Анкета: Притежавате ли Xperia Z2 - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
86.05%
37
86.05%
Не, но смятам да си го закупя
13.95%
6
13.95%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване на притежателите на Xperia Z2
#1

Би било добре тук да се преброят настоящите притежатели на SXZ2, а очакваме и бъдещи такива да се включат.
Моля след като дадете глас в анкетата, да напишете и пост, за да може да се следи, да не би някой да е гласувал без да притежава телефона.
Дори да гласувате с опция 2 и след време закупите телефона, оставям анкетата с възможност за промяна на вота, за да може да гласувате с опция 1.

[note=GH0STFACE]Би било добре, освен глас в анкета да напишете в пост примерно:

1. От къде сте закупили телефона (Страна/Магазин)
2. Цвят
3. Коя година и седмица е произведен телефона - вижда се върху шейната на SD картата Пр. 14W15 (2014 година, 15-та седмица)
4. Кой е къстъмизейшън номера на телефона (customization no. - той показва за кой пазар е произведен)
NB! Как да проверим този номер: Влезте в сервизното меню, като наберете в дейлъра * # * # S E R V I C E # * # * (*#*#7378423#*#*). Service info > Software info и гледате Cusomization Version във формат XXXX-XXXX

Тази информация би била полезна за бъдещи потребили на телефона, както и за следене на софтуерните ъпдейти[/note]
Цитирай
Аксесоари
#2

+1
Закупен от Сони център - България.
Черен на цвят. Разполагаха само с този цвят. Smile
14W14
Cv: 1281-4640_R4A

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

Чакаме Виваком да се натуткат.
14W17
Телефона е за сина, който сам си спечели паричките.
Съпругата е със Z1- без какъвто и да е проблем!! Аз чакам един беснеещ недоволник да ми предложи зет1 за 500 лева- приятелска услуга Big Grin .
Цитирай
#4

monipeev, ами сложи и глас в анкетата де Smile
Цитирай
#5

+1 черен , закупен от Технополис Ст. Загора

14W17

SAMSUNG Galaxy Note 20 ULTRA
Sony Xperia Z TABLET
Цитирай
#6

monipeev написа:Закупен от Сони център - България.
Черен на цвят. Разполагаха само с този цвят. Smile
14W14
Cv: 1281-4640_R4A
Беше по-лесно да цитирам , вместо да пиша Big Grin
Цитирай
#7

Черен от м-тел оня ден, може би първия продаден от тях Tooth
14W17

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай
#8

Първият продаден от Мтел беше мой на 09.05 Wink

Galaxy S7 Edge
Цитирай
#9

Здравей те ,аз ще си го взема от Глобул, но ще имат чак др. седмица.
Имали някои които си го е купил от Глобул . Интересува ме със каква окомпектовка е в кутията . :thumbup:

Ericsson T18-->Siemens C62-->Sony Ericsson K300-->Sony Ericsson W550-->Sony Ericsson W850-->Sony Ericsson W980-->Nokia E51-->Motorola Milestone - - >Motorola Razer 910-->Sony Xperia Z2 - - >Sony Xperia XZ -->LG V10 -->  LG  G6  --> LG V30+ --> Sony Xperia  1 II --> Samsung 22 Ultra - - > Sony Xperia 1 IV
Цитирай
#10

mrtroev написа:Първият продаден от Мтел беше мой на 09.05 Wink

От *88 казаха, че не го предлагат още в търговската мрежа и ми обясниха да си го поръчам онлайн. Казах, че искам все пак да го видя преди да го купя и след търсене ми върнаха обаждането и казаха, че в mall Sofia има една бройка която ще я задържат 2 часа за мен и след час беше мой. За това мисля, че е първия продаден от ментел, поне за София. Smile

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай
#11

HardrockMan написа:
mrtroev написа:Първият продаден от Мтел беше мой на 09.05 Wink

От *88 казаха, че не го предлагат още в търговската мрежа и ми обясниха да си го поръчам онлайн. Казах, че искам все пак да го видя преди да го купя и след търсене ми върнаха обаждането и казаха, че в mall Sofia има една бройка която ще я задържат 2 часа за мен и след час беше мой. За това мисля, че е първия продаден от ментел, поне за София. Smile

Нещо са те метнали от *88 моя го взех на 16-ти от Mtel. Беше една единствена бройка явно все още имат ограничени количества.

