Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM][Official Netherlands 4.2.2][P5110] Samsung Galaxy Tab 2 10.1''
#1

Ето и подробни напътствия за флашване на Jelly Bean 4.2.2 на Samsung Galaxy Tab 2 WIFI P5110. Ако ги следвате внимателно, няма да имате проблеми при процеса. [Аз сложих този ром преди няколко дни] Въпреки това всеки прави нещата на свой риск и аз не нося отговорност. Пожелавам ви успех, няма нищо сложно!

1. Сваляте ром-а от тук, използвайки един от двата mirror-а: http://live.samsung-updates.com/details/...XDML1.html
2. Правите си backup и резервно копие на всичко, което искате да запазите
3. Сваляте Odin от тук: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1985471 след което го разархивирате
4. Включвате USB Debugging
5. Изтривате всички данни (Може през Recovery с “Wipe data/factory reset” или през самите Настройки – Нулиране на фабричните данни в подраздел “Архивиране и нулиране“)
6. Разархивирате рома в една папка, като в самия архив има два файла. И двата нека да са в папката.
7. След като го разархивирате, изключвате таблета
8. Важно е таблетът да е със заредена батерия, най-добре над 90%
9. Натискате бутона за включване и бутона за увеличаване на звука заедно докато не се покаже един триъгълник с удивителен в средата.
10. Когато се покаже триъгълникът натискате бутона за намаляване на звука за да влезете в Download режим
11. Стартирате ODIN като администратор
12. Свързвате таблета към компютъра посредством USB
13. Там където пише PDA избирате рома с файлово разширение .tar.md5 extension. Натиснете Start и покачайте няколко минути докато изпише Remove. Може да видите на илюстрацията как трябва да изглежда Odin. (Проверете дали са сложени отметките на Auto Reboot и F. Reset Time)
14. Изключвате кабела, устройството ще се рестартира и ще започне да зарежда. Ако видите, че таблетът стои на логото на Samsung прекалено дълго рестартирайте и/или наново дайте wipe data.

[Изображение: 7193470P.jpg]

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
Аксесоари
#2

ПОздравления за темата! :thumbup:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Мерси, надявам се да е от полза на всички, които искат Jelly Bean. Няма смисъл да чакате официален ъпдейт, просто Flash+Enjoy Lol

Huawei P8 Lite | iPad Air 2
Цитирай
#4

Трябва ли да съм руутнат?
Цитирай
#5

Няма значение дали си или не си. (така да го кажа Smile )

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#6

Ако удобно някой да качи в dox или другаде рома, че от Самсунг го свалям супер бавно и ми се срива връзката вече трети път за цял ден Sad НеоБходим ми е 4,2,2 за п5100

SE G700 Symbian UIQ > iPhone 3G 8GB iOS 3.1.3> Sony Ericsson X8  > HTC Desire X  > Alcatel One Touch Idol 2  > Huawei P9 > Huawei P10 > Huawei P20 Pro > Samsung S22 Ultra 
Цитирай
#7

Здравейте. Дайте линк към друг сървър за рома ,че тези са премахнати БЛАГОДАРЯ ви предварително
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)