Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo S650 мнения?
#1

Здравейте, искам да ви питам някой ползвал ли е S650 и има ли отзиви за него? Ако е възможно и да каже с какъв ром е, дали се държи стабилно и т.н.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз мисля да взимам като като продам К900.
За тези пари дето може да дойде изглежда доста приличен. Дисплея е добър само не знам камерата как ще се справя Rolleyes
Цитирай
#3

Гледах доста ревюта за S650 и в повечето за камерата се казва, че е на добро ниво, а в някои даже я хвалеха и за снимките и за видеото , както и за бързината на работа. Не попаднах на мнение за нощни снимки ,защото Lenovo и в този модел ползват някакъв техен софт, а не BSI. Видео прави с 720р , но не разбрах на 8 mp с каква резолюция прави снимките,защото при повечето т.н. 13mp в режим на 1080 х1980 FHD камерата става 6-8 mp. Новите процесори МТК 6582 са подобрена производителност спрямо 6589T , но използват GPU MALI 400, който подържа камери до 8 mp, впрочем за камерата е важна оптиката и при добра такава и 5-6 mp правят отлични снимки. И на мен този модел ми е интерсен, но няма къде до го видя на живо hands -on.

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#4

поръчах го за приятел и много ми хареса и поръчах още два

Huawei Ascend P6 и Xiaomi Hongmi Redmi NOTE Pro 
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#5

Oт къде го поръча колега Smile
Цитирай
#6

ot minideal вече съм поръчал поне 10 телефона и съм много доволен от тях

Huawei Ascend P6 и Xiaomi Hongmi Redmi NOTE Pro 
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#7

Аз сега видях че дори е паднал на 139 долара което е страшна оферта.

А с митницата как стои въпроса, минават ли пак ако е написано подарък на пакета и за колко време идват от мини диъл
Цитирай
#8

айде стига бе това е защото поръчах 3бр. минават митница а с безплатната доставка е относително от 6 до 30 дни

Huawei Ascend P6 и Xiaomi Hongmi Redmi NOTE Pro 
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#9

Днес ми пристигна Lenovo-то поръчано за приятел как се рутва някой знае ли ,дали със SuperOneClick ще стане работата

xiaomi redmi note 7 pro 6/128
Цитирай
#10

koko81 написа:Днес ми пристигна Lenovo-то поръчано за приятел как се рутва някой знае ли ,дали със SuperOneClick ще стане работата


SRS One Click Root for Android
http://www.srsroot.com/supported
Цитирай
#11

Абе тази програма уж пишеше че поддържа и К900 само че не успя да се справи с него така че не е гаранция.
Цитирай
#12

Здравейте, днес пристигна телефона от Панда. Беше с БГ, Плей стор, без китайски приложения и т.н., но за съжаление пуснах някакъв ъпдейт на системата всичко се обърка.
Сега има само английски и 2 вида китайски езици, няма Плей стор и е пълен с китайски приложения.
Ако може помагайте да оправя положението!
Предварително благодаря!
Нямам представа дали телефона е рутнат и нямам никакъв опит в тази област.
Цитирай
#13

tedyB написа:Здравейте, днес пристигна телефона от Панда. Беше с БГ, Плей стор, без китайски приложения и т.н., но за съжаление пуснах някакъв ъпдейт на системата всичко се обърка.
Сега има само английски и 2 вида китайски езици, няма Плей стор и е пълен с китайски приложения.
Ако може помагайте да оправя положението!
Предварително благодаря!
Нямам представа дали телефона е рутнат и нямам никакъв опит в тази област.

Много гадно и моя преди да го продам беше така но си изтеглих това http://lenovo-forums.ru/files/file/437-%...%BF%D0%BA/ и стана перфектен. Единствения недостатък е че няма БГ меню/ но той пък идва с едно БГ меню, мале, мале/но за сметка на това има руски, които е почти като БГ, а също така има и много други езици. Така, че правиш си регистрация в сайта, сваляш рома, четеш внимателно как става процедурата със смяната и всичко ще е ок. И аз нищо не разбирам от телефони но повярвай ми, много е лесно щом от първия път го направих Smile
Цитирай
#14

Аз се реших и го поръчах, за тия пари няма аналог май.
Цитирай
#15

Благодаря за подкрепата, а някой не знае ли Ром с български език, нали китайците са го инсталирали все пак за да дойде с него? И друго, glin4o твоя от къде беше купен и беше ли рутнат предварително или ти го рутна?
Цитирай
#16

gotogoto написа:Аз се реших и го поръчах, за тия пари няма аналог май.
От къде го поръча?

