Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

не мога да свалям торенти на таблета си
#1

Не мога да свалям торенти на таблета си свалих си utorrent копирам линка на торента от замунда салагам го в програмата и ми изписва че е невъзможно да се изпълни.Пробвах и с друга програма свалих торрент файла заредих го в програмата и ми изписаче стийма на файла е развален пробвах с няколко торента едно и също даже utoren-ta ми изписа че торента има вирус и ме препрати към клийн мастера в андроид маркет да си го сваля.Данеби да е от някоя настойка Версията на софтуера ми е желе 4.2.2.

ZOPO ZP1000S. Android 4.4.2
Цитирай
Аксесоари
#2

Пич, ако си свалил торента от замунда, няма как да стане, щото форматът не е валиден, пне на мен така ми пише. Пробвай с друга програма, като A torrent downloader, и с друг сайт за сваляне на торенти, като kickass torrent.

Lenovo A606
Цитирай
#3

Здравейте колеги, решението е просто: Когато влезнете в замунда в торента просто цъкнете на магнитно сваляне и торента ще се зареди. Магнитното сваляне е една иконка, като поткова. Wink

HTC DHD, HTC EVO 3D,  SX M2 Aqua, SX M4 Aqua,  Xiaomi Redmi Note 3 SD 3/32 GB
Цитирай
#4

Аз ползвам BitTorrent, работата става така...когато отворите детайла на торента, задържате върху името на файла и го сваляте като обикновен файл-Save As.След като го свалите просто го отваряте и ще тръгне БитТорента...така се получават нещата при мен. То като се замисля и при Windows e така,първо сваля файлчето и след това самият торент.
Цитирай
#5

Здравейте,
От известно време не мога да свалям торенти от замунда през телефона /galaxy s III/ и таблета / galaxy tab s/..
Използвам Dolphin browser i Utorrent. Проблема е, че Utorrent не може да отвори торента и съответно да го свали. Пробвах с магнитно сваляне, получи се, но крайния резултат беше бъгнат файл, който не се отваря.
Ще бъда благодарна за съвети и отзиви
Цитирай
#6

Нещо? Някаква новост ли има в свалянето на торенти. Пробвах 4-5 различни торент клиента и магнити свалях и нищо не става.
Хелп!

В друга тема, колегите препоръчаха да се ползва браузър различен от хром, при сваляне на торенти. Сваляте магнитно и всичко е 6.
Благодаря на колегите.

Motorola Milestone xt720/////// HTC Desire X////// NEXUS 4 ----------> NOTE 3
Цитирай
#7

(2014-03-09, 15:27:11)Stoimir написа:  Не мога да свалям торенти на таблета си свалих си utorrent копирам линка на торента от замунда салагам го в програмата и ми изписва че е невъзможно да се изпълни.

За сайта на замунда използвай андроид приложението Маймунда.

Може да го свалиш на този линк:
http://search.data.bg/ready/f7e1255012f6...5965378a3a

Виж повече информация в тази тема
https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=33
Цитирай
#8

Сложи си tTorrent.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#9

Не всички торенти имат магнитно сваляне.

Към автора:Аз използвам UC Browser тегля файла във памет картата и когато се изтегли торент файла имаш известие цъкаш open и тук вече аз ползвам BitTorrent и автоматично тръгва се тегли.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)