Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с говорители.
#1

Здравейте. Преди около час слушах музика през говорителя на телефона и всичко беше нормално. Изведнъж големия говорител спря да работи. Остана само малкия(този, който служи когато говорим по телефона). Рестартирах телефона, но нищо. Интересното беше, че когато го рестартирах звука, който се чува при включване на телефона се чуваше силно. Опитах да си пусна музика и пак само малкия говорител. Моля ви за помощ Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Да и на мен стана така преди час. Има ли решение на този проблем или сервиз. Вънах и фабрични настройки нищо не се промени....
Цитирай
#3

Първо телефона е супер голям боклук имах такъв точно два месеца 3 пъти го пращах на сервиз за тези два месеца единия път беше тачна за проблема с говорителя който сега описвате 28 дена в сервиз на глобул като ми го върнаха пишеше сменена слушалка моя съвет е да се отървете от този модел на htc
Цитирай
#4

Forza84 написа:Първо телефона е супер голям боклук имах такъв точно два месеца 3 пъти го пращах на сервиз за тези два месеца единия път беше тачна за проблема с говорителя който сега описвате 28 дена в сервиз на глобул като ми го върнаха пишеше сменена слушалка моя съвет е да се отървете от този модел на htc

Освен това има и препинателни значи, за да се разбере този пост!

 
Цитирай
#5

Здравейте! Имам същия проблем с htc desire 500. При звънене от мен или към мен не чувам нищо, а мен ме чуват. С външни слушалки всичко е ОК. Ако пусна мука - говорителят работи! Моля за съвет!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)