Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб Galaxy S V (SGS5)

+1 черен S5 Big Grin

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай
Аксесоари

Колеги притежател съм на Самсунг смартфон за пръв път , до сега от 2004 до 2015 винаги съм работил със Сони. За вас сигурно , ще е глупав въпроса , но някой може ли да ми каже къде мога да намеря ФМ Радио което да бъде офлайн режим ? (Да не изисква наличие на мобилен интернет или Wi-FI)

Работя от 2 дни и го търся , но не намирам и не знам към кой раздел на форума да се ориентирам да попитам. Съжалявам ако не пиша в подходяща тема , но предполагам , че все някой тук ще знае.

G900F Gold , Stock Android 5.0 Lollipop. Operator WIND.GR / FOR BULGARIA TELENOR ако има някакво значение де...
Цитирай

@instincta, самия телефон няма такъв радио модул, за това и няма възможност за слушане на ефирно радио, при което стерео слушалките иначе биха били антена. Остават като възможност свалени приложения за това, но интернет връзката е необходима.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

+1 S5 Active camouflage green от технополис

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай

+1
Samsung Galaxy S 5 White Lte от Испания
Цитирай

+ 1 Черен и от мен Smile
Цитирай

Айде и аз при вас със S5 White от Теленор

HTC Wildfire - rooted s-off . ROM -  CyanogenMod.  7.1 .0.1 - buzz 2.3.7
HTC Desire X White - Rooted myONEdx+ RC1.0  4.1.1
Asus Memopad HD7 - Rooted Stock JB 4.2.2
Samsung Galaxy S5 SM-G900F - 5.0 Lolipop Stock Unrooted (still )
Цитирай

+1 Черен Smile
Цитирай

+1 S5 White G900A
Цитирай

+1Черен G900F
Цитирай

S5 Черен 2ра ръка и съм МНООООГО ДОВОЛЕН ! Не очаквах чак да е толкова добър телефона , добре че послушах съветите от форума и не си взех S5 Neo
Цитирай

Собственик от днес на Черен G900F.

Sony Xperia Tipo => Sony Xperia SP 8GB => LG G3 x 2 =>Iphone 5 64GB => Samsung Galaxy S5 16GB => Huawei P8 16GB => Iphone 6 x 3 => Galaxy A5 2016 => Galaxy S7 Edge => Huawei P20 lite => Galaxy S8 => Xiaomi MI 9 SE 128GB Black
Цитирай

Хайде и аз да се присъединя към клуба - черен G900F, чакам го да пристигне.
Цитирай

И от мен 1 черен  Big Grin
Цитирай

+1 blue galaxy s5
Цитирай

+1 черен S5 G900F
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)