Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Z1 compact
#26

Току що и аз си получих китайското магнито-кабелче за 3 долара и нещо си.
Залепва силно и плътно. Работи.

Поздрави,

"SONY XPERIA Z1 Compact " - Black Magic 2014
Цитирай
Аксесоари
#27

Моето е само преходник от оригиналния кабел към магнитния конектор на телефона само за 4.80

Sony CDM-C1--->Sony CDM-J70--->Sony Ericsson K610--->Xperia Ray--->Xperia Z1 Compact<---
Цитирай
#28

Надявам се не е държавна тайна да споделиш от къде се взима за 4.80 преходника?
Цитирай
#29

http://www.ebay.com/itm/Micro-USB-to-Mag...1189411570 Има го и в черно,но сега на работа не мога да търся.

Sony CDM-C1--->Sony CDM-J70--->Sony Ericsson K610--->Xperia Ray--->Xperia Z1 Compact<---
Цитирай
#30

http://www.witrigs.com/sony-xperia-z1-co...ment-parts Телефоните ни са в гаранция,но ако някой се интересува от части.

Sony CDM-C1--->Sony CDM-J70--->Sony Ericsson K610--->Xperia Ray--->Xperia Z1 Compact<---
Цитирай
#31

Е ще внасяте ли само преходник от микро УСБ ... и кабела продавате ли го и на каква цена/място за взимане и тн?
Цитирай
#32

DK-32 от Сони Център е на цена от 65 лева, при средно движеща се 2-ра около 40-45( без доставката).

Sony Xperia™Z1 compact (D5503) Black(Stock) 4.3/1.114
Цитирай
#33

Някой да ползва апарата с този кейс или някакви впечатления от тази марка?
Кейса е: Bugdroid Circuit Case for Sony Xperia Z1 Compact

» HTC Legend » iPhone 4 » LG 2x » HTC Sensation »  HTC HD7 » Samsung Galaxy S IV » Sony Xperia Z1 » Next Phone - Definitely iPhone!!
Цитирай
#34

Sony са пуснали интернет страница/магазин за Аксесоари.
В сайта ще намерите както оригинални Сони аксесоари, така и произведени от 3-ти компаний.

http://madefor.sonymobile.com/EU/GB/en/All/
Цитирай
#35

Има ли протектори за Z1C? Ще кажете, че няма нужда да слагам, понеже екрана е защитен. Да, но май тази защита се изразява в едно невидимо протекторче, което като се надраска и човек реши да го смени, ще стане съвсем видима липсата на логото Sony, а и гаранцията отпада. Ето защо сериозно се замислям, не е ли добре да залепя някакъв протектор, който все пак да пази екрана и това, което е измислено да го защитава по начало? Гледам, че никъде нищо не се говори за протектори, затова се осмелих да попитам.

HTC Desire C -> Z1 Compact Lime
Цитирай
#36

Аз пък се притеснява, че ако сложа протектор и след време се наложи да го махна ще се махне и оригиналния. А защо да отпада гаранция? Гледала съм клипчета как слагат оригинален протектор на Сони, значи се продават, беше си с логото.
Цитирай
#37

Да, има протектори. Аз си сложих такъв, беше комплект с гумен прозрачен кейс, идва малко по-малък като размер, но поне предпазва. Има протектори и за гърба на телефона.

Sony Xperia Z1 Compact pink
Samsung S8, Orchid Grey
Цитирай
#38

Lance написа:а и гаранцията отпада.
Отпада ли? Аз тоя телефон реших да го карам без протектори, гръбчета и т.н. С идеята, че ако се надраска много екрана ще сменя протектора.


Въпрос към хората с магнитно кабелче: да ви е направило впечатление, че през този интерфейс телефона се зарежда по-бавно? Вчера ми пристигна кабелчето, включих към оригиналното захранване и като че ли се зареждаше по-бавно отколкото през USB порта.

