Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Това ми е четвъртият месец с минито и съм много доволен от него, за среден клас телефон си е пушка.
Атанас, приятел камерата е много добра , като скорост също, а за дисплея не е от най-силните му страни това ясно....
Бутоните отзад са НАИСТИНА много удобни, след 2 дена свикваш с тях. Ако обичаш стига си се ПОДИГРАВАЛ с това апаратче ! Просто обиждаш колегите, които си ползват този телефон с голямо удоволствие за разлика от теб - сигурен съм ! :/ Уважавам мнението ти и теб също, но не бива така да говориш и да правиш генерални мнения.

Според мен някой от модераторите трябва да ти забрани да посещаваш този форум. Показваш голямо неуважение към колегите и телефона , това, че телефонът не ти харесва , не ти дава право да го оплюваш. А , за Галакси'то и аз бях с него , и не ми го хвали, ама забравих Самсунг са най-добрите !

Life is good
Цитирай
Аксесоари
#52

Крайни оценки като: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: ; "пълен боклук" говорят за голяма доза необективност.
Гледал съм снимки в нета и камерата ми се струва доста прилична за класа на телефона!
Казах ти да ми напишеш кои телефони в този клас не са "боклук" по твоите критерии, но нищо.
Още едно доказателство за тоталната ти необективност е сравнението на цената с Нексус 5
Цитат:Я го сравнете тоя боклук с Nexus 5 за същите пари
. В гет.бг Нексуса е 582 лв. а минито е 369 лв! В техномаркет са 659 лв. към 479 лв. На това ако му викаш "същите пари", значи нещо не си добре със сметките.

Не знам по какво си специалист, но по реално оценяване си крайно некоректен и напълно заслужено коментрът ти е хейтърски и под нивото на този форум!
Цитирай
#53

LG G2 mini или Huawei Ascend G7, кое мислите е по-добро от към хардуер и RAM ? ?

Nokia e71---->>> Huawei Ascend G7
Цитирай
#54

posochko написа:LG G2 mini или Huawei Ascend G7, кое мислите е по-добро от към хардуер и RAM ? ?
Не притежавам хавайката,а минито , но на хартия е по-добър G7, лично за мен...

Life is good
Цитирай
#55

Моля ви отговорете ми на следните въпроси.

На няколко места чета критики за силата на звука и качеството звука по време на разговор?!
Забива ли често телефона? Проблем ли е че стандартно заема много рам?

От много време гледам за нов телефон, понеже съм наплашен от старият ми Samsung смартелефон. Но вече ми писна да чета и да чакам нови телефони и ревюта за тях. Чудя се м/у Android и Windows и ако пак забива често ще ме яд че не съм взел windows
Цитирай
#56

ferrarko написа:Моля ви отговорете ми на следните въпроси.

На няколко места чета критики за силата на звука и качеството звука по време на разговор?!
Забива ли често телефона? Проблем ли е че стандартно заема много рам?

От много време гледам за нов телефон, понеже съм наплашен от старият ми Samsung смартелефон. Но вече ми писна да чета и да чакам нови телефони и ревюта за тях. Чудя се м/у Android и Windows и ако пак забива често ще ме яд че не съм взел windows
Звукът е толкова силен, че човек на 2 метра разстояние би чул с кого какво говоря, а за рам'та, мисля че да - ползва много рам и това за мен е дразнещо, дано с Lollipop'а това го оправят от LG ..

Life is good
Цитирай
#57

А забива ли често?
Моя Samsung Ace 2 много ме наплаши в това отношение! Нямам случайни програми на него, само Fb, Google drive, Viber, Instagram, речник и Shift Sheduler и се чупи да забива. Мъка голяма. Преинсталации ала бала, все едно и също, 2 години мъка.
Цитирай
#58

ferrarko написа:А забива ли често?
Моя Samsung Ace 2 много ме наплаши в това отношение! Нямам случайни програми на него, само Fb, Google drive, Viber, Instagram, речник и Shift Sheduler и се чупи да забива. Мъка голяма. Преинсталации ала бала, все едно и също, 2 години мъка.
С тези програми, мисля че няма да забива, но както казах на мен рам'та ми понякога е недостатъчна и единствените недъзи на този телефон са не много хубавия дисплей и малкото рам (за мен) ...
Но за парите си , си заслужава ..

