Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спийдкамери за iGO и Primo от Vami
#26

Ще пускате ли нови спиидкамери тази седмица за iGO 8?
Цитирай
Аксесоари
#27

Да, вече обновяването ще бъде всяка седмица... естествено ако има за какво.
Цитирай
#28

Вами, прави ми впечатление, че камери които добавих и ги няма на сайта, в телефона ми ги има (мисля , че са версия 2,6). Например на Христо ботев на светофара, пешеходните пътеки по Дондуков, камерите на Дондуков и Васил Левски и Дондуков и Кракра. Да не стане мацано да се дублират записи в един момент ?

Sony Xperia Z5>>Sony Xperia Z3 >> Sony Xperia Z >> Sony Ericsson Arc S >> Sony Ericsson Vivaz Pro >> Sony Ericsson G900 >> Sony Ericsson T650 >> Sony Ericsson K510 >> Sony Ericsson T630 >> Ericsson A1018s >> Ericsson GA 628
iGO Primo v.2.0.1 (Explay Surfer) 9.6.7.281004 1920x1080 Xperia Z и Igo 2.4 1280x720 M4AQUA Z3 COMPACT Ext.SDCARD
Цитирай
#29

Повечето точки, които си въвел ги има, но явно в сайта си минал в режим да ти показва само новите и редактираните. В този режим останалите точки не се виждат.

Обновяне на камерите в първия пост. JORDITO, не се притеснявай, преди да пусна базата, проверявам за дубли и т.н.
Цитирай
#30

Ясно , сега разбрах защо се получават дублажи. Ако имаш права изтрий ги тия дубли. Явно докато схвана логиката на въвеждане съм ти отворил допълнителна работа, за което съжалявам.

Sony Xperia Z5>>Sony Xperia Z3 >> Sony Xperia Z >> Sony Ericsson Arc S >> Sony Ericsson Vivaz Pro >> Sony Ericsson G900 >> Sony Ericsson T650 >> Sony Ericsson K510 >> Sony Ericsson T630 >> Ericsson A1018s >> Ericsson GA 628
iGO Primo v.2.0.1 (Explay Surfer) 9.6.7.281004 1920x1080 Xperia Z и Igo 2.4 1280x720 M4AQUA Z3 COMPACT Ext.SDCARD
Цитирай
#31

Нова версия за камерите в първия пост.
Цитирай
#32

Чудесен проект! Време беше да се впрегне силата на народа.

Един въпрос имам за повдигнатите пешеходни - какво правим с тях - масово са отбелязани като обикновени. Преди време мернах некъде из темите бърз коментар по въпроса.

Шофьора че внимава след предупреждение - ясно, но никой не сваля на 20км/ч преди пешеходна. А да се излумкаш с 40км/ч на повдигната (особено някои от зловещите, като при НСА) оставаш без половината тенекета отдолу.

Та моето предложение е повдигнатите пешеходни пътеки да станат легнали полицаи. Просто са си такива. И са къде по-опасни от обикновена пешеходна.

Xperia SP//12.1.A.0.266//Root+CWM+Xposed Framework// Bootloader: unlocked//UC: 384-1026MHz//Cyber-shot™ SONY Smart Social Camera//
Цитирай
#33

Обикновените пешеходни пътеки са със скорост 0. По този начин не съобщава за ограничението на скоростта. Когато е повдигната тогава скоростта трябва да се въведе 30. По този начин към съобщението ще добави и ограничението на скоростта. Вече доста от пешеходните пътеки са редактирани по този начин.
Цитирай
#34

Abyssmal,
Ако не внимаваш на легнал полицай може да си счупиш колата. А на пеш. пътека едно невнимание може да доведе до такива последствия, че окачването ще ти е най-малкия проблем. Така че, по-добре на въпросните места да има предупреждение за п.п. отколкото за легнал полицай.

П.П. Споменатата от теб пеш. пътека при НСА е доста висока и докато не я оправят предлагам ограничение 10 км/ч само за нея.



Цитирай
#35

Нова версия на камерите в първия пост.
Цитирай
#36

Дайте идея как да си оправя звуковото предупреждение за стационарни камери за скорост. Издава ми само еднократен тих сигнал и така пропускам някои камери. Файловете Fixed_Camera.wav и Fixed_Camera_OV.wav ги има в папка Audio и работят коректно. В sys.txt файла са описани така

; S P E E D C A M - C A T : 0
[speedcam_category:0]
approach_beep_spoken_type=none
approach_beep_sound=none
overspeed_spoken_type=sound
overspeed_sound="Fixed_Camera_OV"
skin_first_sound="Fixed_Camera"
skin_speed_sound_delay=120
skin_repeat_sound=none
skin_repeat_distance=none
skin_off_sound="speedcam_off"

И още нещо, как да спра многократното предупреждение за мобилни камери.

