Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

root и UNroot, лесно като 2+2=4 :)

2.2.2 Smile
Цитирай
Аксесоари

Е хубаво де, как да го руутна като Unrevoked3 няма от къде да се изтегли. Линковете в първия пост не работят !

p.s: Това ми изписва.

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

p.s.2: Оправих се. Телефона е вече S-OFF, роотнат и с ром VJ CM10.1 Smile

Galaxy S8 Plus - T-Mobile
Цитирай

Здравейте
искам да си root-на телефна обаче не мога да сваля Unrevoked3.
Дава ми че страницата я няма, или че нямам достъп до сървъра.
Някой има ли идея от къде мога да го сваля.
Благодаря предварително.

HTC One, HTC One X, HTC Desire, HTC One M8, HTC One M9
Цитирай

lubo777 написа:UNroot-ване на HTC Desire и връщането му в "девствено" състояние Smile

Ако телефона Ви е ROOT-нат и искате да го UNroot-нете по някаква причина, можете да го направите много лесно по няколко начина:

1. Ако използвате Windows, просто си флашнете телефона с официалната RUU версия от тук:
RUU_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2.10.405.2_R_Radio_32.44.00.32U_5.09.05.30_2_release_142828_signed.exe Това е 2.2 Froyo версия работеща без проблеми както с AMOLED така и с SLCD дисплей

Един много слаб въпрос от моя страна - "Как се флашва официалното *.exe" ?!?

Nexus 4 16 GB 4.4.2 stock
Цитирай

Трябва да влезеш във fastboot и го пускаш и то си работи по телефона.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

Здравейте! Имам един проблем.. от т.8 --> 8. В Other devices би трябвало да откриете телефона си като: Android 1.0 device.
На мен директно ми излиза Android Bootloader Interface в подменюто на Android Phone.
След това като пусна Reflash и ми дава falied... Някакъв съвет?
Благодаря предварително ! Smile
Цитирай

здравейте, колеги. бих искал да върна desire си към "девствено" положение. сега съм с къстъм ром, s-off , имам запазен като бекъп официално ъптейтнат 2.3.3 и въпроса ми е ако върна бекъпа и го un-rootna след това ако му направя s-on. това ли са стъпките???

REDMI NOTE 9 PRO
Цитирай

Първо, ако си сменял Hboot-a задължително трябва да върнеш стоковия.
Ако не си, го правиш S-On според инструкциите от темата и след това флашваш RUU с официалния ром.
Няма да стане с връщане на бекъпа, защото бекъпнатия ром е руутнат и за да го ънруутнеш флашваш RUU с официален ром, така че можеш да минеш и без връщането на бекъпа.
Просто следвай инструкциите от темата за S-OFF, в частта за връщане на S-ON, там е описано освен как да го направи пак S-ON, така и как да върнеш официалния ром.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай

извинявам се за НЕВЕЖЕСТВОТО СИ, но имам и един друг въпрос, ако например върна с бекъпа предишния си ром и махна сд картата телефона ще си работи нормално нали? понеже нали се правеше партишън на сд картата и мен главно това ме интересува. понеже телефона го ще го продам и искам да махна сд картата. ако няма проблем и като си остане руута и с-офа нямя никакъв проблем за мен.

REDMI NOTE 9 PRO
Цитирай

Ако зипа е стоков ром (или ром, който не изисква дял на мемори картата) ще работи и без мемори карта.

LG NEXUS 4 & Asus Transformer TF101
Цитирай

Хора искам да си рутна телефона, правил съм го и преди обаче се прецака нещо и го дадох да го оправят и го върнаха към стоков режим. Сега правя всичко по стъпките обаче усб драйвъра ми е инсталиран деинсталирах го обаче не мога да избера "update" а той сам си го инсталира и си излзиа Android Bootloader Interface уж всичко е ОК обаче като пусна програмата за руут рестартира телефона и изписва Waiting for bootloader; make sure driver is installed ... a на телефона пише "Sd checking" след което не се случва нищо... пита ме дали искам да упдатена нещо дадох да и само ми рестартира телефона и все едно е наново изчистен :/

Galaxy NOTE II Titanium grey
Цитирай

6. Включете телефона към Win компютъра Ви с USB кабела и изчакайте да видите надпис на телефона: HBOOT USB PLUG

Това не ми го показва като включа телефона. Пуснат е USB Debbugging.


9. Десен бутон върху Android 1.0 и изберете Update Driver Software

Показва ми следното [Изображение: GEiGO3l.png]

След като пусна да се инсталират драйвърите от папката, ми изписва, че вече са инсталирани най-актуалните драйвъри.

13. Проверете дали се е инсталирал: Android Bootloader Interface би трябвало да се появи като подменю на Android Phone

Никакъв го няма Sad


И впоследствие като пусна Reflash нищо на никъде, само се ребуутва и влиза в HBoot и дотам.

HBoot е версия 0.93.
Android 2.2.2

С Win7 32b съм.

now: LG ZERO
ex: Lenovo P70, LG L Fino, HTC Desire 500 Dual SIM, ZTE Blade III
Цитирай

Успях да инсталирам драйверите, уж... Стигнах до момента, в който ми показа телефона в други устройства на мениджъра, но не в режим hboot, а във фастбуут стана, тъй като в hboot въобще не показваше устройството в мениджъра. Пуснах EVO, ресна телефона и влезе в фастбуут направо, като пише, че чака hboot и да се уверя, че ги има драйвърите. И дотам. При чекинга на hboot нещо май не е наред, ама много бързо се скрива и не мога да прочета.

now: LG ZERO
ex: Lenovo P70, LG L Fino, HTC Desire 500 Dual SIM, ZTE Blade III
Цитирай

Здравейте! Всичко с драйверите мина като по вода, НО (ех това гадно но) след като стартирам Unrevoked телефонът се изключва и влиза в Hboot, и на компа изписва :" Waiting for bootloader; make sure driver is installed" и си седи така без да прави нищо. Някой има ли идея колко време трябва да го чакам така? Sad
Благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)