Анкета: Притежавате ли Xperia Z2 - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
86.05%
37
86.05%
Не, но смятам да си го закупя
13.95%
6
13.95%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване на притежателите на Xperia Z2

(2015-08-06, 13:41:47)joro29 написа:  Здравейте,от няколко дни търся да си купя z2 черен,но навсякъде където проверих го нямат в наличност. Всички online магазини като слот.бг,елит мобил и т.н. казват,че нямало внос и вече не го продават. Имам xperia z,но след ъпдъйт до 5.0 не отчита пропуснатите обаждания. Пробвах ресет,фабрични настройки и всичко описано във форума,но няма резултат. Проблема щял да се реши с ъпдейт 5.1 казват от sony, но ми писна да не видя,че някой ме е търсил.  Мисля,че z2 е много добър телефон (по-добър от z3 според мен). Някой знае ли от къде да го купя? Станно е, че не го предлагат. Ако някой може нека помогне.


Колега, когато си купувах моя, доста търсих и не намирах. Тогава изпратих запитване към get.bg, направи същото и ти. След няколко седмици имаха наличен само черен (такъв търсех и аз). Сега няколко месеца по-късно гледам, че имат само бял (което означава, че са зареждали отново). Такаче направи едно запитване към тях(направи го директно по телефона).

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай
Аксесоари

Благодаря на колегите,които се отзоваха на моето питане относно покупка на z2. Навсякъде е изчерпан и не знаят дали ще го имат в наличност. Между другото започнаха да му вдигат цената с около 50лв.,закона за търсене и предлагане Smile . Някой от вас ползвал ли е xperia z2a?Той както четох е почити същият като хардуер,но с по- малък екран (може би не е IPS 5 инча),  пластмасов гръб и  цели 11 мм. дебелина. Офетата не е лоша,но този TFT дисплей не е добре. Интересно ми е някой да сподели впечатления от него.
Цитирай

Колега, и аз се скъсах да го търся, но никъде го няма. Там където го имаше, ми предлагаха само бял или лилав, а аз държа да е черен. Най-много ме дразни, че уж го има в наличност черен, а след това ми  се обаждат, че са останали само лилав, или че въобще го няма. Както и да е, все ще го намеря, ако трябва ще го взема втора ръка (защото там където е в наличност черен, е 800+ лева, а аз нямам  намерения да давам толкова пари за модел от началото на 2014г.), а най-ме е яд че вече ме зарибиха с него, и трябва да го купя 100% Big Grin .

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай

vivacom магазини те го има и то черен 

става въпрос за софия

Ericsson T18-->Siemens C62-->Sony Ericsson K300-->Sony Ericsson W550-->Sony Ericsson W850-->Sony Ericsson W980-->Nokia E51-->Motorola Milestone - - >Motorola Razer 910-->Sony Xperia Z2 - - >Sony Xperia XZ -->LG V10 -->  LG  G6  --> LG V30+ --> Sony Xperia  1 II --> Samsung 22 Ultra - - > Sony Xperia 1 IV
Цитирай

Аз пък се утрепах да търся лилав и дори чаках да ми го доставят от чужбина. Всеки луд с номера си Wink

Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай

+1 черен D6503

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай

@venko1407, издай от къде е закупен черен, доста ми е интересно, след като търси толкова много време ? и какви пари ?

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай

Взех го от Емаг. Но малко след като го поръчах, ми отговориха на предишно запитване, от др място, че и там го имат:  http://gsmi.bg/index.php?page=showitem&id=1694

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай

+1 черен, взет втора ръка.

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
Цитирай

За втори път се записвам с черен този път.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)