Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

читави ромове за i8262
#1

здравейте постнах тази тема за да разбера какви ромове предпочитат колегите използващи i8262 :cheers:

Galaxy Core Duos, htc one X Black 32 gb 4.1.1 ViperX 3.2.4 the best
Цитирай
Аксесоари
#2

Ми те не са много. Засега като че ли най-предпочитан е Monster.

Lenovo ZUK Z2 Black
Цитирай
#3

Вчера тествах KitKat Build 2 на друг core duos - доста доволен останах.

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
#4

Преди 10 мин. сложих CoreEx Rom , засега се държи добре. Няма Български. Повече впечатления по-късно.

P.S. Успях да му вкарам Български. Засега се държи много добре.

P.P.S. Рома е читав, инсталирайте!

Lenovo ZUK Z2 Black
Цитирай
#5

От къде се тегли? Дай малко повече инфо.

Lenovo VIBE P1m DUAL
Цитирай
#6

От XDA се тегли. Дано няма забрана за постване на линкове от XDA. Ето линк; http://forum.xda-developers.com/galaxy-c...m-t2799176

Lenovo ZUK Z2 Black
Цитирай
#7

Здравей колега, искам да те попитам как си намери български на CoreEx Rom ? Smile
Цитирай
#8

Не съм го намерил, вмъкнах го в ром-а. Рома е наистина стабилен. Засега ми се струва че пази батерията повече от стоковия. Ако искаш ром-а със Български пиши на лично !

Lenovo ZUK Z2 Black
Цитирай
#9

koko76 написа:Не съм го намерил, вмъкнах го в ром-а. Рома е наистина стабилен. Засега ми се струва че пази батерията повече от стоковия. Ако искаш ром-а със Български пиши на лично !


Здравей колега би ли направил едно видео на рома искам да го видя ако може и не те затруднява може и няколко снимки да направиш Smile ще сме ти благодарни Smile

Galaxy Core Duos, htc one X Black 32 gb 4.1.1 ViperX 3.2.4 the best
Цитирай
#10

Видео не ми се прави. Tongue Ето ви линк със 6 скрийншота и .zip със самия ром с вграден Български. Надявам се да ви свърши работа.
https://onedrive.live.com/redir?resid=89...D479%21406

P.S. Държа да е ясно ,че не аз съм създателя на РОМ-а. Единствено съм добавил Български език. Всеки инсталира на своя отговорност. Не поемам отговорност за брикнати телeфони. Успех. :cheers:

Lenovo ZUK Z2 Black
Цитирай
#11

здравейте колеги имам голям проблем, телефона ми е купен от виваком и едната карта е кодирана ........ та снощи сложих дадения ром и на дутринта ми излезе съобщение " да въведа пин кода на оператора " помогнете ако иматя някакво решение :wall:


здравейте реших да преинсталирам рома на ново и тотална омазвация Tooth сега постоянно влиза в рековърито се едно няма никво "ОП" инсталирах др ром същата работа дайте да помислим и по тоя въпрос Smile благодаря предварително :bow: :bow: :bow: :bow:

Galaxy Core Duos, htc one X Black 32 gb 4.1.1 ViperX 3.2.4 the best
Цитирай
#12

А като преинсталира изтри ли: data , cache , dalvik cache ? Ако не си , действай и пак същия ром. След преинсталация на рома и root , би трябвало да нямяш проблем със кодирани слотове. Никога не съм си имал работа с кодиран слот. След операцията пиши какво е станало. Ако не стане нищо , връщай стоковия ром през Один. С удоволствие бих ти помогнал , но Лом ми идва малко далеч. Rock

Lenovo ZUK Z2 Black
Цитирай
#13

ми как да ти кажа занимавам се от 4 години с андройд и до сега не съм имал проблем и аз не съм се занимавал с кодиран слот и нз кво да направя четох че като излезе това съобщение просто връщаш фабрични настройки ни какво ли не пробвах изчистих всички кешове и си е на едно и също положение..... пробвах с друг ром и същата работа по късно ще пробвам други схеми и ще пиша кво съм постигнал SmileSmileSmile благодаря за вниманието Smile))))))

Galaxy Core Duos, htc one X Black 32 gb 4.1.1 ViperX 3.2.4 the best
Цитирай
#14

Връщай стоковия през Один !

