Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с WhatsApp и Viber
#1

Здравейте, жена ми има дву симов Дизаяр, проблема е че след като загасне екрана телефона се потапя на дълбоко и не отговаря на повиквания от Viber или SMS ки от WhatsApp. Буквално след 1 минута от загасване на екрана и вече е аут за въпросните програми. Нормалната телефония е ОК. Въпроса ми е само на нейния телефон ли е такава ситуацията или и други колеги са на тоя хал.
Благодаря.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
Аксесоари
#2

Mikk написа:Здравейте, жена ми има дву симов Дизаяр, проблема е че след като загасне екрана телефона се потапя на дълбоко и не отговаря на повиквания от Viber или SMS ки от WhatsApp. Буквално след 1 минута от загасване на екрана и вече е аут за въпросните програми. Нормалната телефония е ОК. Въпроса ми е само на нейния телефон ли е такава ситуацията или и други колеги са на тоя хал.
Благодаря.
Пробвайте с reset до фабрични настройки.
Цитирай
#3

Същото е и при мен. Като го отключа идват нотификацийте. Тъпо!
Цитирай
#4

Здравейте проблема е че след загасянето ви заспива нета.трябва да премахнете всички отметки за заспиване на wi-fi както и всички отметки за икономия на батерията и телефона е 6
Цитирай
#5

Здравейте проблема е че след загасянето ви заспива нета.трябва да премахнете всички отметки за заспиване на wi-fi както и всички отметки за икономия на батерията.
Цитирай
#6

Благодаря на всички отзовали се. Проблема се оказа в приложение което показва заряда на батерията Battery Defender, това приложение "изгася" Wi-Fi и моб. данни веднага след загасяне на екрана. Колега @macko166 разкарай ако имаш програма за икономии на батерията.

Лек ден.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#7

Здравейте Smile имам проблем с Viber. Всички настройки са както трябва сравнявала съм ги с настройките и на други телефони еднакви са, но имам само звуков сигнал, нито ми свети лампичка,че някой ми е писал, излиза ми за момент съобщение и после се скрива.Примерно ако съм в друга стая и не чуя звуковия сигнал все трябва да проверявам дали някой ми е писал, на какво може да се дължи това. Имам HTC Desire 500. Благодаря!
Цитирай
#8

Borqna24 написа:Здравейте Smile имам проблем с Viber. Всички настройки са както трябва сравнявала съм ги с настройките и на други телефони еднакви са, но имам само звуков сигнал, нито ми свети лампичка,че някой ми е писал, излиза ми за момент съобщение и после се скрива.Примерно ако съм в друга стая и не чуя звуковия сигнал все трябва да проверявам дали някой ми е писал, на какво може да се дължи това. Имам HTC Desire 500. Благодаря!


При теб като на Pic_4 ле е настроено?
От Pic_1 до Pic_3 е показано как да стигнеш до Pic_4
Pic_1, Pic_2, Pic_3, Pic_4

При мен на ONE X светлодиода мига само 5 минути за нотификейшъна, при Dеsire 500 може да е същата работа.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#9

Ами светлодиода въобще не мига, има звуков сигнал и ми излиза съобщението на екрана, който ми е писал за малко и после се скрива и дотам нищо друго няма...това което си ми го пратил като изображения си е така точно Wink
Цитирай
#10

Махни отметката в настройките на Viber да не ти се показва визуалното изестие какво са ти писали и пробвай да видиш дали ще ти мига индикацията на телефона!

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#11

ама то целта ми е не да не ми показва визуално, а да ми показва всичко което трябва.
Цитирай
#12

ама то целта ми е не да не ми показва визуално, а да ми показва всичко което трябва.
Цитирай
#13

Здравейте Smile изтеглих си най-новата версия на Viber 5.0.0 новата екстра,ако мога така да е нарека е видео разговор. Проблема е обаче, че при мен не тръгва,като тръгна да звъня единственото ми активно нещо е високоговорител и да затворя, ако може някой да помогне.И другото е,че ако някой ми пише ми излиза само съобщението на екрана за няколко секунди и ми издава звук и ако случайно аз не го видя или чуя даже няма да разбера,че са ми писали,трябва да си вляза в приложението и чак тогава Sad Благодаря предварително
Цитирай
#14

Borqna24 написа:...изтеглих си най-новата версия на Viber 5.0.0 новата екстра,ако мога така да е нарека е видео разговор...
Ползвай търсачката! Постна се веднъж тук, след това още веднъж : А темата е :

 
Цитирай
#15

При мен ми премигва светодиода за няколко минути. и има кратък звук.ако не го чуя или видя примигването съобщението си седи горе в ляво на екрана.

Lenovo P70-A - ex.
HTC Desere 500 - ex.
ZTE BLADE III - ex.
Nokia 5 - now
Цитирай
#16

Видеоразговора с Viber е толкова зле, че най-добре си намирете някоя по-стара читава версия. Като идея е добре ще измести Skype, но още трабва да поработят в/у видеото.
Цитирай
#17

При добър интернет трафик работи много добре! По-ясно се вижда от skype и не засича изобщо.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#18

rado__8 написа:При добър интернет трафик работи много добре! По-ясно се вижда от skype и не засича изобщо.
Може би си прав, при мен ми дава, че връзката е отлична (това новото в последната версия), аз си гледам онлайн филми без лаг. Може проблема да е при американците, те там са с 3G към абонамента.
Цитирай
#19

Останах, с впечатлението, че доста хора с Desire 500 имат проблеми с видео разговорите, или по скоро изобщо не можеха да се провеждат такива, ама скоро имаше още една актуализация, да не би след нея да има подобрение!

HTC Desire 500
Цитирай
#20

ivo_555 написа:Останах, с впечатлението, че доста хора с Desire 500 имат проблеми с видео разговорите, или по скоро изобщо не можеха да се провеждат такива, ама скоро имаше още една актуализация, да не би след нея да има подобрение!
Аз бях с последната и видеоразговор вобще не можах да проведа. Пак си сложих сигурната v.3.1.1.15.....
Цитирай
#21

Привет. Възползвам се да пиша в темата тъй като имам същия проблем. Купих си преди 1 седмица телефона от OLX-чето като бях уверявана, че си има гаранция и всичко- да ама не. Оказа се че документи няма, а продавачката се покри и така и не ми ги изпрати. При мен се появи същия проблем- след като телефона загасне, изобщо не показва повикванията(само повикванията) от вайбър,а от време на време и от телефона си. Казват ми че са ми звъняли, а телефона нито е звънял, нито известие за пропуснато обаждане. Единственото което ми е включено е режима за икономия на батерията, който си е от телефона- възможно ли е да е това? Дано да няма проблеми, че след тази измама не ми се дават пари по сервизите! Поздрави и предварително благодаря. Smile
Цитирай
#22

Рестартиране, ако не се оправи - ресет.

 
Цитирай
#23

Махни го това пестене на батерия и тествай пак дали ще е така.
Цитирай
#24

Привет. Рестартирането не помогна. Махнах и пестенето на енергия- нищо. :wall: Днес пробвах и повикванията по скайп не ги получавам. Всичко е наред когато телефона е отключен :unknw:
Цитирай
#25

Clean Master или подобни килъри си премахни и пробвай >> също и програми за пестене на батерията .

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)