Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси и проблеми свързани със Sony Xperia Z1 Compact (D5503)

@Dilqnps, Добре, защо не актуализираш през компютъра, по спомени карам, че тогава не би трябвало да прекъсва актуализация поради минал активен руут, но разбира се той ще бъде загубен по време на флашването на новата компилация.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
Аксесоари

Защото не знам как се флашва Сони до сега само китайски телефони,а този не съм имал време да седна да почета как стават нещата имам телефона отскоро..И да подчертая с този заместител на Кинг дето казваше нито един не работи на Сони...Опитах всичките версии на SuperSU+Me и само 9.1.8 и 9.1.9 опитаха да стане нещо но не стана до край изпълняват само първа стъпка и до там 2 не става само почва зацикля и до там ...С други думи не стана нищо а след всеки рестарт на телефона тъпия софтуер ме уведомява че не е се е инсталирал..
Цитирай

@Dilqnps, Инсталирай си програмата Xperia Companion на компютър, свържи телефона със заредена батерия и заредена операционна система и програмата би трябвало да те информира за налична актуализация.
След това самата програма те води през стъпките с указания, като действията необходими да се направят от потребителя, са сведени до минимум.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Запазват ли се инсталираните програми както ъптейда през WiFi или флашва всичко наново ?
Цитирай

След като е актуализация, инсталираните приложения се запазват.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Angry Angry
Ей.. момче като не знаеш по добре не давай грешна информация на хората запазва ама нищо не запазва ...Честит ми нов телефон...
Цитирай

@Dilqnps, Защото не си направил актуализация, а направо си преинсталирал софтуера с нов.
Нека не определяме, моля, кой какво знае и какво не.
Благодаря за разбирането.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Точно актуализацията направих друг бутон няма ..
Цитирай

Актуализацията на софтуера, не изтрива информация въведена от потребителя.
Първият ред от описанието на снимката, информира именно за това.

[Изображение: start_tab_tablet_software_update_20131020.jpg?w=500]

Считам, че казусът е без съответна възможност за проследяване на направените и оказани стъпки и не е необходимо да се задълбаваме повече в него и смятам въпросът за приключен.

.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)