Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy S5 <-> [SM-G900*] CF-Auto-Root

Самата програмка след като я инсталираш нищо друго не правиш освен да натиснеш най-долу Install now и чакаш да изпише succesfuly. Ако не се случи ще ти изпише да пробваш пак и ще крашне програмката. Опитваш докато не стане Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Аксесоари

Ето какво ми даде тя и Titanium beckup:             

Ще пробвам пак както казаваш. Smile Готово,     ами всъщност тя това трябва да даде което е показано на шотовете,в маркета са същите,друго каквода пробвам? Sad Smile
Цитирай

Готов си Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Абе то готово,но като сложих рековъри и какво пипах сега неще да се стартира тела да флашвам или нещо не правя като хората? Седи на началното лого и ми изписва в рековърито че нямам OS.Някакви идеи че тела ще ми трябва за утре ако съм го уморил кажете какво да правя.... HELP PLS
Цитирай

Ти го взе за играчка този телефон...ще ставаш хакер за ден Big Grin

Инсталирай му стоковия с Один ... ресет от рековъри и ще тръгне.

Сега да не вземеш да му инсталираш за някой друг модел !!! ... ето тема за ориентир >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Точно това мислех и аз,само да не изгубя руут достъпа.иначе стоковия го тегля направо от самсунг: 
VVT-G900FXXU1BOD3, какъвто си ми беше, иначе не е за играта просто обичам всичко да е наред и подред! Боотлоадер и модем не ми трябват нали? Уфф ще се поизпотя малко но ще го напасна,това телефонче ще цъка като чесовник. Smile  Big Grin

Edit: Най-после ръътнат и с рековъри!!!! Big Grin Cool
Цитирай

Здравейте съвместима ли е с 5.0 тази програмка за руут?
Цитирай

С кой модел си?

D_coffee
Цитирай

SM-G900F
Цитирай

Сваляш този файл и го инсталираш с Один, както е описано в #1 пост - https://download.chainfire.eu/727/CF-Roo...mg900f.zip.

D_coffee
Цитирай

(2015-10-07, 16:55:25)mitko1pr написа:  Сваляш този файл и го инсталираш с Один, както е описано в #1 пост - https://download.chainfire.eu/727/CF-Roo...mg900f.zip.

Благодаря!
Цитирай

Колеги, ударете едно рамо. Уж всичко правя както е писал be6i4 , а не става. Root checker от маркета ми казва, че съм рутнат, а titanium backup не тръгва и ми казва, че нямам рут. Пробвах odin 3.07, 3.09 и 3.10 и два различни кабела. Компютъра си е същия на който съм рутвал предишните си телефони-s Duos 7562 и s3.
Цитирай

След,като руутна появили ти се приложението SuperSu в менюто?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Не съм сигурен, защото при един от опитите го слагах от плей стора. После май правих ресет от рекавърито, и пак флаш и тогава май се беше появило, но пак казвам, че не съм сигурен.
Цитирай

Най-добре си преинсталирай първо телефона и след това го руутни на чисто.Аз нямах проблем,когато го руутнах по този метод стана от първия път Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Ти кой ром ще ми препоръчаш да сложа. И инсталацията как става при с5? Пак се сваля от саммобайл и се флашва с один или по различен начин?
Цитирай

Инсталираш с Один TWRP рековъри и от него рут зипа инсталираш >> https://mega.nz/#!xpp0QbSB!51qoMrp9EcZuP...7H8tjfpi5A

Ако не може да се инсталира TWRP сваляш си същия фърмуер с който си в момента, чекваш Phone Bootloader Update в Один и пробваш пак Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

От къде да сваля точното TWRP?
Цитирай

От тук --> http://techerrata.com/browse/twrp2/klte .Ако,не стане си флашни последния английски небрандиран ром BOI3,аз съм с него и съм доволен.След това правиш всичко описано в пост #1 на темата и трябва да стане Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Сложих TWRP , но след това не можах да флашна рут файла. Започна инсталацията и в един момент изписа failed. След това свалих от саммобайл английския ром, но като започнах да го разархивирам ми изписа, че архива е повреден. Сега свалям рома за Германия. Моля ако има по-добър ром от този да ми кажете кой да флашна.
Цитирай

Малко ще оспамим темата,защото тази е за руут,а не за андроид 5.0 и ромовете,но когато и аз свалих архива на английския и го разархивирах с winrar-а също ми даваше,че архива е повреден.Дори един колега качи архив с английския ром за мен ето тук https://yadi.sk/d/hBxdh1E-jNhTK и колегите твърдяха,че всико е наред с архива,но при мен пак даваше грешка с winrar.Затова разархивирах този и другия,който свалих от sammobile-то с програмата 7zip и нямах проблеми.След това си флашнах архива от sammobile-то без проблем и го рутнах.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Напиши си Версия на основната честота от Настройки >> За устройството.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Big Grin 

Здравейте колеги.Много благодаря на всички,които се опитаха да ми помогнат.Вече съм готов.Имам рут и TWRP.Това,което направих е,че флашнах на чисто английския ром и след това както е описано в началото на темата.Стана безпроблемно от първият път.Хубав ден на всички [Изображение: biggrin.png][Изображение: thumbsup.png].
Цитирай

При това рутване отбелязва ли кнокса, андроид 5.0 SGS5 SM-G900F ?
Цитирай

Да.

D_coffee
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)