Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROOT] [LG G2] [Kit Kat 4.4.2]
#76

Iron Maiden

Изключваш телефона
Включваш usb кабела в компа
Натискаш и задържаш vol.+ на телефона и без да го пускаш включваш в него usb кабела.
Пускаш бутона след като видиш надпис "download mode"
За да излезеш от "download mode" задържаш power бутона


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
Аксесоари
#77

Когато бях на 20D по този начин ставаше от както съм на 20G не ще и не ще.

LG G2-16GB White
Цитирай
#78

Ами аз по този начин влязох
Друг вариант, за който се сещам, е да си свалиш от маркета приложение от рода на Rеboot Widget или подобно, с което да вкараш телефона си в Даунлоад мод. Разбира се, телефонът ти трябва да е руутнат.

Успех!


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#79

Цитат:Mondiso: В Download mode обаче долу на екрана вече пише с червено rooted, докато с Towelroot пишеше unrooted
Ето тук съм описал какво да се направи за да не пише ROOTED в Download mode Smile Пробвах го току що при мен на последния официален ром 220g и надписа си стана UNROOTED.
https://www.androidbg.com/forum/topic840...ooted.html

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай
#80

След като ъпдейтнах от 20g на 20h , towelroot отново не пожела да рутне телефона.
С Stumbroot стана.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#81

Хора линкът към Ioroot не работи ,ако може дайте друг и въобще работи ли този роот на 220h? Christmas Christmas Christmas

LG Nexus 5x
Цитирай
#82

Използвай това - https://www.androidbg.com/forum/post1248...l#p1248285
Цитирай
#83

Мерси Smile Christmas Christmas

LG Nexus 5x
Цитирай
#84

Сложих TWRP 2.8.3.0 и CloudyG3 2.1 и сега немога да руутна с ioroot-a. Инсталирал съм драйверите, но като напиша адб ребоот рекавъри и влиза в рекавърито и до там ... Някакви идеи за друг работещ начин за руут ?

LG G2 Black 16GB + CloudyG3 v2.1
Цитирай
#85

Сложил си къстъм рекавъри и къстъм ром и искаш да рутваш?
Нали за да си направил всичко това то би трябвало вече да си рутнат за какво ти е да рутваш още веднъж??? :unknw:

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#86

Хах ами нещо се обърках... Едното приложение с руут правата ми казваше, че не съм руутнат и оттам дойде всичко... Ама се оправих де... то няма как да съм с рекавъри и къстъм ром и да не съм руутнат Smile

LG G2 Black 16GB + CloudyG3 v2.1
Цитирай
#87

Смятам скоро да си руутна телефона за да му сменя рома.
Въпроса ми е след като го руутна, евентуално (да чукам на дърво) ако му стане нещо и реша да го пращам на гаранция има ли начин да го върна в първоначалното му състояние така, че да не разберат , че е руутван ? Ако да, има ли някъде подробно обяснено ?
Също така, ако може да попитам, кой от всичките роот-ове е най-добър за D80220H firmware и не ми препоръчвайте STUMP, защото просто си бозите телефона с него.
Цитирай
#88

Е, аз като съм рутнал точно със STUMP, защо не ми се е "бозил" телефона? Точно този метод работи безупречно при 20h, както и IOroot.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#89

И аз съм го руутнал със stump работи безотказоно и на мен не ми се е збозил тела отколкото кой ром да си сложиш вид xda там ги има всички.

LG Nexus 5x
Цитирай
#90

Аз съм с 20h и със stump ми изписа unsupported device, някакви идеи как да рутна тела?

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#91

брут форс и ще се руутне.
Цитирай
#92

Еми да на него му дадох okey изчаках там, зареждаше нещо над 12к и след това изкара този ерор.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#93

Коя версия на Sump ползваш?Трябва да е най-новата 1.2 мисля, че беше.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#94

От тук я дръпнах. http://forum.xda-developers.com/lg-g3/or...n-t2850906 - 1.2 е.

Преди 20 дена някъде рутвах с нея. Но го закарах на сервиз заради жълтото петно. И сега не иска и не иска. Пробвах вече 5-6 пъти, но не ми изкарва надпис да рестартирам, а вместо това изписва:

[Изображение: Screenshot_2015-02-14-17-45-29.jpg]

из xda forum-a написа:Also, if you unroot after rooting, you will need to flash your phone back to 100% stock in order to re-root. This is by design currently.

This root only works on unmodified phones.
Освен от тук да идва проблема. Днес нямам време но утре ще флашна наново сток ромче и после ще пробвам да рутна. И ще споделя дали съм решил проблема.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#95

Префлашни си фирмуера и тогава пак пробвай. И го префлашни с опцията да изтрие всичко.
Цитирай
#96

Е тогава пробвай с IOroot.С него ще стане на 100%.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#97

Еми префлашнах фирмуера и след това stump си изписа рестартирай и си рутна телефона без проблеми.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#98

Е кой знае какво се е случило с фирмуера след сервиза. Важното е че е станало въпреки че си е трябвало префлашване.
Цитирай
#99

Благодаря за метода, преди малко и аз се престраших и след 2 минути вече съм руутнат...

ДНЕС БЕЗ ВОЛЯ НИЩО НЕ СЕ ПОСТИГА, ЗАЩОТО ЦЕЛИЯ СВЯТ Е ПОТЪНАЛ В ПОТ, КРЪВ И ЛИМФА
Цитирай

Lg RCT is disabled, някоий знае ли как може да се активира за да проверя какъв статус ми показва?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)