Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пукнат дисплей
#1

Здравейте ,някой знае ли сервиз в който да ми сменят дисплея на прилична цена.
Цитирай
Аксесоари
#2

При теб е счупено стъклото или матрицата отдолу. На мен в мост за смяна на тъч(който според тях вървял комплект с матрица) ми поискаха сума от 270лв. По принцип частите могат да се поръчат отвън а тук да се монтират

Mi Note 10 Lite
Цитирай
#3

Синът ми изтърва таблета и се напука дисплея, но си работи. Може ли да се смени само тъч скрийн панела/стъклото/, видях в нета че има на цена около 40лв?

Samsung Galaxy J7 2016
Цитирай
#4

Може да се смени само стъклото разбира се (щом се продава отделно, явно може). В момента в ebay вървят по 15-20 долара с безплатна доставка. В youtube пък има клипчета как става, нужни са само малко сръчност, спокойствие и смелостSmile . Нашите сервизи най нагло лъжат че не може само стъклото, за да те одерат за смяна на цял панел на цена почти колкото таблета. Сменял съм за 1 год. 2 стъкла ( на таблет и на телефон), като и в 2-та случая от официалните сервизи ми поискаха цена колкото на нови устройства, а от неофициални ме посъветваха да ги хвърля в кофата, защото не си струвало. Явно мързелът, некомпетентността и лакомията вървят ръка за ръка.

Acer Iconia Tab A200 , Asus Memo Tab HD 7
Цитирай
#5

Здравейте, интересува ме дали някой е сменял стъклото (дигитайзера) с такова от йбеи за около 8 - 9 паунда. Има ли някаква разлика в работата на тъч-а? Иначе по-скъпите са около 15 - 16 паунда + доставката. На външен вид единствената разлика е, че тези от 15 имат логото на Асус. Знам, че за 8 паунда със сигурност е менте, но ако работи точно не ми е проблем, таблета е нисък клас и е на брат ми така че се търси най-евтиния вариант.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)