Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заключване на телефона по време на разговор
#1

Здравейте,

Имам проблем който доста ме дразни и искам да попитам и при вас ли е така и може ли да се оправи по някакъв начин.
Докато говоря по телефона той би трябвало само да изгася екрана си (чрез сензора за близост) и като го отдалеча от ухото си за да затворя или да проверя нещо би трябвало да светва.
Да но уви .. това се случва само ако разговора е много кратък... В противен случай телефона се заключва и трябва да натиска бутона за отключване...
Някакви идеи ?

С андроид 4.4 съм и мисля че докато бях с 4.2 този проблем го нямаше !

Поздрави
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм 4.4 (фикса) и при мен не се получава този проблем (или поне не съм забелязъл). Колко дълъг разговор трябва да проведеш, че да ти се появи този проблем?

p30 pro
Цитирай
#3

В настройките какво време си задал за заключване на екрана. Дай го на 5 мин и пробвай пак
Цитирай
#4

petelqkut написа:В настройките какво време си задал за заключване на екрана. Дай го на 5 мин и пробвай пак

Не е от това,моят е на 30 и не се заклюва.
Ако си активирал някоя енергоспестяваща програма,изключи е.,и пробвай пак.Ако не стане най добре да го ресетнеш,ако пак го прави..ще мислим друго
Цитирай
#5

Здравейте, имам го този проблем с трети телефон от марката , не се случва всеки път но е много дразнещо.
Независимо от версията на Androida пак се случва .
Цитирай
#6

Здравейте
аз съм със Z3 compact и от скоро имам същият проблем телефонът се заключва по време на разговор.Някакви идеи как може да се поправи ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)