Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CyanogenMODs - нови версии и инсталация

Метод 1 е за телефон без роот ,а метод 2 всъщност е ънроот и ъпдейт до 1.6 - не ставаа пробвах дирекно от стъпка 2 обаче дава грешката E:NO signature (413 files)! Някои друго решение ако има да помага.Мерси предварително!

Htc Sensation, Root, Android 4.0.3, Sens 3.6!
Цитирай
Аксесоари

Titi-htc G1 написа:Метод 1 е за телефон без роот ,а метод 2 всъщност е ънроот и ъпдейт до 1.6 - не ставаа пробвах дирекно от стъпка 2 обаче дава грешката E:NO signature (413 files)! Някои друго решение ако има да помага.Мерси предварително!
Еми почвай го от стъпка 1...
Цитирай

От стъпка 1 ми се маха роота ,а аз не искам Sad =( Sad Sad Sad

Htc Sensation, Root, Android 4.0.3, Sens 3.6!
Цитирай

е ще си го руутнеш пак после бе, оле мале... това ли ти е бил проблема хахах Lol
Цитирай

Е как да го руутна , като го руутна и ми се връща на андроид 1.1 ?Ако дадеш някакъв начин да го руутна и да си остане 1.6 6те съм благодарен ( аз го ънруутнах и сега съм си с 1.6 )Ако днес не ми пишете ви пожелавам весели празници! Мерси предварително за метод на руутване и да си остане 1.6

Htc Sensation, Root, Android 4.0.3, Sens 3.6!
Цитирай

Big Grin не може след като го ънроотнеш да ти се връща на 1.1 бе човек сигурно ползваш универсал руут затва така си мислиш :Д
Цитирай

rubara написа:мда имам такъв Smile http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1237616
Здр. -те ако искам да си сложа ето този ром какво трябва да направя 4е нещо не раздирам
в момента съм по точно бях де преди да се пробвам да го направя сам сас цианоген 6.1 "2.2.1" сега вече ми забива на първоначалния екран г1
така какво направи.
"випе" инсталиране на новия ром и дотам и сега :wall: ако някой може да помогне ....

htc g1 cianogen 2.2.1/samsung s plus/Galaxy A3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)