Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Usb на Галакси таб3 lite sm-t111
#1

Забелязах следния момент... таблетът не разпознава нито преходника usb/micro usb, освен този преходник не познава и флашките... нито може да се зарежда в колата ми. През usb кабел иначе се връзва с лаптопа...
По отношение на зареждането в колата... показва, че започва заряд и след една, две секунди спира. Индикацията на батерията си остава зелена, но задраскана с хикс.
Това нормално ли е? Да не би да е необходим някакъв драйвер?
Цитирай
Аксесоари
#2

Georginenov написа:Забелязах следния момент... таблетът не разпознава нито преходника usb/micro usb, освен този преходник не познава и флашките... нито може да се зарежда в колата ми. През usb кабел иначе се връзва с лаптопа...
По отношение на зареждането в колата... показва, че започва заряд и след една, две секунди спира. Индикацията на батерията си остава зелена, но задраскана с хикс.
Това нормално ли е? Да не би да е необходим някакъв драйвер?
Не разбрах как се опитваш да включиш флашката. За целта трябва да имаш OTG кабел.
Цитирай
#3

Toчно с такъв кабел.
Цитирай
#4

Tab 3 Lite не поддържа ОТG до колкото знам, на моя не съм пробвал.

Samsung Galaxy Young GT-S6310 [ 4.1.2 ]Rom Custom emotion v6 AOSP4.2 by paul vity | Samsung Galaxy S4 i9505 Black Mist | Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110 Black.
Цитирай
#5

Аз също съм с Галакси таб 3 и още при купуването му пробвах да сваля файлове от флашка с наличния ми от друг таблет ОТГ кабел, но не стана. С отдел поддръжка на Самсунг БГ говорих и те ми казаха, че този модел не поддържа четене на флашки през ЮСБ-то. Става през неговия кабел за зарядното и в друг компютър. За зареждането с този кабел през ЮСБ на комп не става. Няма грешка в твоя таблет.

Samsung Galaxy Tab 3 SM-T210
Samsung Core Duos GT-i8262
Samsung Galaxy J3(2016)duos
Samsung Galaxy J6(2018)
Samsung Galaxy M22
Цитирай
#6

Здравейте колеги!
От скоро се сдобих със Самсунг Галакси Таб 3 Лайт. Потвърждавам, че НЕ поддържа ОТГ функции. Със сина ми правихме какви ли не стъкмистики да захраним флашка с допълнително захранване, белким я разпознае таблета, но уви - не стана. Просто хардуерно не е пригоден за тази цел.
Относно зареждането през ЮСБ-то на компютъра - става. Зарежда се въпреки, че в таскбара иконката на батерията е с червен кръст ("хикс"), само че зарежда значително по-бавно отколкото чрез адаптора. Все пак ЮСБ порта на компютъра няма тази мощност, както оригиналния адаптор за зареждане.
Цитирай
#7

Моя модел поддържа , дори имам флашка с нормално усб , а от другия край е с микро усб . Модела ми е SM-T116 .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)