Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с хранилището
#1

Здравейте имам проблем с актуализацията и свалянето на приложения. Изписва ми , че нямам достатъчно място в хранилището , а всъщност имам 500мб свободна памет. Трия всички кешове и отново не може да се актуализират приложенията. Някакви мнения какъв е проблема?
Цитирай
Аксесоари
#2

руутнат ли си?
Цитирай
#3

Не , но съм по метода "Руут права без рутване" .................
Цитирай
#4

аз след руута имах тоя проблем и само преинсталация на firmware ме оправи
Четох доста хора имат тоя проблем и не само с тоя телефон и всички така са си го оправили
Цитирай
#5

Имам същия проблем, някой от актуализацийте си се свалиха и инсталираха само програмите от типа на Wakelock Detector не пожелаха. Деинсталирах Wakelock Detector която не искаше да се актуализира и се опитах да я инсталирам отновo без никакъв успех. Опитвах от плей-маркета, кракнати версий, и от 4pda.ru. Чистих кеша на плей-маркета, махнах и няколко приложения с който да освободя място (Clean master) - безрезултатно.
Единственото приложение от подобен тип което "пожела" да се инсталира е BetterBatteryStats което за мен е със сложен и непонятен интерфейс - при което имам процес или приложение което държи телефона "буден" - процесора е на 200 MHz и не влиза в deepSleep.
Рутнал съм с Kingo Android ROOT имам SuperSu и роот права.
Дали с връщане на заводските настройки нещата ще се променят? Предполагам че и роот правата ще се загубят.

Samsung Galaxy Xcover 2 ASUS FonePad 7 ME175CG
Само глупаците могат да бъдат абсолютно сигурни в нещо. Абсолютно съм сигурен в това.
Цитирай
#6

Няма да стане само с настройки.
Качи на ново firmware.
Пробвах какво ли не и само това ме оправи.
Цитирай
#7

DrioniD написа:Няма да стане само с настройки.
Качи на ново firmware.
Пробвах какво ли не и само това ме оправи.

Неразбрах как го постигнах но в даден момент ъпдейтите започнаха да се свалят и да мога да инсталирам приложения който отказваха с грешката "няма място в хранилището". Подозирам някое приложение което е било инсталирано и е пречело на другите, дейнсталирах различни - CPU-Z, CPU spy plus, Deepsleep battery saver, Chess Free, Root Checker Pro.
Не съм качвал друг firmware. Нито забелязвам официален ъпдейт от samsung, но и при проверка телефона казва че устройството е променено и няма фандък.

Samsung Galaxy Xcover 2 ASUS FonePad 7 ME175CG
Само глупаците могат да бъдат абсолютно сигурни в нещо. Абсолютно съм сигурен в това.
Цитирай
#8

Някой друг да го е решил този проблем деисталирах всички приложения и пак същото
Цитирай
#9

И при мен се появи същия проблем, само че през Kies се ъпдеитна.После пак рут с Кинго и сега при опит да инсталирам примерно феисбук дава, че няма място.Други програми се инсталираха без проблем а някои си си висят с нямало място уф.
Цитирай
#10

Здравейте, направил съм урок за андроид 4.4.4 и как да си оправите проблема с малкото памет. Решението на проблема е универслно и може да се сложи на сток рома
Цитирай
#11

(2014-08-31, 19:49:57)toni92 написа:  Здравейте, направил съм урок за андроид 4.4.4 и как да си оправите проблема с малкото памет. Решението на проблема е универслно и може да се сложи на сток рома

къде е този урок?
Huh
Цитирай
#12

Ето го тук >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=64372

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)