Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

И при мен пристигна, но ще изчакам отзиви, основно батерията ме интересува, ако може някакъв коментар как се справя спрямо Киткат.
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте,
Предполагам че трябва да направя full unroot през supersu-то и да флашна stock recovery преди да инсталирам 5.1 ota update-a?!
Телефона е със сток 4.4.4 рутнат и с TRWP.
Цитирай
#28

И при мен дойде 5.1. Преди малко го сложих.
System version: 23.26.8.condor_reteu.reteuall.en.EUreteu
Buid number: LPC23.13-34.8
Изглежда много добре.

П.П. LG-то от подписа за сега почива на 5.х - срам голям...

OnePlus 7 128GB, 6GB RAM, Snapdragon 855, Android 9.0
MOTO Z2 Play 64GB, 4GB RAM, Snapdragon 625 8x2.21GHz, Android 8.0
Цитирай
#29

Аз ще тествам като ми върнат телефона от сервиза. Но това беше приятна изненада, да прочета, че вече са го пуснали. Мислех си, че никога няма да получим 5 Big Grin
Цитирай
#30

Важно: Преди да пуснете да се update-а осигурете поне 800 МБ свободно място в паметта на телефона.
Това било Push-update и ако се провали заради липса на свободно пространство ще трябва да чакате нов такъв.
Това, колко място ще отнеме зависи от това колко приложения са инсталирани.
Понеже и без това вътрешната памет е оскъдна помислете дали въобще да update-те.

OnePlus 7 128GB, 6GB RAM, Snapdragon 855, Android 9.0
MOTO Z2 Play 64GB, 4GB RAM, Snapdragon 625 8x2.21GHz, Android 8.0
Цитирай
#31

Заслужава ли си да се ъпдейтва до 5.1?
Чета, че 5.1 не е много за устройства с 1 GB RAM. На някои места пише ,че се появява лаг.
Наистина ли вътрешната памет намалява значително след ъпдейта?
Някакви проблеми след ъпдейт до 5.1?
Цитирай
#32

Проблеми след ъпдейта нямам, единствено понякога ми излиза unfortunately hangouts has stopped, а самото приложение е изключено (в гооогле има много свързани проблеми с това, ще погледна за решение).

Свободната памет преди инсталацията ми бе 1.20 gb сега със същите приложения е 856 mb. Една част от приложенията са ми в сд картата, другите във вътрешната, като цяло на мен ми е напълно достатъчно това пространство.

Доволен съм от опцията battery saver, че има възможност да е включена постоянно, като се има предвид, че аз не изполвам постоянно интернет, синхронизации, фейсбуци и др. подобни.
Цитирай
#33

Днес си взех телефона от Мтел и го ъпдейтнах. Странното е, че телефона го дадох на 100% батерия, а те ми го върнаха на 0% Big Grin  Телефона е след хард ресет. На него нямаше никаква информация.

                          Преди ъпдейта      /      След ъпдейта
Total space:                2,21 GB                     2,21 GB
Abailable:                   2,04 GB                     1,56 GB
Apps:                         256 MB                      711 MB
Pictures, videos:          24.00 KB                    12.00 KB
Audio:                        148 KB                       184 KB
Downloads:                 8.00 KB                      4.00 KB
Cached data:               2.39 MB                     17.19 MB

За сега нищо не мога да кажа, защото го ъпдейтнах преди 2 мин Big Grin
Утре ще напиша първи впечатления.
Цитирай
#34

За сега нямам проблеми с телефона. Но това, че ми взе тези 600 МБ прецака всичко .... Ако знаех, че ще заеме толкова много памет, нямаше да го ъпдейтвам.
Цитирай
#35

Има ли някакъв шанс изгубената памет да бъде възстановена? След ъпдейта се наложи да изтрия сумати игри, приложения като Facebook, Messenger, Skype, Photos и други и едвам има към 230МБ памет, че слезне ли по-надолу не може да се ъпдейтват приложенията, а за инсталирани на нови и дума не може да става. Тъпото е, че като инсталирам приложение уж после го местя в СД картата, а то първо минава през телефонаи там заема памет Bu
Цитирай
#36

Аз си взех LG Spirit 4G LTE с 2 лева ми излиза по-скъп, но си заслужава Big Grin

В отговор на твоя въпрос:
http://forum.xda-developers.com/moto-e/d...e-t3031073

Но пише, че е само за 1022


Има и някакво клипче:

Цитирай
#37

С 5.1. съм и току що ми пристигна някакъв малък ( 12МВ ) ъпдейт. Някой да има идея за какво е?
Цитирай
#38

Не знам, аз моя телефон го дадох на майка ми.
Като се видя с нея ще видя ще има ли ъпдейт.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)