Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет относно избор на MicroSD (Class 10) карта за мобилен телефон

Пробвай ADATA.

Sent from my MI5

 
Цитирай
Аксесоари

А модел?

Samsung Galaxy S4 Mini Duos GT-I9192 - -> Huawei P9 Lite VNS-L21 Dual
Цитирай

Micro SDHC Card. UHS- I. Class 10. Up to 50mb/s. - мисля, че ще свърши работа.

Sent from my MI5

 
Цитирай

Братле, прочети последните 5-6 мнения по темата и какво ми е отговорил centur, щото ми се струва, че не си чел Smile

Samsung Galaxy S4 Mini Duos GT-I9192 - -> Huawei P9 Lite VNS-L21 Dual
Цитирай

Да не кажа всички, ама повечето 64GB карти вече са само UHS стандарт - така, че искаш или не все ще вземеш UHS.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

(2016-08-16, 21:47:14)gringo1912 написа:  Братле, прочети последните 5-6 мнения по темата и какво ми е отговорил centur, щото ми се струва, че не си чел Smile
Прочел съм внимателно постовете, но след като имаш друго мнение по въпроса, търси си карта с други параметри. Успех!

Sent from my MI5

 
Цитирай

(2016-08-16, 22:04:57)centur написа:  Да не кажа всички,  ама повечето 64GB карти вече са само UHS стандарт -  така, че искаш или не все ще вземеш UHS.

Кой от двата варианта - самсунга, на който се бях спрял първоначално или  ADATA (по съвета на колегата NoMaD) би избрал в моя случай? Питам, защото нямам идея относно причината за евентуалния проблем, който визираш?

Samsung Galaxy S4 Mini Duos GT-I9192 - -> Huawei P9 Lite VNS-L21 Dual
Цитирай

(2016-08-16, 22:53:39)gringo1912 написа:  Кой от двата варианта - самсунга, на който се бях спрял първоначално или  ADATA (по съвета на колегата NoMaD) би избрал в моя случай? Питам, защото нямам идея относно причината за евентуалния проблем, който визираш?

Естествено, че EVO Plus 64GB, но ако търсиш цена и Adata-та е по-евтина - вече парите си казват думата.
Никакъв проблем не съм визирал. Казах, че UHS скоростите на тези карти с обикновен телефон, който не поддържа UHS скорости по принцип записват на по-ниска скорост (имам предвид обявената по спецификации на картата), а от тук нататък никой не може да ти гарантира дали ще записваш с 10 MB/s или с 5 MB/s, докато не пробваш.
Отделно, че в бъдеще така или иначе тази карта все някога ще я ползваш на по-нов телефон (от S4 /8 ядрения вариант/ насам  и от S5 нагоре поддържат UHS).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Благодаря ти! Самсунга ще е Smile Още повече, че цената от 41-42 лв е добра оферта. А АDATA са само 5-6 лв по-евтини, като гледам. Разликата в цената е минимална.
Благодаря и на другите колеги, които се включиха със съвети!

Samsung Galaxy S4 Mini Duos GT-I9192 - -> Huawei P9 Lite VNS-L21 Dual
Цитирай

Взех си Самсунга и съм доволен засега от картата. Тествах я с приложението A1 SD Bench, резултатите са: около 20 MB четене и между 16-17 MB запис.

Samsung Galaxy S4 Mini Duos GT-I9192 - -> Huawei P9 Lite VNS-L21 Dual
Цитирай

Предложете 32GB микро карта в комплект с usb четец от клас 10 за телефона ми. Ще се ползва за музика и снимки. Вътрешната памет ми стига за приложенията. Цена за 30 камъка. Също така, ако кажете и от къде е най-на далавера, ще сте чудесни.
Благодаря, предварително!
Цитирай

Техномаркет, Сандиск Ултра, 32гб- цена 18.90 лв.
С виваклуб карта с лев надолу.
Според мен няма аналог за тази цена.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

ADATA, клас 10, намират се на цена 18-20 лв.

Sent from my MI5

 
Цитирай

Поръчах си 128GB microSDXC с адаптер, Adata (AUSDX128GUICL10A1-RA1), Class 10, скорост на четене 100MB/s, скорост на запис 25MB/s на цена 44.99 лв. от https://www.jarcomputers.com/A-data-128G...l?ref=prod

Смятам, че цената е супер за този капацитет и характеристики.
Ако имате предпочитания за др. магазини, ето още оферти https://www.pazaruvaj.com/karti-pamet-c3...396316255/

Пп. Картата пристигна и и пуснах един бенч да видя скоростите. Малко се разминават от обявените, но е по-добре скоростта на запис да е по-висока.
[Изображение: 23937885_m.png]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

А какво мислите зa това?
GoodRam 32gb
Впечетления от марката? Серизона разлика в цената спрямо други марки...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)