Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

СТОКОВИ РОМОВЕ - ALCATEL [6010X];[6012X];[6030X]
#1

Виждам, че много хора търсят стоков РОМ за определени модели на Alcatel поради брикнати телефони, бъгове и т.н.
Реших да пусна backup-и така всеки ще има достъп до тях.

РОМОВЕ са за флашване през SP FLASH TOOL!


по-късно ще кача и за други модели за сега толкова

DONATE МЕ : цък



Цитирай
Аксесоари
#2

Жив и Здрав да си Мартоооо Dance Dance Dance
С рома за 6010х съживи напълно умрелия телефон който е при мене Smile Нещеше да пали е беше жива тухла !
ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ за отделеното време да качиш ромовете !!!

LG Optimus 2x ..::.. ICS-android 4.0.4-FLEX-ICER_Rev3.4 ..::..
Цитирай
#3

този за 6030х съм почти сигурен че е Мтел.Само техните бяха с 01001 другите оператори бяха с по горни версии ако не греша.
Цитирай
#4

Аз си купих преди няколко дни от Глобул и също беше с 01001 Wink
Цитирай
#5

За 6030Х е Мтелски Smile при заводски настройки от телефона същият се заключва към мрежата :rofl:

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#6

ALCATEL IDOL MINI-6012X[01001][VIVACOM] не е бг версия. Руска версия е 003.
Цитирай
#7

Супер тема. Може ли някой да закачи за 6030х глобулски сток. Че май обмислям да се върна на оригинал. Всичките ромчета съм ги обходил и ми писна от бъгове- камерата е все на 4м,лагове на унлока, WiFi, Bluetooth не работят надеждно, лед нотификейшъните не работят и тем подобни. Ако някой направи читав порт на MIUI няма да се замисля да мина отново на миуито

XiaoMi HougMi RedMi1S
Follow Me On Twitter / Viber beta User
Цитирай
#8

Много добре за РОМ-овете , но никъде не е описано как се флашва . При мен ми излиза само надписа алкател стар надписа и до там с флашване с този ром 6010X.
Цитирай
#9

Търся вивакомски ром за idol 6012x за поправка на един телефон. Каченият в тази секция е руски.
 
 БлагодаряSmile)
Цитирай
#10

Случайно да ви се намира ром и за 5038X?
Ако ще и D да е накрая пак ми върши работа,тоест 5038D.
Цитирай
#11

(2014-03-25, 00:10:30)marrto написа:  Виждам, че много хора търсят стоков РОМ за определени модели на Alcatel поради брикнати телефони, бъгове и т.н.
Реших да пусна backup-и така всеки ще има достъп до тях.

РОМОВЕ са за флашване през SP FLASH TOOL!


по-късно ще кача и за други модели за сега толкова
работещ линк за ALCATEL IDOL 6030X може ли да качите
Цитирай
#12

3др търся ром 3а Алкател POP D5
Цитирай
#13

(2015-07-02, 13:07:23)undacova написа:  Търся вивакомски ром за idol 6012x за поправка на един телефон. Каченият в тази секция е руски.
 
 БлагодаряSmile)

и аз търся такъв.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)