Life is good
Цитирай
#59

Johnny написа:
ferrarko написа:А забива ли често?
Моя Samsung Ace 2 много ме наплаши в това отношение! Нямам случайни програми на него, само Fb, Google drive, Viber, Instagram, речник и Shift Sheduler и се чупи да забива. Мъка голяма. Преинсталации ала бала, все едно и също, 2 години мъка.
С тези програми, мисля че няма да забива, но както казах на мен рам'та ми понякога е недостатъчна и единствените недъзи на този телефон са не много хубавия дисплей и малкото рам (за мен) ...
Но за парите си , си заслужава ..


Мерси. Купих си го! да видим ...
Цитирай
#60

ferrarko написа:
Johnny написа:
ferrarko написа:А забива ли често?
Моя Samsung Ace 2 много ме наплаши в това отношение! Нямам случайни програми на него, само Fb, Google drive, Viber, Instagram, речник и Shift Sheduler и се чупи да забива. Мъка голяма. Преинсталации ала бала, все едно и също, 2 години мъка.
С тези програми, мисля че няма да забива, но както казах на мен рам'та ми понякога е недостатъчна и единствените недъзи на този телефон са не много хубавия дисплей и малкото рам (за мен) ...
Но за парите си , си заслужава ..


Мерси. Купих си го! да видим ...
Честито, радвам се! Ползвай си го със здраве

Life is good
Цитирай
#61

Вече се убеждавам напълно, че съм карък!

Докато разглеждах настройките на телефона, реших да сменя езика от български на английски, след това реших да върна българския но повече не го намерих! Има всякакви езици и твърде много такива с йероглифи, но българския никъде го няма!

Какво да правя?

Направи ми впечатление, че в телефона има инсталирани приложения с йероглифи, това трябва ли да ме притеснява, че нещо не е наред? Купих телефона на свободна продажба от магазин, принципно имам гаранция и касова бележка.
Цитирай
#62

А google play има ли?Преди доста време и аз имах подобен проблем.Оказа се,че телефона е внасян от арабска държава,нямаше google play,не можеше и да му се инсталира.Сменявай рома!
Цитирай
#63

има го Google Play
Цитирай
#64

Телефона е внесен от арабския или азиатския пазар. Инсталирай това приложение и от него си избери български език https://play.google.com/store/apps/detai...lsetlocale


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#65

Мерси за съвета. Аз преди това го занесох в магазина от където го купих и там го добавиха с "Morelocal 2".
Разгледах G2 mini във Виваком и забелязах че андроида на техните телефони се различава от моя. Например моя е Kernel 3.4.0, a техния е с 3.4.0+. също така моята версия е за Тайван.

Въпроса ми е мога ли да сложа същия Андроид като на Виваком, без да руутвам телефона?
Цитирай
#66

Задай въпрос си в нова тема с подходящо заглавие, като е добре да напишеш кой е точно модела, с колко памет е, а може и скрийншот на информация за софтуера.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#67

Интересува ме LG G2 mini d618 duos

По данни от упътването ако може някой да ми каже колко е SAR стойността (и за US или EU), за US са доста по-високи, за да сравня s4 mini duos (правен за Русия).

Също и физическите размери на дисплея (мм х мм), самсунга ми се струва по-издължен /4,27" размери 55х95мм./

Тук не пише нищо:
http://www.lg.com/ae/mobile-phones/lg-G2-Mini-D618

Ако реша да купувам - как да разбера къде е сглобяван и дали не е менте?

Батерията, когато е с две "активни" сим карти - има ли голяма разлика в издържливостта (спрямо ако е само с една)?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#68

Искам да попитам колко mah е зарядното за батерията на G2 mini ?

