Анкета: Притежавате ли Xperia Z2 - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
86.05%
37
86.05%
Не, но смятам да си го закупя
13.95%
6
13.95%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване на притежателите на Xperia Z2
#76

Nasikus написа:Момчета... Форума ли е много не активен или просто мнението ми не буди интерес за някакви отговори и съвети??? Rolleyes
колега,как да ти кажем кой цвят да си избереш?решението си е изцяло твое,това което ти допада повече,на мен зетката ми беше бяла и сега реших Z2 да ми е черен,това че е мострен не е толко лошо,поне работи със сигурност Smile ти все пак ще го огледаш преди да го вземеш разбирасе.така че преценката е само твоя както и решението,за да няма после-ама ти така каза Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
Аксесоари
#77

Sokolchev написа:
Nasikus написа:Момчета... Форума ли е много не активен или просто мнението ми не буди интерес за някакви отговори и съвети??? Rolleyes
колега,как да ти кажем кой цвят да си избереш?решението си е изцяло твое,това което ти допада повече,на мен зетката ми беше бяла и сега реших Z2 да ми е черен,това че е мострен не е толко лошо,поне работи със сигурност Smile ти все пак ще го огледаш преди да го вземеш разбирасе.така че преценката е само твоя както и решението,за да няма после-ама ти така каза Smile
Преди всичко... благодаря за реакцията най-после Smile
Не, нямах предвид само и единствено... цвят като цвят. По-скоро исках съвет за това, дали да ми е приоритет седмицата на производство пред цвета. В смисъл... да взема ли белия когото видях, че е 14W20 ако черният ще е 14W1X?
Четох тук някакви неща за това и останах с впечатления, че ... добре е да се вземе по-късен от 17, 18, 19 по възможност. Или бъркам? Rolleyes
Но ако правилно съм разбрал..... директно скачам на белия в случай, че черния е по-рано произведен. Ще му се свикне на бялото много по-лесно пред това... да имам технически проблеми в повечкоSmile
Цитирай
#78

Взимай който те кефи повече, да не ти пука от дата на производство, ако даде дефект ги сменят все пак Wink
Цитирай
#79

turl написа:Взимай който те кефи повече, да не ти пука от дата на производство, ако даде дефект ги сменят все пак Wink
На кой му го смениха? Rolleyes
Цитирай
#80

На комшията от 5-тия етаж . Какво те смущава?
Цитирай
#81

turl написа:Какво те смущава?
Това, че отдавна вече не съм на 20-десет и малко за да взимам ония спонтанни и импулсивни решения, тип... "к'во ти пука, зимай!" Smile
Бих искал да направя по-разумния избор... по възможност. А такава ще ми се отдаде.
Стига всичко това за седмиците да не е някоя глупост де. Просто това очаквам, някой да ми потвърди или отрече.
Цитирай
#82

Според мен всяка по нова партида е с подобрение на някой стари недостатъци,но пък те ди имат нови такива Smile ето аз нямам проблем като на някой колеги от преди 14.20 но пък аз вече съм с леко пукнат гръб,така че всичко опира до късмет

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#83

За мен това с датата на производство е тъпотия, може и да не съм прав, но какво ще рече това, променят поточната линия ли, или уволняват част от китайчетата и наемат по-кадърни? Просто късмет и може би прекалено много вторачване в една вещ чието предназначение е тя да работи за теб! Smile
Цитирай
#84

Моля да си пренесете разговора в друга тема. Тази е само за записване на новопридобилите телефона.
Цитирай
#85

Днес се взехме.
Бял от VIVACOM, 14W20.
Изплащам го на 770лв. Мисля, че е добра оферта. Свободен е все още на около 1300лв. :facepalm:
Цитирай
#86

Здравейте колеги,
14W22
закупен от ментел на 07.07 в комплект с SmartBand SWR10,в кутията имаше и слушалки Digital Noise Cancelling Headset MDR-NC31EM+подарък Style Cover Stand SCR14
Поне за момента нямам никакви оплаквания,джажата е брутална Rock .Със здраве да си я ползвате :bow:
Поздрави

Sony Xperia Z2 (D6503) Android 4.4.2 - 17.1.1.А.0.402
Цитирай
#87

Ехееее,много подаръци много нещо Wink честит да ти е,тия ментелци явно за да не губат клиенти се чудат кво да подаряват вече Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#88

mirman написа:Здравейте колеги,
14W22
закупен от ментел на 07.07 в комплект с SmartBand SWR10,в кутията имаше и слушалки Digital Noise Cancelling Headset MDR-NC31EM+подарък Style Cover Stand SCR14
Поне за момента нямам никакви оплаквания,джажата е брутална Rock .Със здраве да си я ползвате :bow:
Поздрави
Добре дошъл в отбора!!! :cheers:
Със здраве да си го ползваш и притурките към него :thumbup:
П.П.
Аз май ще се разделям с смартбанда,че нещо не ми влиза в употреба.

Sony Xperia Z2 (D6503);Tronsmart MX III Plus-Android ;Samsung Galaxy S10+ ;Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#89

Черен от глобул Smile
Здравейте, колеги!

Sony Xperia™Z1 compact (D5503) Black(Stock) 4.3/1.114
Цитирай
#90

Някой има ли купен от Сони център,мнение по възможност.

Xperia arc& Xperia T,Xperia Z,Xperia Z2, Xperia Z4 Tablet.Xperia Z5, Xperia X Performance ,Xperia XZ1.
Цитирай
#91

Няколко човека сме го закупили от там.
Мнение, мнение за какво? Написали сме какво включва в комплекта, както и поне за сега нямам оплаквания от апарата, независимо от ранната партида. Това, което е недостатък на моя телефон, също е и недостатък при по-новите партиди. Ако въобще мога да конкретизирам недостатък или проблемен апарат. Дано така и продължа с употребата му. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#92

Днес от сони център с док станция в комплекта 19седмица.

Xperia arc& Xperia T,Xperia Z,Xperia Z2, Xperia Z4 Tablet.Xperia Z5, Xperia X Performance ,Xperia XZ1.
Цитирай
#93

Колко кинти ако не е тайна?
Цитирай
#94

1159лв.

Xperia arc& Xperia T,Xperia Z,Xperia Z2, Xperia Z4 Tablet.Xperia Z5, Xperia X Performance ,Xperia XZ1.
Цитирай
#95

Здравейте това 14w22 обозначение къде мога да го видя?
Цитирай
#96

Вижда се върху шейната на SD картата като свалиш капачето.

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай
#97

HardrockMan написа:Вижда се върху шейната на SD картата като свалиш капачето.
Благодаря, 14w21 PM 0740 BV BAF
Цитирай
#98

да се похваля и аз с 2 бройки
1. Mтел Варна
2. Черен
3. 14W25
4. 1282-0238
Нямаше гривна но пък за това свалиха цената Smile
Цитирай
#99

К'ач пара Smile
Цитирай

Здравейте,

от днес и аз съм горд собственик на Z2, ето и малко данни:

1. МТЕЛ
2. Черен
3. 14W25
4. 1282-0238_R2A

HTC Sensation - Android 4.0.3 Stock, S-OFF
http://cruisetourbg.com - Невероятни круизи с ветроходни яхти
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)