Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

гласово набиране през bluetooth handsfree
#1

От няколко дена се мъча да накарам един андроид 4.2.2 да набира номера през блутут хендсфрито ми Plastronics.
Значи при приемането на разговори проблеми няма, но искам да мога и да набирам гласово, понеже иначе нещата от блутута слушалката малко се обезмислят.

Пробвах с няколко различни програми. voice Speed dial изглежда точно това което ми трябва, но програмата не чува гласа от слушалката, ако изключа слушалката програмата работи коректно(чува ми гласа и набира).
Пробвах и разни други работещи, чрез google voice, които работи със блутута и чува като му говоря, но пък, там нещо не ми реагира на командите...

Препоръчайте ми работеща програма, която да набира през блутут. И другата опция която ме интересува е, когато някои звъни, да ми казва в слушалката името на звънящия (да го чете)
Цитирай
Аксесоари
#2

За гласово известяване на входящо обаждане е тази темата:
https://www.androidbg.com/forum/topic442...arski.html

Но чуваш само мелодията в слушалката, иначе от телефона/таблета се чува това "кой те търси".
И аз търся такава програма, директно в слушалката да се чува всичко, но за сега все удрям на камък...

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#3
Question 

Здравейте имам s3 Neo и също така Bluetooth Handsfree модела HM1800 което също позволява гласово набиране
но не мога да разбера как точно става всъщност изскачат някакви прозорчета на Neo-то но до там
Хендсфри-то може би нещо в настройките ми куца? Моля някой ако знае какви са настройките да сподели.
Много ви Благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)