; S P E E D C A M - C A T : 1
[speedcam_category:1]
approach_beep_spoken_type=none
approach_beep_sound=none
overspeed_spoken_type=sound
overspeed_sound="Mobile_Camera_OV"
skin_first_sound="Mobile_Camera"
skin_speed_sound_delay=100
skin_repeat_sound=none
skin_repeat_distance=none
skin_off_sound="speedcam_off"

MEIZU MX5 32Gb
Цитирай
#37

Провери дали имената на файловете съвпадат изцяло с това, което е описано в sys.txt

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#38

Обнових камерите в сайта. Добавих тестово и Навикей, а за да отговарят категориите, използвайте скина на gaffer - Navikey 7ways.

Доста често се налага да използваме Street View. И понеже зачестиха въпросите как се определят координатите, пускам пост за това.

Определяне на координати по Google Street View.

1. Отивате на http://street-view.bg360.net/bg/
2. Навигирате в левия прозорец с мишката до приблизителната позиция или пишете приблизителните координати в полето 2.
3. Завъртате изгледа в левия прозорец както ви е удобно и местите човечето 3 в десния, до достигане на желаното място 4.
4. Натискате бутона 5 координати.

[Изображение: e5146450bc775725.png]
https://yadi.sk/d/c_GEwPtORkUdp

5. Копирате координатите от прозореца 6.

[Изображение: 9b58af430b5a2d00.png]
https://yadi.sk/d/O2nbw0zPRkUqt
Цитирай
#39

Нова версия за сваляне.

Няма ли някой от Благоевград да потвърди или отхвърли долната камера. Виси ми от известно време. Въпроса е дали е камера за скорост или за наблюдение на трафика... Най-добре е да я снима и качи снимките тук.

[Изображение: bd431eab250a4fc4.png]

Нарочно пускам нов пост, за да могат повече хора да го видят.
Цитирай
#40

Там много често има патрулка.А веднага след това има табло - "Вашата скорост е...."

От Германос - нищо по-скъпо от 2 лева!!!
Цитирай
#41

Нова камера за скорост около Нова Загора на магистрала Тракия в посока София. Намира се точно на новия Лукойл. Нека който минава от там да доуточни координатите, че я видях в последния момент.

26.07048,42.46480,1,140,1,240
Цитирай
#42

Обновяване на камерите!

Малко разяснения относно добавяне на нови и редактиране на съществуващи точки...

Ограничение на скоростта се поставя само на някои от категориите. Ето списък:

01_BG_speedcam_Fixed_Camera.txt - Стационарни камери за скорост
04_BG_speedcam_Average_Speed_Camera.txt - Камери за средна скорост
05_BG_speedcam_Mobile_Camera.txt - Мобилни камери (засади)
23_BG_speedcam_RPS_Post.txt - Постоянен полицейски пост

Изключение прави само категория 29 (29_BG_speedcam_Zebra.txt - Пешеходни пътеки) и само когато е съпроводена с категория 18 (18_BG_speedcam_Speed_Breaker.txt - Изкуствена неравност). При този случай се отбелязва само пешеходната пътека с ограничение 30км/ч, а изкуствената неравност не се отбелязва.
Цитирай
#43

Колеги, намира ли ви се английско аудио за iGO, че трябва да помагам на едни английскоговорещи приятели?
Цитирай
#44

От тук:
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry34030751

Huh
Цитирай
#45

Не ми трябва английски глас за iGO, а английски глас за камерите за скорост, който да го сложа в iGO\ui_android\audio. Мерси предварително!
Цитирай
#46

Виж тези дали ще ти свършат работа!


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#47

Мерси dido123, и аз тях бях намерил и вършат работа! Малко промени в sys.txt и повечето предупреждения ги има на английски, за тези които няма аудио съм им сложил аудиото "!proxi"!
Цитирай
#48

Който иска, може да си обнови камерите от шапката.
Цитирай
#49

Приложението за ъпдейтване на камерите вече е с ново име - iGO Speedcam Updater
Добавена е възможност да се свалят и камерите за Гърция.

Благодарение на EurekaSoft
Цитирай
#50

Има ли камери за други държави, пр. ми трябва за Щатите?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)