Цитирай
#38

trolazol написа:Имате ли българска клавиатура, аз не я откривам. Трябва ли външно приложение?
Да има българска клавиатура.А искаш външна аз съм доволен от тази:https://play.google.com/store/apps/detai...e.swiftkey:

Chinese Commission for Consumer Protection
Цитирай
#39

haritof написа:Здравейте, имам същата машинка от две седмици и мисля че я бива. Днес ми спряха тока в къщи и разбрах че имам някакъв проблем с мобилните данни. В горната част на екрана където е иконата за връзката има един "Х" Пробвах картата в телефона си, там работи! Ако някой знае нещо моля за помощ!
Обновявай си софтуера докато стане. Аз имам 2 таблета, на единия обновяването стана от първия път, а на другия от трети-четвърти опит. Съответно свалянето на файла трябва да е през Wi-Fi.

Motorola Moto E (4) Plus
Цитирай
#40

12 лв. с ддс, дойде за 10 дни по пощата. Фитва идеално.
http://www.aliexpress.com/item/Luxury-Sl...46526.html

obi s503+
Цитирай
#41

(2014-06-22, 00:19:22)JORDITO написа:  Здравейте, става дума за 175. Зарежда Фесбука и в един момент преди да е заредил се появява надпис "Фейсбук неочаквано спря" и опцията ОК или ИЗПРАТИ СИГНАЛ. Същото е и с HBO GO, въобще не мога да подкарам филм. Тръгва да зарежда и пак същото НЕОЧАКВАНО СПРЯ. Някой да има идея какъв му проблема на тоя фонепад?

След сто и десетия ъпдейт на андроида и ъпдейт на HBO GO, най-накрая може да се гледа филм от HBO и детето е щастливо. Да спомена, че в един от ъпдейтите се брикна при 100% пълна батерия и да са живи и здрави руснаците, че успях да го възстановя.

Sony Xperia Z5>>Sony Xperia Z3 >> Sony Xperia Z >> Sony Ericsson Arc S >> Sony Ericsson Vivaz Pro >> Sony Ericsson G900 >> Sony Ericsson T650 >> Sony Ericsson K510 >> Sony Ericsson T630 >> Ericsson A1018s >> Ericsson GA 628
iGO Primo v.2.0.1 (Explay Surfer) 9.6.7.281004 1920x1080 Xperia Z и Igo 2.4 1280x720 M4AQUA Z3 COMPACT Ext.SDCARD
Цитирай
#42

След като го ъпдейтнах до близалката стана много бавен крашва често.Преди бях доволен от производителноста на таблета,сега ми изкарва нервите.Имали възможност да му сложа къстам ром т.к съм търсел и нищо не намерих или да го даунгрейдна
Цитирай
#43

Имам същите проблеми, и ще се радвам някой с повече знания по въпроса да помогне.

Поздрави
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)