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#17

Minideal.net .... в панда го имаше на 131 долара ама го изпуснах.
Цитирай
#18

Някой успявал ли е да активира Volume бутоните за събуждане на дисплея. Другите ми Lenovo телефони го имат като опция в менюто, а този не, малко е неудобен този Power бутон отгоре.
Или ако някой знае такова приложение, моля да сподели!
Цитирай
#19

tedyB написа:Благодаря за подкрепата, а някой не знае ли Ром с български език, нали китайците са го инсталирали все пак за да дойде с него? И друго, glin4o твоя от къде беше купен и беше ли рутнат предварително или ти го рутна?

Поръчахго от minideal и не беше рутнат. За тези пари телефона е просто перфектен о си има един огромен минус а той е, че на СИМ 1, където е 3G-то губи обхват. А да не забравя да спомена и камерата има много какво да се желае от нея. Иначе съм го тествал на всички по тежки игри и направо летят. С IGO също няма проблем, работеше много добре. Сега съм хвърлил око на S660. Телефона е със същите параметри като S650 но задния капак е метален и има 3000 ампера, батерия.
Цитирай
#20

tedyB написа:Благодаря за подкрепата, а някой не знае ли Ром с български език, нали китайците са го инсталирали все пак за да дойде с него? И друго, glin4o твоя от къде беше купен и беше ли рутнат предварително или ти го рутна?
Тука има оргинален(БГ) РОМ:http://www.needrom.com/mobile/lenovo-s650/

HTC Desire 601 :LENOVO K5:HUAWEI P9 LITE
Цитирай
#21

Вижте тук има всичко за Lenovo S650 http://lenovo-forums.ru/files/category/3...vibe-mini/

HTC Desire 601 :LENOVO K5:HUAWEI P9 LITE
Цитирай
#22

glin4o написа:Поръчахго от minideal и не беше рутнат. За тези пари телефона е просто перфектен о си има един огромен минус а той е, че на СИМ 1, където е 3G-то губи обхват. А да не забравя да спомена и камерата има много какво да се желае от нея. Иначе съм го тествал на всички по тежки игри и направо летят. С IGO също няма проблем, работеше много добре. Сега съм хвърлил око на S660. Телефона е със същите параметри като S650 но задния капак е метален и има 3000 ампера, батерия.
На кой оператор ти губи обхват и само на 3G или на 2G също , защото Виваком на 3G работят и на 900Мхц на някои клетки,а модела подържа само 2100Мхц . Впрочем на няколко места четох за проблеми при Lenovo с двете СИМ карти и се налага ръчкане и смяна РОМ-ове и версии .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#23

Цитат:Тука има оргинален(БГ) РОМ:http://www.needrom.com/mobile/lenovo-s650/

Ще го пробвам, но искам да попитам няколко неща ако може да ми отговорите:
1 Трябва ли да е рутнат телефона вече за да флашна този ром? и ако да как да разбера дали е рутнат?
2 В темата се споменават драйвъри, трябват ли ми такива, защото са качени само ром-а и флаш тулс? Съответно, ако трябват кои и от къде да ги сваля?

Иначе процедурата ми се видя проста и отнемаща няколко минути. Smile
Цитирай
#24

Цитат:Тука има оргинален(БГ) РОМ:http://www.needrom.com/mobile/lenovo-s650/
Сега изтеглих файловете и гледам, че едната папка е кръстена:
S650_S119_131014-Lang_Fix
Дали съдържа целия ром или е само фикс към някой друг?
Цитирай
#25

tedyB написа:
Цитат:Тука има оргинален(БГ) РОМ:http://www.needrom.com/mobile/lenovo-s650/
Сега изтеглих файловете и гледам, че едната папка е кръстена:
S650_S119_131014-Lang_Fix
Дали съдържа целия ром или е само фикс към някой друг?

ДА,това е!

HTC Desire 601 :LENOVO K5:HUAWEI P9 LITE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)