Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bootloader Unlock • Recovery • Root • S-OFF - HTC One M8

стана!
беше ясно ,че греша при писането,но не виждах кьде!
видеото ми помогна-видях,че там просто завличат img в конзолата след  fastboot flash recovery!

   Благодаря на отзовалите се и най-вече на  Bobi
Цитирай
Аксесоари

Здравейте,
Телефона вече е с root!
Но понеже изтече договора, заявих ключ  за откючване
kъм mtel.
Изпратиха го,но не откючи!Попитах ги отново и казаха-
сервиз!
Защо се получава така?
Да го дам или да направя s-of и да променя CID?
Дали ще стане? Или има друг начин?
      Благодаря!
Цитирай

А как опита да го отключиш, сложи ли сим карта на оператор, към който е заключен?

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Казаха ми, да сложа към новия оператор!
Ще пробвам така!

Впрочем,ако е същия оператор към когото е заключен,няма да даде заключена мрежа и няма да иска код!
Цитирай

Да, именно затова те питах, дали си опитал с карта на друг оператор.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

колеги изтрих си ос с custom recovery TWRP моля за помощ Grater
Цитирай

Слагаш някой ром на картата памет или във вътрешната памет и флашваш, нищо страшно не е станало.....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

пробвах не става  или нещо не правя като хората
Цитирай

Няма как да не става.Слагаш рома на картата, натискаш install през twrp, намираш rom zip-a и го избираш, това е.
С "пробвах, не става" няма как, да ти помогнем много.Напиши, какво се случва, каква грешка дава и т.н.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

това ми изписва   device halted due to large image update fail   телефона е s-on RUU e europe version последно беше с android 6.0.1 a c TWRP ми изписва Failed
Цитирай

Това е, защото се опитваш да флашнеш RUU през TWRP, а не се прави така. През TWRP се флашва ром, който е в .zip формат. Ако RUU-то е .zip, то най-вероятно е предназначено за флашване по метода с sd картата. Ако обаче е .exe, значи е за PC.
Цитирай

Моля те препоръчай ми РОМ с който да пробвам, благодаря!
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=73756

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=73822
В xda, в раздела за М8, има още ромове.Чети всичко, преди да започнеш да флашваш.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Благодаря ти много за съдействието телефона работи c хиляди благодарности още веднъж
Цитирай

Здравейте колеги има ли начин да мина от маршамал на кит кат да си направя телефона с оригиналния андроид

Nokia 3310,6233,n78,,n500,1100,2600,sony j70,nokia lumia 610,htc desire 500,htc one m8,cat s41 XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)