Xiaomi Mi 10T
Цитирай
#12

Колега на 14-ти сряда го взех Wink

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай
#13

Той колегата не чете явно и не вижда, че mrtroev го е закупил още на 09/05.

Но моля стига с офтопика. Темата е за друго.
Цитирай
#14

Не знам как ги взимате тези телефони!?!?! Smile Аз съм пуснал поръчка и чакам от 2 седмици mtel - хем съм премиум клиент.

Чак днес пристигна сутринта!!!

Черен и мощен! Rolleyes
Цитирай
#15

не е реално просто,днес обиколих половин софия за тоя телефон и на всякъде само с поръчка за след седмица най малко,ама как да го взема без да съм го видял все пак......

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#16

Взимай без да гледаш няма да се разочароваш. Smile

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай
#17

Sokolchev написа:не е реално просто,днес обиколих половин софия за тоя телефон и на всякъде само с поръчка за след седмица най малко,ама как да го взема без да съм го видял все пак......

И при нас съседният Вива ни обещаваха - днес, утре - докато вчера взех телефона и се раззвънях по всички офиси. Накрая едно потайно магазинче/офис на Вива в Младост намкоя си каза- да!
Как беше- черен и мощен Tongue ! Направо могъщ :rofl: :rofl: :rofl: !
Вземай телефона и звъниш наред по офисите - не всеки втори иска Z2!
Синът - щастлив, мир вкъщи :cheers: !
Не ми е ясно какво ги правите тези машинки, че постоянно има писък във форума за забивки!
Точно вчера синът ми казва:
-Просто се чудя, как продължава да работи GSMа. Питам го, защо? Защото не разбрах, какво точно има предвид.
-Ами представи си - Рам три гига, видеокарта като за лаптоп, един куп други неща, а няма охлаждане, вентилация и т.н..
Та, хубаво е да се сещаме колко на границата всичко е събрано едно върху друго, работи с страхотна скорост, а ние искаме да ни стои хладен в ръката!
На всички нови собственици - честито! И не товарете магарето, докато му се счупи гърба Tooth
Партида 14W17
Цитирай
#18

честито и на мен Smile
1 България,София,Технополис
2 Черен
3 14W20
4 customization-1282-0220_R1A

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#19

Dance
globul
black
14w20
със шумозаглушаващи те слушалки
:thumbup:

Ericsson T18-->Siemens C62-->Sony Ericsson K300-->Sony Ericsson W550-->Sony Ericsson W850-->Sony Ericsson W980-->Nokia E51-->Motorola Milestone - - >Motorola Razer 910-->Sony Xperia Z2 - - >Sony Xperia XZ -->LG V10 -->  LG  G6  --> LG V30+ --> Sony Xperia  1 II --> Samsung 22 Ultra - - > Sony Xperia 1 IV
Цитирай
#20

темите за преброяване на s5 и htc one m8 се наводниха с хора. сони май не е мн на почит. само пет човека ли сме братче...
Цитирай
#21

За съжаление е май така, купува се най-продаваното, а не най-доброто.

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай
#22

rabik написа:темите за преброяване на s5 и htc one m8 се наводниха с хора. сони май не е мн на почит. само пет човека ли сме братче...

Не съм съгласен с бройката пет, тъй като имам близки, които си купиха Z2 преди дни. Те са хора от сорта, които никога няма да влязат в сайт, камоли да се регистрират. Много от собствениците на смарфони дори не знаят за ъпдейтите. Телефона им е за ало-ало.
Цитирай
#23

+1
мтел
черен
Цитирай
#24

ogi, от мтел заключен ли е телефона към тяхната мрежа?
Цитирай
#25

на кутията пише че е заключен
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)