Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy S5 <-> [SM-G900*] CF-Auto-Root
#76

Тоя роот става ли за близалката

Samsung Galaxy Ace 2, HTC desire X JB,LG Optimus 4x HD,SAMSUNG GALAXY S5, Huawei P10 lite,
Цитирай
Аксесоари
#77

Да, става.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#78

едно recovery някой да сподели че това от 2-ри пост линка не работи

Samsung Galaxy Ace 2, HTC desire X JB,LG Optimus 4x HD,SAMSUNG GALAXY S5, Huawei P10 lite,
Цитирай
#79

(2015-05-17, 10:09:02)extazy написа:  едно recovery някой да сподели че това от 2-ри пост линка не работи
Заповядай


Забележка от Модератор!

8. Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name: https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).

Storstark
Цитирай
#80

С активирането на knox-а, мога ли да ползвам find my phone, или двете функции са обвързани?
Цитирай
#81

Ако имаш предвид,дали когато влезеш в Администратора на устройства,ще ти засече телефона,ако е руутнат!?Отговора е,да Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#82

В смисъл, ако го изгубя, пак ще мога да го намеря, изтрия информацията и прочие, въпреки че ми е руутнат.
П.П. Извинете ме за неразбирането на по-горното мнение! ???
Цитирай
#83

Ако го изгубиш и не си пуснал Reactivation Lock от Защита първия, който го намери ще направи ресет и няма да можеш да го локализираш, защото няма да е с твоя акаунт.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#84

Защо аз не мога да успея? Изписва ми FAIL и прозорчето  става червено с англииския съм BOC7! Не мога да разбера защо! Като съм в download menu пише със сини букви  secure download enable..

Galaxy S21 SM-G998B Android 12
Цитирай
#85

Защото трябва да си преинсталираш софтуера и си чекнеш Phone Bootloader Update. В момента си с лолипоп, а с бутлоудър на КитКат. Преинсталирай си го с Один и си сложи пак BOC7 правиш ресет от рековъри и пробваш пак Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#86

Ей хора помагайте,какво натиснах в Супер Су и загубих роота си!Пробвах с Один но няма никаква реакция!HELP Huh
Роота се върна с RootGenius_en_2.2.6.exe
Благодаря на Радо

Samsung Galaxy s24Ultra5G 1TB
Цитирай
#87

Някой пробвал ли го е при андроид 5.1.1? /версия Т-mobile/

Samsung Galaxy Ace 2
Android 4.1.2 (UK)
Цитирай
#88
Wink 

Здравейте,аз рутнах по този начини Reacktivation Lock май ми беше включен(нз със сигурност,правих ресет преди рута). Методът е подобен на описания в тази тема,Рутут е успешен,поне това отчита Root Checker-а,но изникват някои грешки в приложения изискващи рут.Въпросът ми е да го рутна на ново или да го оставя така,всичко работи единственните грешки за сега са в приложенията Clean Master и Phone Info и то не пълни и на всичко.Да слагам ли и recovery? Моля обяснете че съм малко нов в тази ОС андоид. Телефонът ми е Самсунг Галакси С5 ако е от значение. :bu: :rock: :android:

Прилагам и skreenshot-тове.
         
Цитирай
#89

Обнови ли си SuperSU ? Така го изтрий този Clean Master, че никога повече да не го виждаш Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#90

Super Su е обновено(това от маркета),инсталирал съм го в паметта на телефона(от неговите настройки в sistem). Да махна Clean Mastera,но каква почистваща програма да сложа?А да ами другата грешка която ми дава във Phone Infoтрябва ли да ме притеснява?И ако може малко пояснение за rekovury-то или линк къ тема където е обяснено.  :)
Цитирай
#91

Не ти трябват никакви почистващи приложения - от тях повече вреда, отколкото полза.

 
Цитирай
#92

И анти вирусната ли да махна?
Цитирай
#93

@Dirp, да - определено устройството ти ще работи по-добре без нея. Wink

 
Цитирай
#94

(2015-09-02, 20:21:17)Dirp написа:  инсталирал съм го в паметта на телефона(от неговите настройки в sistem)

Искам да ми кажеш точно какво си направил от тези настройки?
Нищо не се пипа от тези настройки освен или да го актуализираш от маркета и ако те попита по какъв начин натискаш Normal.... или да му смениш иконата. Ако си пипнал нещо друго ще трябва да му натиснеш Пълен ънруут и след като се рестартира телефона да го рутнеш пак с Один Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#95

Правя ти направо скрееншот ти ми кажи да ънрутвам ли и да рутвам нановоили да го оставя.
   
Цитирай
#96

Ами то така трябва да си е.... то там няма какво да си натискал то си е системно приложение Smile Нещо друго пипал ли си? Преинсталирай всички приложения които са ти давали грешка.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#97

Не това е,ънинсталирах Супер Су,дръпнах го през маркета и ме пита дали да го инсталирам в системата,след което потвърдих и това е всичко. Ако направя нов руут Knox ще отчете ли пак или не? И заслужава ли си,грешките ги дава рядко на някои приложения само. Въпросът е имам ли качествен руут или всичко наново? Благодаря за помоща помоща предварително. Wink
Цитирай
#98

Knox-a отчита веднъж.

D_coffee
Цитирай
#99

Инсталирай си busy box >> https://play.google.com/store/apps/detai...ybox&hl=bg

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Готово,уж е наред но дава на места една грешка с червен надпис. Прилагам среенове.
         

Сега какво да правя?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)