Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Коментари за издръжливостта на батериата за Z1c
#26

И моя като цяло не кара по-много време...Дори като го сравня със стария Xperia Z може би по-малко и от него... Което е странно според мен и затова бих попитал, бях чел преди време, че може да се направи на ново калибриране на батерията. Има ли смисъл от това и дали би помогнало ?

Sony Xperia Z C6603 13W33 ====> Xperia Z1 Compact D5503
Цитирай
Аксесоари
#27

С много ръчкане правя два дена при включена стамина.
За пример старото хтц същата натовареност 1 ден.
Много доволен Smile

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#28

Някой качвал ли е тези програмки в Googleplay - battery saver;doctor и т.н, да каже има ли ефект?
Цитирай
#29

Anubis789 написа:Някой качвал ли е тези програмки в Googleplay - battery saver;doctor и т.н, да каже има ли ефект?

Аз за двете години за които имам моят телефон съм ползвал какви ли не програмки за батерията.
Обобщено мнение-плацебо ефект.
Всичко ,което ти трябва за да ти е нормален живота на батерията може да се намери в самият телефон.
Рут достъпа също оказва благоприятно влияние Smile т.е дава ти възможност да си инсталираш Експозед и един от най-добрите модули за батерията,който съм пробвал-Amplify.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#30

С включена стамина, в роуминг (няма 3G Data), с малко ръчкане и не повече от 1 час разговори дневно успя да издържи 5 дни.
Стандартно издържа по 2-3 дни спокойно, може и повече, за сравнение Nexus 5 не съм го виджал да достигне 3 дни.

Huawei Mate 20 Pro
Цитирай
#31

Включена стамина (всички ефекти за звук и картина остават включени) екран се гаси на 30сек.
навсякъде мрежа (3г или вифи) с цъкане често на бум бийч, тенис, елевате и пощата чета
- един пълен ден на втория вече, вечерта тегаво. Ако няма време за игрички, а само поща
и нет - две пълни денонощия си ги прави. Аз съм много доволен от батерията !

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#32

А първия път колко време да я зареждам?

Sony Xperia X8 -Nokia Lumia 620 -> Sony Xperia Z1 Compact -> LG G4 - > P20 Pro
Цитирай
#33

Няма значение, колко ще я зареждаш първия път. Като стане на 100% го изключвай. Значение имаше при старите телефони, вече технологиите напреднаха.
Цитирай
#34

Сега е хубаво 1-2 пъти да се зареди и разреди напълно, но не е задължително Smile
Цитирай
#35

Здравейте колеги.
В последно време телефонът ми не може да се зареди до 100 %. Достига 85 и край. Някакви идеи?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)