Анкета: Притежавате ли Xperia Z2 - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
86.05%
37
86.05%
Не, но смятам да си го закупя
13.95%
6
13.95%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване на притежателите на Xperia Z2
#26

МЕНТЕЛ винаги са били със заключени телефони,ако ще и от 5лв да е некое фенерче,това е най-долнопробния обирджийски оператор който може да съществува в цял свят

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
Аксесоари
#27

говори ми за ментел на мене. прекратих си договора еднострнно с тях и после заведоха дело за 1500лв които си търсеха от мен. загубиха го естествено. нали са събрали най-глупавите юристи дето ги не искат никъде другде...ментел са мизерници
Цитирай
#28

Закупен от Мтел
Цитирай
#29

Имам Черен - закупен от Глобул.Никъде го нямаше но звъннах на оператора и в централния офис имаше една бройка.Изпратиха ми я по куриер за тяхна сметка защото сключих и договор. 14W17 Телефона не е заключен.Ползвам го с карта на друг оператор.
CV: 1281-8389_R2A - някой може ли да каже моя за къде е предназначен.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай
#30

Време беше да сменя Зетката и ето ме сега с чисто нова Z2.Черен-закупен от Германос.Уникален телефон Dance
Цитирай
#31

Здравейте!
И аз отдавна го чакам и се каня да сменя арката и да премина в тази тема :thumbup:
Никой до тук не спомена с каква окомплектовка идват при различните оператори.За сега си мисля да го взема от мтел.
Та с какво пристига?
Честито на всички за новата придобивка :cheers:
Поздрави!!!

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#32

Днес го поръчах от Виваком. Окомплектовката е скромна - зарядно дата кабел и слушалки. Очаквах да има или магнитен кабел или докинг за зареждане ама няма.
Сега ще трябва да си поръчвам един кабел от ибей, обаче за и под 4 паунда са чак от Китай и докато дойде я капачето си отишло, я телефона.
Цитирай
#33

От мтел идва със зарядно и слушалки
Цитирай
#34

комплекта на Глобул е също зарядно,кабел и слушалки Smile другото ще си го комлектоваме ние :thumbup:
Цитирай
#35

pepopepo написа:CV: 1281-8389_R2A - някой може ли да каже моя за къде е предназначен.

За Глобул
Цитирай
#36

GH0STFACE написа:
pepopepo написа:CV: 1281-8389_R2A - някой може ли да каже моя за къде е предназначен.
За Глобул
Благодаря. :cheers:

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай
#37

а този за кой е:1282-0220_R1A

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#38

Central Europe (някой си номер, защото са няколко)
Предназначен е за Виваком, но не и изключително.
Цитирай
#39

Да се запиша и аз.
Черен от Глобул.
14W21 SI 1281-0029

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#40

я и аз Tooth незнайно как съм я пропуснал Confusedtupid:

Черен от Мтел, на няколко седмици
14w17

Sony Xperia Z2 | Moto G 8GB
Цитирай
#41

Какво значи това 14W17,14W21 ?По-нов софт или какво? :confused:

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#42

Да се разпиша и аз като горд притежател на този звяр... Черен, от Германос, 14w20...

Sony Xperia Z2 D6503 Black 14W20 Android 4.4.2
Цитирай
#43

zabadara написа:Какво значи това 14W17,14W21 ?По-нов софт или какво? :confused:

Дата на производство. Година и седмица

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#44

zabadara написа:Какво значи това 14W17,14W21 ?По-нов софт или какво? :confused:

Означава година и седмица на производство 14W17 е произведен 14г, 17 седмица.
По-важното е, че според седмицата на производство се забелязват и различни и преобладаващи недостатъци в сглобката на телефона.

При произведените 14W17 и 14W18 се наблюдават май най-голям брой дефекти или просто са най-масови самите модели
Загрявания на камерата, процепи между дисплея и рамката, недобре центрирана камера, прах под нея и пр. все неприятни неща.
Цитирай
#45

И аз съм вече в групата Dance
Черен от М-тел
14W22
На един ден с някаква си фитнес гривна,която още не знам за какво служи и как се използва.Умниците ми срязаха картата и от час нямам тел.Нито арката нито Z2-ката я разпознават. :angry:
Утре ще се радправяме,защото трябвало да ми дадат микро сим ида си закупя някаква джаджа за нормална сим карта.
Започва търсене на калъфи ,протектори магнитни кабели и ....... :cheers:

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#46

Честито колега и със здраве да си го ползваш.
Той твоя 22 седмица произведен, направо топъл от завода-сега сме 24week Wink
Искаш да кажеш, че от Мтел са ти дали и гривната в комплекта ли?
Сим картата трябвало да ти я сменят, при това безплатно 1-вия път, а ако искаш да я ползваш към нормална си има преходници за тая работа. Например от виваком отдавна дават картите с преходници, имам няколко вече вкъщи свободни.
Никога обаче не ползвай преходник на картата в телефон, който е с механизъм със скрит слот- такъв какъвто е в Z2-ката. Преходника прави ръб и много често картата остава вътре, след което се вади в сервиз или с малко по-специални умения.

Относно аксесоарите- телефона е красив с уникална визия и качествено направен. Отпред и отзад е от стъкло, което позволява да си му лепнеш протектор и на гърба, така че можеш да си го ползваш без да го криеш в калъфи и кейсове.
Аз така направих един отпред, един отзад и готово, кейса който поръчах си стои излишен. Поръчал съм и 2 темперирани протектора и един алуминиев бъмпер, за да пази и лайсната и това е- в калъф нося телефони от сорта на Galaxy Note, че са и крехки и не са и много за показване Big Grin
Цитирай
#47

rumo написа:Честито колега и със здраве да си го ползваш.
Той твоя 22 седмица произведен, направо топъл от завода-сега сме 24week Wink
Искаш да кажеш, че от Мтел са ти дали и гривната в комплекта ли?
Отидох да проверя дали има в наличност и естествено нямаше,но пуснаха заявка.И десет минути след като си тръгнах управителя(приятелче) ми звънна,че току що куриер е донесъл една бройка в комплект с гривна.Проверих кога е произведена и като видях 14W22 си казах -това е моя тел.Гривната още не съм я разучил,каква работа върши че от бач няма време :angry:
А този алуминиев бъмпер от къде си го поръча ,ако не е тайна? :cheers:

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#48

Черен от Глобул.

14W21
SI 1281-0029

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#49

Steve написа:Черен от Глобул.

14W21
SI 1281-0029
Честито :-D имаме абсолютно еднакви телефони.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#50

Черен от Глобул
14W21

LG G4 █ Sony Xperia™ Z3 Compact
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)