Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S5
#76

Някой ползвал ли е този калъф.

https://dice.bg/incipio-dual-pro-shine-u...rettyPhoto

Изглежда ми много хубав по картинки и ревюта в youtube,
но все пак ако има някой който реално да го е виждал и ползвал бих се радвал да даде отзиви.

Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#77

(2015-01-01, 01:06:46)reizo написа:  Някой ползвал ли е този калъф.

https://dice.bg/incipio-dual-pro-shine-u...rettyPhoto

Изглежда ми много хубав по картинки и ревюта в youtube,
но все пак ако има някой който реално да го е виждал и ползвал бих се радвал да даде отзиви.

Благодаря предварително.

Ти бъзикаш ли се? Може и да си се объркал ,нормално е,но дай линк към точния калъф,а не към 100ци айфонски.

Samsung Galaxy S+ i9001 -> Samsung Galaxy S IV i9505 -> Samsung -> Galaxy S III I9305 -> Samsung Galaxy SIII i9300 Danis Rom by Niko Root-ed -> Samsung Galaxy S5F Rooted Knox 0x0 -> Samsung Galaxy S7 EDGE Black Onix
Цитирай
#78

Линка, който съм дал беше точен,
тъй като го пробвах няколко пъти.
Изглежда като съм го поръчал може да е бил последен и са го махнали от сайта.
За ето този калъф става въпрос:

https://www.youtube.com/watch?v=qBEEprE-TuY
Цитирай
#79

От 3 месеца съм с ТОЗИ и трябва да ви кажа че съм много доволен от него. Прави телефона малко голям но е доста масивен и смятам че е доста сигурен. 

SGS 5
HTC One (M7)
Цитирай
#80

Някой със Спиген калъф има ли да сподели мнение, че мисля да си взимам слим армор?
Цитирай
#81

(2015-01-04, 19:24:02)dfxos написа:  Някой със Спиген калъф има ли да сподели мнение, че мисля да си взимам слим армор?

Аз ползвам Neo Hibrid - много ми харесва, уникално стои на телефона...







Цитирай
#82

А оригинален ли го взема, понеже гледам разни реплики из ибей за по 7-8$ и се чудя дали да не поръчам от тях.
Цитирай
#83

Не знам дали съм за тази тема!?Имам питане относно зарядното на S5? Моят е с английско зарядно с преходник с което зареждам тел. за по малко от 2часа. Купих си нормално зарядно за нашият стандарт с кабел usb 3.0 , но с него зареждам за 2.5 часа!? Кое е нормално и кое не от двете? Мисля че със зарядното за нашият стандарт батерията изкарва повече но пък оригиналното си е английското. И двете зарядни са с еднакви параметри по 2 A!? Зарядното с кабела 3.0, което купих е от OLX е същото като s3 и s4.
Цитирай
#84

(2015-04-02, 20:49:53)dobrinsi написа:  Не знам дали съм за тази тема!?Имам питане относно зарядното на S5? Моят е с английско зарядно с преходник с което зареждам тел. за по малко от 2часа. Купих си нормално зарядно за нашият стандарт с кабел usb 3.0 , но с него зареждам за 2.5 часа!? Кое е нормално и кое не от двете? Мисля че със зарядното за нашият стандарт батерията изкарва повече но пък оригиналното си е английското. И двете зарядни са с еднакви параметри по 2 A!? Зарядното с кабела 3.0, което купих е от OLX е същото като s3 и s4.
Това от ОЛХ може да не е много оригинално, но това не му пречи да работи нормално. При мен е по същия начин като зареждам с оригинално- за под 2 часа зарежда. С други зарядни зависи от ампеража е по-бавно. Според мен най-вероятно е от кабела. Опитай да смениш кабелите и виж дали ще има разлика.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#85

Не е оригинално 100% но е факт че батерията изкарва повечеSmile Следващият път ще пробвам с нормален кабел , а не с 3.0. И дали ще има проблем за батерията ако един път го зареждам с английското (оригиналното) и друг път с това от ОLX. Едното е в офиса , а другото в къщи Smile
Цитирай
#86

Аз зареждам понякога със самсунг оригинално на 0.8 а. Зарежда много бавно- цяла вечер, но после определено ми кара повече време батерията. Тва го открих случайно. Това от олх предполагам ти давам по малко ток и от това зарежда по-бавно. Според мен не е проблем. Ползвай си ги и двете със здраве.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#87

От ТАЗИ обява си купих зарядното Smile. След като казах на продавача ,че е реплика на оригиналното и не е качественно той побърза да  ме блокира и ми изтри коментара в OLX! 
A от ТУК си направих изводите за това че не е оригинално!
Цитирай
#88

(2015-04-03, 13:15:49)dobrinsi написа:  От ТАЗИ обява си купих зарядното Smile. След като казах на продавача ,че е реплика на оригиналното и не е качественно той побърза да  ме блокира и ми изтри коментара в OLX! 

