Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[root] Erazzer 3.0 - Изтриване на Google Account
#26

днес го ползвах на x8 и всичко беше 6...Smile

Galaxy SIV,HTC ONE
Цитирай
Аксесоари
#27

Работи перфектно на Zte Blade 2.3.5 Swedish Snow RLS7!
Благодаря Деси!

MI 2S & OnePlus 3 & MI Pad
Цитирай
#28

На китаеца свърши страхотна работа :thumbup:

Angry
Цитирай
#29

А не е ли по-лесно просто да се направи втори акаунт и просто да се логне с него, без програми, без ресет.

Xiaomi user
Цитирай
#30

Ако не се лъжа, в Google Play по подразбиране ще си остане първия акаунт.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#31

не е вярно

може да влезеш с втори акаунд
Цитирай
#32

Да, наистина е така, но не помня дали беше същото при старите модели. Спомням си, че имаше някакъв майтап и не ставаше номера без ресет.

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай
#33

То като ще е рутнат телефона няма нужда от тази програма! Може и по следният начин --> Просто влезте в настройките на File Manager(има го в маркета "една жълта папка е иконата") - задайте от бутона за допълнителните опции на самият телефон да ви се покажат настройките на мениджъра и натиснете More... Settings и включете рут правата,както и да са монтирани системните папки като записваеми и влезте в папките /data/system/ (за да видите папките data/system използвайте бутона up като го натиснете два пъти) и просто изтрийте файла accounts.db .След рестарт на телефона няма да имате акаунт и може да се въведе друг акаунт а системата от своя страна ще си направи нов .db файл :tease:
Цитирай
#34

Mога ли с тази програма да си изтрия Google акаунта, но без да си изтривам e-maila в Gmail.com ? :/

Siemens MT50 > Nokia 6230>3250>N70>E52 > Motorola Defy+ > LG 4x HD Black
Цитирай
#35

kota78 написа:Mога ли с тази програма да си изтрия Google акаунта, но без да си изтривам e-maila в Gmail.com ? :/
Това, че те логофва един вид няма нищо общо с изтриване на акаунт.
Действай съвсем спокойно.

MI6
Цитирай
#36

при мен маркета не може да се отвори - на мястото на иконката в настройките на приложенията пише "грешка"..... как да си го преинсталирам? може ли по някакъв начин да го махна съществуващия и да си инсталирам коректна версия?

и също имам проблем с google акаунта (имам 2)... единия го премахвам и добавям без проблеми, но за другия ми казва, че тр да мина чрез фабричните настройки... стигнах до там, че си премахнах акаунта в gmail-а, но от телефона не се маха и продължава да иска синхронизация с него... направо съм в задънена улица! много съм неопитна и ме е страх да не си бъгна телефончето...

SAMSUNG GALAXY Y GT-S5360
PRESTIGIO MultiPhone PAP4020 DUO
Цитирай
#37

marmil написа:при мен маркета не може да се отвори - на мястото на иконката в настройките на приложенията пише "грешка"..... как да си го преинсталирам? може ли по някакъв начин да го махна съществуващия и да си инсталирам коректна версия?

и също имам проблем с google акаунта (имам 2)... единия го премахвам и добавям без проблеми, но за другия ми казва, че тр да мина чрез фабричните настройки... стигнах до там, че си премахнах акаунта в gmail-а, но от телефона не се маха и продължава да иска синхронизация с него... направо съм в задънена улица! много съм неопитна и ме е страх да не си бъгна телефончето...

По първия ти въпрос - пробвай нещата, описани в темата за проблеми с Гугъл плей.
По втория въпрос. Щом имаш два акаунта, то единият е вкарван при първоначалното пускане на телефона и плейстора. Той се води основен, с него подлежат на синхронизация контактите, гугъл плей, влиза се в картите и ютюб - тоест това ти е основният акаунт за всички услуги на гугъл в телефона. След това си си въвела втори акаунт само за плейстор, който ти позволява да си инсталираш примерно купените с него приложения. Този, вторият, може да се слага и маха. Първият има създадени връзки в телефона с всички услуги на Гугъл и затова ти казва, че няма как да го изтриеш само от едно място. Трябва да си архивираш контактите на ес ди картата и евентуално и есемесите и да дадеш заводски настройки. Това ще изтрие всички настройки в телефона, заедно с акаунтите ти. После въвеждаш всичко отначало.

Nokia 2310 -> Sony Ericsson W910i -> Nokia 6303i classic -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman с руутнат Android 4.0.4 -> HTC Desire 500 със стоков Android 4.1.2
Цитирай
#38

Каква е ползата от ползването на това вместо просто да се направи "soft reset" на телефона, т.е. връщане до заводските настройки от менюто в настройките на телефона?

Някакви си Android приложения

Цитирай
#39

 hasmobi, нали именно това се коментира в първи пост на темата: "Програма за изтриване на гугъл акаунта,без да се минава през фабрични настройки".
Това приложение е за да влезе в употреба, когато потребителят НЕ желае да връща фабрични настройки, което от своя страна изтрива всичко от телефона и налага последващо инсталиране отново на всичко, като с тази темата тук, избягваш именно това неудобство.  

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#40

Здравейте днес взех един стар телефон зададух му фабрични настройки но иска гогъл акаунт още при вписването има ли как  да го изтрия ?
Цитирай
#41

Виж клипчета в youtube, според модела който имаш и търси за frp bypass.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)