Android Huawei P30
Цитирай
#39

Оригиналния протектор е здраво залепен и неможе да се разлепи при разлепване на допълнителен. А задължително слагай заден.http://italinea.net/skrijn-protektor-sony-xperia-mini-compact-zaden-p-4819.html Купих го преди телефона като разбрах,че се драска гръбчето.

Sony CDM-C1--->Sony CDM-J70--->Sony Ericsson K610--->Xperia Ray--->Xperia Z1 Compact<---
Цитирай
#40

Lance написа:Има ли протектори за Z1C? Ще кажете, че няма нужда да слагам, понеже екрана е защитен. Да, но май тази защита се изразява в едно невидимо протекторче, което като се надраска и човек реши да го смени, ще стане съвсем видима липсата на логото Sony, а и гаранцията отпада. Ето защо сериозно се замислям, не е ли добре да залепя някакъв протектор, който все пак да пази екрана и това, което е измислено да го защитава по начало? Гледам, че никъде нищо не се говори за протектори, затова се осмелих да попитам.
Преди имах Xperia Neo,за 2 години ползване без никакви протектори(само с фабричния) дисплея нямаше и драскотина,след това имах Xperia M,за 6 месеца ползване положението беше същото.Сега на Z2 съм лепнал един протектор,но съм сигурен,че и без него екрана няма да се надраска.Ако искаш си лепни един протектор,но не си мисли,че стоковия се драска лесно(ако използваш пирони,брадви,отверки и разни подобни ще му видиш сметката,но иначе е абсурд).

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#41

orelcho написа:Въпрос към хората с магнитно кабелче: да ви е направило впечатление, че през този интерфейс телефона се зарежда по-бавно? Вчера ми пристигна кабелчето, включих към оригиналното захранване и като че ли се зареждаше по-бавно отколкото през USB порта.

Да, по бавно зарежда. Било нормално, поне така четох.
Цитирай
#42

По възможност купувайте магнитни кабели и докстанций на място за да можете да тествате. Купих магнитен кабел. От три почти еднакви на вид, само един имаше достатъчно силен магнит. Докстанцийте, въпреки втората черупка, зареждането със защитен кейс често не се получава.Доставката е удобство, но ефекта е на късмет. Поздрави.

-Z1 Compact 14.4.A.0.108 SE /ROOTED/ deodexed>Xiaomi RN 4X>Xiaomi RN 7_Xiaomi 11 Lite NE 5G
Цитирай
#43

И при мен зареждането с кейс не се получава, остава разстояние между докстанцията и апарата. А тя си беше в комплекта на телефона.

Sony Xperia Z1 Compact pink
Samsung S8, Orchid Grey
Цитирай
#44

Beauty_bs написа:И при мен зареждането с кейс не се получава, остава разстояние между докстанцията и апарата. А тя си беше в комплекта на телефона.

И аз пробвах с по широката приставка, неуспешно... После ми хрумна да пробвам без приставка изобщо и бинго
П.П. С калъф тип тефтер съм.

Sony Xperia S White ==> Sony Xperia Z1 Compact Black
Цитирай
#45

интересно ми е зарядното в докстанцията ли е или си е в контакта и станцията се включва в него с усб кабела
Цитирай
#46

jonnkata написа:интересно ми е зарядното в докстанцията ли е или си е в контакта и станцията се включва в него с усб кабела
Зарядно =>usb=>док станция=> телефон
Те така са вързани Smile

Sony Xperia S White ==> Sony Xperia Z1 Compact Black
Цитирай
#47

Има ли някъде магнито кабелче в България
Цитирай
#48

В продавалника , за 14лв

Sony Xperia S White ==> Sony Xperia Z1 Compact Black
Цитирай
#49

Има ли някъде магнито кабелче в България- имам пред вид магазин
Цитирай
#50

kikita91 написа:В продавалника , за 14лв
София, Надежда 2 ул. Хаджи Мано Стоянов 29, зад ''магазин 345'' От този магазин си купих моето кабелче

-Z1 Compact 14.4.A.0.108 SE /ROOTED/ deodexed>Xiaomi RN 4X>Xiaomi RN 7_Xiaomi 11 Lite NE 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)