Потребителя е изключително невъзпитан и некоректен. Зарядното е изпратено с опция преглед и тест, той е приел пратката и след седмица ползване решава, че то не е оригинално и ще го цитирам: "Зарядното зарежда с 30 минути по-бавно от оригиналното ми". Направих проверка на профила на господина - зарядното му е с английски плуг и го продава - вероятно той си е закупил реплика на апарата. На всичко отгоре днес се обади да ме заплашва по телефона и ако има намерение да продължава с тормоза - директно ще подам жалба в полицията.
Цитирай
#89

(2015-04-03, 13:42:08)tedy1008 написа:  
(2015-04-03, 13:15:49)dobrinsi написа:  От ТАЗИ обява си купих зарядното Smile. След като казах на продавача ,че е реплика на оригиналното и не е качественно той побърза да  ме блокира и ми изтри коментара в OLX! 

Потребителя е изключително невъзпитан и некоректен. Зарядното е изпратено с опция преглед и тест, той е приел пратката и след седмица ползване решава, че то не е оригинално и ще го цитирам: "Зарядното зарежда с 30 минути по-бавно от оригиналното ми". Направих проверка на профила на господина - зарядното му е с английски плуг и го продава - вероятно той си е закупил реплика на апарата. На всичко отгоре днес се обади да ме заплашва по телефона и ако има намерение да продължава с тормоза - директно ще подам жалба в полицията.

Извинявайте но Вие продавате реплики на зарядни ,а в заглавието пише че са оригинални? Вие мамите купувачите по този начин. Няма как в Ekont за 15 мин да разбера дали всичко е наред. Защо след като сте толкова коректен продачач ме блокирате? След като сравних зарядното с оригинално се видяха разликите много добре? Не съм Ви заплашвал ,а Ви попитах защо ме блокирате и триете коментарите ми, и също така Ви попитах защо продавате реплики ,а пишете че са оригинали?
Нека купувачите разберат ,че сте некоректен продавач!

И не мога да разбера защо сте толкова агресивна ?
Цитирай
#90

(2015-04-03, 13:48:35)dobrinsi написа:  
(2015-04-03, 13:42:08)tedy1008 написа:  
(2015-04-03, 13:15:49)dobrinsi написа:  От ТАЗИ обява си купих зарядното Smile. След като казах на продавача ,че е реплика на оригиналното и не е качественно той побърза да  ме блокира и ми изтри коментара в OLX! 

Потребителя е изключително невъзпитан и некоректен. Зарядното е изпратено с опция преглед и тест, той е приел пратката и след седмица ползване решава, че то не е оригинално и ще го цитирам: "Зарядното зарежда с 30 минути по-бавно от оригиналното ми". Направих проверка на профила на господина - зарядното му е с английски плуг и го продава - вероятно той си е закупил реплика на апарата. На всичко отгоре днес се обади да ме заплашва по телефона и ако има намерение да продължава с тормоза - директно ще подам жалба в полицията.

Извинявайте но Вие продавате реплики на зарядни ,а в заглавието пише че са оригинални? Вие мамите купувачите по този начин. Няма как в Ekont за 15 мин да разбера дали всичко е наред. Защо след като сте толкова коректен продачач ме блокирате? След като сравних зарядното с оригинално се видяха разликите много добре? Не съм Ви заплашвал ,а Ви попитах защо ме блокирате и триете коментарите ми, и също така Ви попитах защо продавате реплики ,а пишете че са оригинали?
Нека купувачите разберат ,че сте некоректен продавач!

И не мога да разбера защо сте толкова агресивна ?

Няма да позволя на човек като вас да ме заплашва и да ме обвинява пред други хора неоправдано. Блокирах ви, защото не спряхте с обидните квалификации и с необоснованите си предположения. Не можете да разберете за 15 минути дали е оригинално, а ви трябва седмица да го направите... Смешна история. И силно се надявам наистина да върнете зарядното, за да го занеса като доказателство.
Цитирай
#91

Изтрихте си обявата защо? Защото съм прав , а Вие не сте, както много други които продават реплики за оригинали!
Цитирай
#92

Имате си Бутон Лични съобщения, не си обсъждайте проблемите в темата!

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#93

http://www.ebay.ph/itm/New-4500mAh-Gold-...58b4b05b85

мисля да си закупя такава батерия какво ви е мнението колеги ?
Цитирай
#94

Аз не бих рискувал живота на такъв телефон с батерия за 7$ !
Цитирай
#95

(2015-04-06, 20:13:48)dobrinsi написа:  Аз не бих рискувал живота на такъв телефон с батерия за  7$ !

и какво ще му стани пък на телефона
Цитирай
#96

Некачествените батерии могат да :
-дадат на късо
-да имат по-голям пиков ток и да скапят нещо
-да се скапят за 1 месец
-да загряват прекалено много
-и най-лошото да се запалят


http://www.howtogeek.com/172680/danger-w...artphones/
Цитирай
#97

(2015-04-06, 21:50:41)dfxos написа:  Некачествените батерии могат да :
-дадат на късо
-да имат по-голям пиков ток и да скапят нещо
-да се скапят за 1 месец
-да загряват прекалено много
-и най-лошото да се запалят


http://www.howtogeek.com/172680/danger-w...artphones/

ясно благодаря ти 
Цитирай
#98

Колегата ме е изпреварил с отговора за което му благодаря Smile
Цитирай
#99

Аз съм с това: цък

Търся си protective gel case, но удрям на камък. Ударете едно рамо и хвърлете някоя идея!
Поздрави!
Цитирай

Дайте идея за оригинална батерия.

Гледам това:
http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-Samsun...4d2e312bce
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)