Lenovo ZUK Z2 Black
Цитирай
#15

да ама го имам само бекъп нямам го като ром ако може да ми го пратиш ако гоимаш

Galaxy Core Duos, htc one X Black 32 gb 4.1.1 ViperX 3.2.4 the best
Цитирай
#16

Изпращам ти го на скайпа. Wink

Lenovo ZUK Z2 Black
Цитирай
#17

ака оказа се че е омазало рековърито ..... дайте да измислим решение за операторския код


хоп изникна нещо др окиаза се че като извадих картата от втория слот телефона тръгна ама глобулската ми карта е out сега работи само с вивател


ако някой има същоя проблем мога да му помогна Smile в момента работят и двете карти Smile

Galaxy Core Duos, htc one X Black 32 gb 4.1.1 ViperX 3.2.4 the best
Цитирай
#18

Здравейте! Днес си взех micro SD card 16GB, но не мога да си преместя аповете на нея. Искам да попитам как става, защото не съм много запознат. Благодаря!
Цитирай
#19

Нещо ново по темата с ROM-овете? Скоро телефона ми излиза от гаранция и ме сърбят ръцете Smile

Lenovo VIBE P1m DUAL
Цитирай
#20

gogotog написа:Здравейте! Днес си взех micro SD card 16GB, но не мога да си преместя аповете на нея. Искам да попитам как става, защото не съм много запознат. Благодаря!

Трябва да ти е руутнат телефона.Има много писано из форума,как става.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#21

(2014-07-15, 06:31:24)vesso написа:  ака оказа се че е омазало рековърито ..... дайте да измислим решение за операторския код


хоп изникна нещо др окиаза се че като извадих картата от втория слот   телефона тръгна ама глобулската ми карта е out  сега  работи само с вивател


ако някой има същоя проблем мога да му помогна Smile в момента работят и двете карти Smile

Помагай колега, същата работа и при мен.

Nexus S with GINGERBREAD 2.3.7 based on CyanogenMod 7.1 + Matr1x kernel up to 1.3gHz
Цитирай
#22

Здравейте!Като цяло ми трябва някой ромче което да се държи добре и да пази батерията колкото се може повече ако има някой доволен от някой ром нека да сподели Smile
Цитирай
#23

Кажете как отключихте мрежата.

Xiaomi rebmi note 9 pro
Цитирай
#24

От всички ромове досега като производителност и живот на батерията, Deodex_NF3_Lite_by_NumberOne се държи най-добре може да го свалите от този линк  https://yadi.sk/d/hkfGlGM9YwfPs. Взел съм го от http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=528204 надявам се няма проблем , че публикувам линк към друг сайт
там има още доста къстъм ромове за i8262

Особености:
 База I8262XXANF3

- Ядро Stable Infinity
- Root
- премахнати 60% apk от папка system:
  • Сервис Самсунг изрязан от корен
  • От гугъл е оставена синхронизацията календара и контактите
- Nova лаунчер
- ES file explorer
- Chronus унджет за времето
- No-frills CPU Control (програма за настройка на ядрото)
- премахнат е нарастващия сигнал при звънене
- Тапети Black Edition

Ползвам го 5 месеца без никакви проблеми
Цитирай
#25

Благодаря на atanatos в момента го изпробвам държи се доста прилично!
Само че не намирам календар нито във визуалните приложения нито в програмите а пише "От гугъл е оставена синхронизацията календара и контактите". Това е за сега единственият "-" относно РОМА!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)