Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Когато мястото за приложения не стига
#1

И аз като много хора си взех lenovo a820 сложих му друг ром /Ламбда 2.3.4/ работи добре но уви след време и няколко приложения по късно се оказа, че няма памет местих ги на карта какво ли не правих.Седнах един ден и намерих спасение [Изображение: Screenshot_2013_11_29_10_06_53.png]
:tease:
просто трябва да сложите един apk файл инсталираш го
[Изображение: 20130503105946-jpg.17380]
и след това даваш 2.5
след това recovery и телефона се рестартира след рестарта влизаш в хранилището и задаваш на подразбиране да е SD. това всичко ще е все едно тепърва иналнат и ще трябва да си сваляш на ново приложения настройки и т.н

ако не тръгне apk ще трябва да сложиш на ново рома и след това да го инсталираш

това се прави само веднъж и си остава за винаги такаче не е нужно да го правите при всяка инсталация или смяна на ром
Цитирай
Аксесоари
#2

Поздравления за темата, направих я важна. Работи и на стоков ROM. (ако някой се чуди, само ви трябва root)

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

1+ :thumbup:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

само неразбрах топлата вода ли открихте..така си направих тела преди половин година...да не казвам че има още поне 10 приложения...а да не споменавам че и в настрйките на кернела може да се направи...
Цитирай
#5

еми има хора сега са си взели такъв тел и не знаят не всички са запознати. :thumbup: /да го беше пуснал преди 1 год да не ни мачиш
Цитирай
#6

А има ли начин после да се върне в старото си положение както е било

xiaomi redmi note 7 pro 6/128
Цитирай
#7

Има, да. Ето тук е:

http://4pda.ru/forum/index.php?s=&showto...p=25853209

Във тази тема има много други неща за А820, разгледайте първия пост...

Lenovo A820
Prestigio Multiphone 4505 DUO
Цитирай
#8

Ами на мене проблема ми е следния след като сложих метеос всичко точно да направи вътрешното място достатъчно голямо но в рекавъри режим ми пише E cant mount /sdcard/ и затова искам да си го възстановя както си беше пробвах това на руснаците още вчера преди да пишеш пак същата работа

xiaomi redmi note 7 pro 6/128
Цитирай
#9

Ми незнам не съм го връщал. Пробвали да му дадеш 1,5 гб
Цитирай
#10

koko81 написа:в рекавъри режим ми пише E cant mount /sdcard/

И аз имах такъв проблем, реших го със инсталация на ColorOS, появи се съобщение дали искам да форматирам втората карта и след форматирането се оправи. След това смених РОМ-а и паметта си остана наред. :thumbup:

Lenovo A820
Prestigio Multiphone 4505 DUO
Цитирай
#11

от къде е тази програма не я намерих в маркета или е ром това coloros

xiaomi redmi note 7 pro 6/128
Цитирай
#12

4.2.2 ROM е, във 4ПДА

Lenovo A820
Prestigio Multiphone 4505 DUO
Цитирай
#13

Проблема се оказа от картата памет намерих друга и с нея стана а тази докато не я форматирах с друга програма различна от на уиндоуса не иска да стане вече всичко е по старо му :thumbup:

xiaomi redmi note 7 pro 6/128
Цитирай
#14

Случайно си реших проблема:
1. С паметта (постоянно се налагаше да чистя ненужни файлове, да ускорявам РАМ и прочее).
2. С батерията (понеже беше започнала да ми държи от 3-4 дни на няма и 2).

Решението:
Наложи ми се да си сменя микро СД картата и съответно трябваше да рестартирам телефона.
След рестарта: запълването на рам паметта от 84-85% падна на 46%, а батерията от ден и половина пак се върна в старото си състояние на 3-4 дни.

Сега, може би спецовете ще кажат на какво се дължи това.
Аз просто споделям патило.

Успехи на всички!

Samsung Galaxy S4 i9500
Цитирай
#15

Помагайте, направих всичко от първия пост, след рестарт - показва че няма SD карта, сменях карти форматирах - няма... Като включа телефона в компютъра не ми показва като removable device... дори не мога да сложа нов ром - помогнете
Цитирай
#16

Skratch76 ....... ! Моля дай подробности за .... "а да не споменавам че и в настрйките на кернела може да се направи" !
Цитирай
#17

Да споделя и моя опит. Инсталирах според описанието и всичко мина добре, но след като приключи рестора от CWM ми написа, че SD картата е повредена. Телефона ми предложи да я форматирам, но аз бях подготвен и вече я бях копирал на компютъра. Интересното бе, че след като му казах да я форматира телефона я разпозна и даже не изтри информацията на нея и всичко стана перфектно. В момента телефона работи идеално! И да поясня нещо което не е дадено в първия пост...преди да започнете си направете backup от CWM. След като инасталирате програмата само пак влизате там и давате restore , и всичките ви програми и настройки се възстановяват!
Цитирай
#18

Здравейте!
И аз имам проблем с паметта на телефона Smile странното е, 4е постоянно махам проложения, в момента съм оставила най - нужните. Много е дражнещо това постоянно изписване, 4е няма място! Искам да попитам дали някъде в София могат да ми сложат тази програма срещу заплащане, не мисля, 4е ще се справя сама Sad
Цитирай
#19

(2014-07-25, 10:53:17)lkoycheva написа:  Помагайте, направих всичко от първия пост, след рестарт - показва че няма SD карта, сменях карти форматирах - няма... Като включа телефона в компютъра не ми показва като removable device... дори не мога да сложа нов ром - помогнете

Имам същият проблем. Някакви предложения ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)