Samsung Galaxy Gio --> HTC Desire X --> LG G2
Цитирай
#69

(2015-02-27, 19:06:42)user007 написа:  Искам да попитам колко mah е зарядното за батерията на G2 mini ?

0.85A или 850 mA е моето.

Lenovo Vibe Z K910 --> Xiaomi Mi4 --> Xiaomi Mi Note2



Цитирай
#70

SAR-a го открих в менуалите на двата подмодела - устройват ме напъпно (под 0.45W/kg), дори за двусимовия, което ме изненада!

Понеже ще го взимам от онлайн магазин (на място) - как се проверява Имей кода и сериен номер в магазина - произхода и дали е работил?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#71

(2015-03-02, 15:15:28)hakama написа:  SAR-a го открих в менуалите на двата подмодела - устройват ме напъпно (под 0.45W/kg), дори за двусимовия, което ме изненада!

Понеже ще го взимам от онлайн магазин (на място) - как се проверява Имей кода и сериен номер в магазина - произхода и дали е работил?

проверка на IMEI- с помощта на клавиатурата въвеждаш следния код: *#06#

Lenovo Vibe Z K910 --> Xiaomi Mi4 --> Xiaomi Mi Note2



Цитирай
#72

Здравейте, скоро мисля да си вземам нов телефон и за момента съм се спрял на LG G2 mini и LG G3 S, но също така се колебая дали да не взема HTC Disire 816. Бихте ли ме посъветвали кой да избера.
Цитирай
#73

Пусни си тема в този раздел https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=117
там ще получиш повече и безпристрастни мнения.
В заглавието задължително напиши и трите модела, а най-добре ще е да направиш темата анкета. Така ще видиш кой модел ще е избран от повече хора.

edit: От тези трите HTC Disire 816 е с най-добрите параметри и бих взел него, дори само заради повечето RAM 1.5 с-щу 1 GB.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#74

Надявам се, че колегата от горния пост няма нищо против, но искам към неговото питане да се присъединя със следните въпроси, защото се колебая между този модел и LG L90:
1. Колко време изкарва батерията и с какво ползване ?
2. Как се чува при разговор и как съответно ви чуват? Дали вибрира достатъчно силно, за да мога да го усетя ако е в джоба ми.
3. Тъй като няма автолайт сензор как се вижда навън дисплея, дали бледнее?
4. Имате ли проблеми с обхвата?
Цитирай
#75

(2015-03-12, 00:34:02)ivaylod написа:  Надявам се, че колегата от горния пост няма нищо против, но искам към неговото питане да се присъединя със следните въпроси, защото се колебая между този модел и LG L90:
1. Колко време изкарва батерията и с какво ползване ?
2. Как се чува при разговор и как съответно ви чуват? Дали вибрира  достатъчно силно, за да мога да го усетя ако е в джоба ми.
3. Тъй като няма автолайт сензор как се вижда навън дисплея, дали бледнее?
4. Имате ли проблеми с обхвата?

1. При мене - 4-5 дни (имало е случаи и по 6 дни). Това при условие, че съм го рутнал и съм му правил разни батери оптимизейшъни. В чист вид не мога да кажа колко издържа. Като начин на използване съм така: wifi и gps по дефолт стоят изключени. 3G не ползвам (въобще, не за този телефон конкретно), 2G ми е напълно достатъчен. Игри не играя (т.е. играя, но не от класическите игри с тежка графика, по-скоро разни логически). Снимам доста често, понякога слушам музика. Ползвам доста активно интернет. Говоря около половин час на ден.
2. За чуваемоста - силно и ясно, до тук с това не съм имал проблем. Вибрацията как е, не мога да коментирам - по принцип не ползвам.
3. Аз моя го държа на 40% яркост - напълно достатъчно ми е, като разбира се, на силна слънчева светлина почти нищо не се вижда (като при повечето екрани) - тогава просто давам на 100% и нещата се оправят.
4. Аз до тук проблем с обхвата не съм имал.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)