Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROOT] [LG G2] [Kit Kat 4.4.2]
#26

Винаги съм бил в синхронизиране на медия, това даже сега за първи път го виждам от твоята снимка толкова не съм гозабелязвал и не съм го ползвал на моя телефон Tooth
Това дето си го избрал, в английското меню се казва тетъриг и единствения път когато се ползва е да си шернеш мобилния нет от телефона към лаптопа



GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
Аксесоари
#27

За да не пускам нова тема - днес случайно видях https://www.androidbg.com/forum/topic840...ooted.html и съответно веднага руутнах щом ще го пише така или иначе Smile

Разгледах няколко теми, но никъде не видях каквото ми трябва - има ли лесен начин за ънруут така че никога да не се разбере,че е бил руутван. Говоря за съвсем базов сценарии - стоков 4.4.2 + руут от темата в този форум ?

Siemens C25 -> Nokia 5110 -> Siemens C55 -> Siemens SX1 -> Siemens S65 -> Motorola MPX200 -> Nokia 6233 -> Nokia 5800 -> Nokia C7 -> HTC EVO 3D -> Prestigio 5044 -> Nexus 5 -> LG G2 -> Galaxy S8 -> Mi 10 -> S23U
Цитирай
#28

Колеги руутнах телефона по оказания метод и стана бързо и безболезнено от първия път ,благодаря за което Rock Преди малко обаче забелязах нещо с което досега не съм имал проблем, а именно PS Suite.Закачам телефона с кабел програмата почва да търси устройство (следователно усеща че има нещо свързано) но не намира нищо.Пробвах вече няколко пъти,рестартирах и телефона и компютъра, без резултат.Много бих се радвал на малко помощ от ваша страна.

LG G2
Цитирай
#29

Преинстал на PC Suit, при мен работи.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#30

За съжаление няма ефект Sad Други идеи ?

Мислех си за нещо от сорта на хард ресет, но понеже не съм толкова навътре в нещата ,някой ще трябва да обясни как се случва процедурата (и последствията) ,ако не представлява трудност Smile

LG G2
Цитирай
#31

Да не пускам нова тема ще питам тук. Как мога да си изключа телефона,ако забие и не иска да се изключи отникъде ?

LG V10
Цитирай
#32

Задържаш power бутона.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#33

Хора, след руут (за първи път ми е и нищо не разбирам) свалих няколко неща. HIDE SOFT KEYS единственото което ми се получи.... направих уж подобрение на звукка , камерата на beb 120 фпс, но батерията ми пада за 1 ден преди държеше по 2 3 дена... Преди 10 15 мин съм изключил зарядното и без да правя нищо освен в момента като пиша батерията ми е на 94 процента.....
Цитирай
#34

Хард рес направи Smile

LG GTWO always different  
ASUS MEMOPAD HD7 custom stock[Изображение: arrow-10x10.png]  
Цитирай
#35

Направих веднага след ъпдейта, но тогава нямаше проблем пляви ми се орт два три дена, но не съм инсталирал нищо ново...
Цитирай
#36

error: more than one devicaa and emulator

:capitulation:

MI6
Цитирай
#37

Chuckle написа:Да не пускам нова тема ще питам тук. Как мога да си изключа телефона,ако забие и не иска да се изключи отникъде ?

Извади си Сим картата и телефона сам ще се рестартира Smile
Цитирай
#38

Някой пробвал ли е това и ако да да изкаже мнения!Тука има опции постоянен и за временен руут,което след рестарт се губи,тоест не пада гаранцията като с постоянния руут. Ето програмата и описанието.Една позната така си руутна таблета след доста блъскания.Аз лично пробвах и ми казва,е програмата спря да работи и не става.Един приятел също го пробва на самсунг галакси с2 и на него така.Не смея да пробвам и др.опция за постоянен руут заради гаранцията
http://android.sc/download-z4root-apk-v1-3-0/

G2->G4
Цитирай
#39

plkochev написа:Интересно телефона е рутнат найстина, а ми изписва, че не е. Проверявам го с 3845#*802#
Здравей в кое подменю да видя дали ми е руутнат тела?

G2->G4
Цитирай
#40

Пише го в LG RCT

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай
#41

bonetty написа:Някой пробвал ли е това и ако да да изкаже мнения!Тука има опции постоянен и за временен руут,което след рестарт се губи,тоест не пада гаранцията като с постоянния руут. Ето програмата и описанието.Една позната така си руутна таблета след доста блъскания.Аз лично пробвах и ми казва,е програмата спря да работи и не става.Един приятел също го пробва на самсунг галакси с2 и на него така.Не смея да пробвам и др.опция за постоянен руут заради гаранцията
http://android.sc/download-z4root-apk-v1-3-0/
Тази програма беше за Android 2.2 или 2.3, за по-нова версия не става.
И не пускай 2 мнения едно след друго в рамките на 48 часа, използвай бутон "Редактирай".


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#42

Здравейте опитвам се да инсталирам дриверите за да руутна телефона ама нещо неможе пише. "Типът файл не се поддържа" ако може помогнете по някакъв начин
Цитирай
#43

С Framaroot 1.9.3 може ли да се руутне?


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#44

Опитай по този начин ако си с 4.4.2 https://www.androidbg.com/forum/topic881...3-442.html


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#45

Колеги помагайте искам да Unroot-на, за да мога да си занеса телефона на ремонт, благодаря ви!
Цитирай
#46

От къде мога да изтегла ioroot25 линка не работи

LG G2 32GB BLACK
Цитирай
#47

Smilodon написа:От къде мога да изтегла ioroot25 линка не работи
Оригиналната тема?
Цитирай
#48

Някой пробвал ли е да руутне телефона си с Framaroot 1.9.3 ?


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#49

Mondiso написа:Някой пробвал ли е да руутне телефона си с Framaroot 1.9.3 ?

Не,но аз пробвах TowelRoot и работи без проблеми дори на 20f,пък и номера там става с натискане на едно копче,може да пробваш с него.

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#50

siankatabg написа:
Mondiso написа:Някой пробвал ли е да руутне телефона си с Framaroot 1.9.3 ?

Не,но аз пробвах TowelRoot и работи без проблеми дори на 20f,пък и номера там става с натискане на едно копче,може да пробваш с него.
Потвърждавам:
Towelroot v.1 работи безотказно на LG G2 с Андроид 4.4.2!
Освен това обаче трябва да се инсталират:
1.BUSYBOX
2.SuperSU
Най-накрая проверка с ROOTvalidator!

SHarp Aquos S2; Android 8.0.0 WW

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)