Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

cyanogenmod 11 мобилен интернет проблем
#1

Здравейте колеги, имам малук проблем с моят и9000, от няколко месеца ползвам cyanogenmod ром без проблеми с интернета, от около месец съм с cyanogenmod 11 (4.4) но вчера като инсталирах ъпдейта от 04.03.2014 мобилният нет не работи, имам покритие на 2г и 3г,ви-фи работи, обаждам се и пращам смс-и без проблем, сим картата работи (сложих я в друг телефон) по пътя на логиката проблема е в апарата, има ли решение за проблема без флашвам всичко отначало? Благодаря предварително!

Samsung Galaxy S6 32GB Black Sapphire
Цитирай
Аксесоари
#2

Настройки>>Още>>Мобилни мрежи>>Данните са активирани и Роуминг на данни трябва да са включени>>Имена на точки за достъп си активирай на който оператор си...ако липсват се обади на оператора да ти ги изпратят....

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Колега, отметката на данните е сложена, на тази за роуминг, като съм в бг не знам защо трябва да се слага, но и с нея пробвах, пак не става, иначе настройките ги имам (виваком) всичко изглежда наред, но се оказва,че не е така?! Други идеи?

Samsung Galaxy S6 32GB Black Sapphire
Цитирай
#4

Прочети в bug листа на твоя РОМ да не би да си е бъг на CyanogenMod...ако не е правиш factory reset и стискаш палци да захапе

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Версията е бъгната. Или изчакай още 2-3 дена да пуснат ъпдейт или направо инсталирай предишната версия.

P.S- Ако имаш време можеш да погледнеш и в форума на Цианоген да видиш дали и други имат същия проблем с новата версия.

neXus 5 running M (rooted)
Цитирай
#6

Преди малко инсталирах ъпдейта от днес 05.03 същата работа. Видяло се е, че ще флашвам наново...

Samsung Galaxy S6 32GB Black Sapphire
Цитирай
#7

Уви същия проблем вече си мислих, че проблема е в мен ... аз съм на глобул и също нямам мобилен интернет... след малко ще го връщам към стоков да го изчистя малко и ще се пробвам пак Crazy в най-лошия случай ще стоим на по-стара версия и това е ... :capitulation:

Lenovo A536
Цитирай
#8

Колеги, реших проблемът, флашнах дайлито от 28.02 и сега имам мобилен нет. Явно наистина е бил проблемен упдейта. Благодаря на всички отзовали се.

Samsung Galaxy S6 32GB Black Sapphire
Цитирай
#9

Здравей те сложих си cyanogenmod 13 с андроид 6.1 със галалси С5 съм .Проблема е че имам интернет обаче уатсъп не тръхва и месинжера ... А иначе отварябстраници и фейсбук .... Някой ако може да помогне.
Цитирай
#10

За мобилен интернет ли става въпрос? Ако да, на кой оператор е СИМ картата?

D_coffee
Цитирай
#11

(2016-02-02, 10:37:39)mitko1pr написа:  За мобилен интернет ли става въпрос? Ако да, на кой оператор е СИМ картата?

В Германия съм.  1&1 преди това си бях качил некъв ТъчУиз няма проблеми всичко си вървеше .... Да за мобилния
Цитирай
#12

Влез в сайта на оператора и потърси за APN настройките. Мисля, че е това - https://m.hilfe-center.1und1.de/android-...94414.html.

D_coffee
Цитирай
#13
Thumbs Up 

(2016-02-02, 17:23:09)mitko1pr написа:  Влез в сайта на оператора и потърси за APN настройките. Мисля, че е това - https://m.hilfe-center.1und1.de/android-...94414.html.

Ей ти не си Човек бе .... Ти си Злато
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)