Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy S5 <-> [SM-G900*] CF-Auto-Root
#26

Всичко добре, но не видях никъде моя модел. SM-G900A??? Можете ли да ми помогнете по въпроса?
Цитирай
Аксесоари
#27

Извинявам се за тъпия въпрос колеги, но какво ще стане, ако ти отчете "Кнокса", освен че си губиш гаранцията? Smile

Apple iPhone 6s user  
Цитирай
#28

Нищо друго , а и то не е критерии, че ще я загубиш много минаха с активиран Knox.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#29

Тцц..
При мен дали ще отчете 5.0 Lollipop английския съм?

Apple iPhone 6s user  
Цитирай
#30

С този начин задължително.
Цитирай
#31

(2015-03-02, 23:15:27)sec0nD написа:  Тцц..
При мен дали ще отчете 5.0 Lollipop английския съм?

Ето как да рутнеш , но Кнокса ще отчете веднага >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1085334

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#32

Аха, ясно! Обаче мисля да направя един хубав бекъп на телефона и да го върна на 4.4.2, да му дам един руут и да го ъпна пак на 5.0, тогава май няма да отчете кнокса, нали? И след като го върна на 4.4.2 трябва ли да му правя хард ресет или като го ъпдейтна отново на 5.0, тогава да му правя? Smile 

Apple iPhone 6s user  
Цитирай
#33

Връщаш се на 4.4.2 , ресет, рутваш с towelroot по важната тема и си инсталираш с Mobile Odin Pro рутнат преправен 5.0 , това ти е единствения начин за рутнат 5.0 с Кнокс 0х0. Ето темата за 900F >> http://forum.xda-developers.com/galaxy-s...c-t2813628

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#34

Колега, благодаря ти! Когато имам време ще тествам и ще споделя резултата !!! Smile

Apple iPhone 6s user  
Цитирай
#35

Аз има един проблем! Рутвам тела дава ми че е рутнат имам суперюзър, но не мога да влезна в рековъри, дава ми го като оригиналното, а не като на снимките. С валих си фърмуеър, от sammobile  и сега съм си с оригинален. Искам да го рутна, ако може помощ!


 

Galaxy S21 SM-G998B Android 12
Цитирай
#36

Гледам подписа ти е със съвсем различно устройство.

Кажи ми с какво устройство си SM-G???? и с какъв Андроид. Имаш ли да пазиш гаранция?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#37

Моят G900F се рутна без проблеми, бях много смел след като прочетох в някакъв форум, че Triangle занулява брояча на телефон S5 Lolipop, което беше пълна измислица Smile
Ако някой има решение да споделя .. ако не здраве да е Smile

Samsung Galaxy S5 (g900f); Alcatel idol D5(5038X); Asus memo pad HD7 (ME173x); Samsung Galaxy Tab2 p3110; old: Samsung Galaxy S3 i9300; old:Samsung Galaxy S2 i9100 Black; old: Samsung Galaxy S I9000
Цитирай
#38

Ами за сега няма как да занулиш брояча Smile Трябва да се простиш с гаранцията.Иначе "триъгълника" зануляваше брояча на S3 и S4.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#39

Пиши ми лично когато стигнеш до гаранция, няма да ти го зануля , а ще ти кажа как да си ползваш гаранцията с Knox 0x1 Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#40

Пробвано, работи. Мерси за инфото.

Samsung Galaxy S10 plus SM-G975F Android 9.0 ядро 4.14.85 - 15672611  компилация PPRI.180610.011.G975FXXU1ASKA
Цитирай
#41
Photo 

Хора, искам да попитам нещо. Преди новата актулизация на С5 се виждаше колко време ми е карала батерията, сега не ми го пише, само колко приблизително време ми остава. Може ли да ми кажете от къде мога да проверя колко време съм на батерия, ако има начин за това.
Цитирай
#42

Варианта е да си флашнеш последния английски ром или рома за България (BGL),който не е към никои оператор,ако не искаш да ти се смени продуктовия код.В тях времето на батерия е върнато,както и безшумния режим си е на място.Другият вариант е да чакаш да ти дойде ъпдейт на оператора с оправени тези бъгове,а сега да си сложиш програма,като GSam Battery и от нея да следиш,колко време си ползвал телефона.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#43

Искам да попитам дали някои е пробвал този метот и дали ще работи за моят samsung s5 G900f  

Samsung Galaxy s5 Android Lollipop 5.0
Цитирай
#44

Той е с Philz recovery и ще ти прецака гаранцията...дали ще инсталираш с Один първо philz и после да рутнеш със зипа е същото , но по-лесно да рутнеш направо с Один по тази тема.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#45

(2015-04-19, 14:09:47)rado__8 написа:  Той е с Philz recovery и ще ти прецака гаранцията...дали ще инсталираш с Один първо philz и после да рутнеш със зипа е същото , но по-лесно да рутнеш направо с Один по тази тема.

Гаранцията неме притеснява ако има тема как да инсталирам този philz били ме насочил към нея мерси за бързият одговор

Samsung Galaxy s5 Android Lollipop 5.0
Цитирай
#46

Теглиш най-долния от тук и инсталираш с Один >> https://goo.im/devs/philz_touch/CWM_Adva...tion/klte/

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#47

(2015-04-19, 20:12:33)rado__8 написа:  Теглиш най-долния от тук и инсталираш с Один >> https://goo.im/devs/philz_touch/CWM_Adva...tion/klte/

Мерси за савета ти да рутна както е потемата стана много бързо и лесно искам да попитам сега ако ъбдеитна ще ми се махне ли рута  и ако може някои да саже някои хубави приложения за рутноти телефони благодаря предварително

Samsung Galaxy s5 Android Lollipop 5.0
Цитирай
#48

Сега както си рутнат статуса ти е custom това ще рече , че и да имаш ъпдейт телефона няма да ти го изтегли защото си рутнат. В този случай си преинсталираш телефона с Один по важната тема.

А до приложенията, ами тази тема е за друго, а теми за приложения във Форума колкото искаш.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#49

(2015-04-22, 13:14:52)rado__8 написа:  Сега както си рутнат статуса ти е custom това ще рече , че и да имаш ъпдейт телефона няма да ти го изтегли защото си рутнат. В този случай си преинсталираш телефона с Один по важната тема.

А до приложенията, ами тази тема е за друго, а теми за приложения във Форума колкото искаш.
Това него знаех за ъбдеитите значи вече няма да мога да ъбдеитвам по въздоха а само с один а ако махна рута примерно пакли няма да мога да ъбдеитна по въздуха

Samsung Galaxy s5 Android Lollipop 5.0
Цитирай
#50

За да ъпдетваш OTA трябва да флашнеш стоков софт през ОДИН. По този начин роота ще се заличи и ще има напълно стоков РОМ.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)