Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android SDK с Fastboot, adb и usb drivers
#26

а рабoти ли ти adb или не ?

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
Аксесоари
#27

s3v3n написа:а рабити ли ти adb или не ?

На мен целта ми беше само да заключа.На този екран:
[Изображение: cmd.jpg]
List of devices attached отдолу ми беше празно, а иначе в device manager на windows си излиза Android 1.0
въпреки това при командата fastboot oem lock си заключих успешно телефона.

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
#28

fastboot и adb нямат нищо общо, adb не е активен когато телефона е във fаstboot режим
adb e активен ( ако е включен от настройките) само когато телефона е включен в нормален или recovery режим

Make Mondays Awesome!
Цитирай
#29

Колеги стигнах до стъпката да натисна "Have disk" .Не ми е ясно кой файл да задам да инсталира??

Google Nexus S, Nexus 4
Цитирай
#30

При windows XP не може с ляв шифт и десен бутон на мишката да се отвори command promp! Не знам как да действам в такъв случай с това adb ..

LG GTWO always different  
ASUS MEMOPAD HD7 custom stock[Изображение: arrow-10x10.png]  
Цитирай
#31

Да приемем, че папките са ти в С:\Users\твоето-име\Downloads.

Отвори си cmd-то от desktop-a и ще видиш, че си в C:\Users\твоето-име по подразбиране. Smile Трябва само да напишеш cd Downloads, за да влезеш в папката. Smile С командата 'dir' можеш да видиш всички подпапки в дадена директория, а-у..

Пиши каква точно помощ ти трябва. Smile

Nexus 5, Franco Kernel + Stock / Nexus S, Jelly Shot / Nexus 7 2012, Lean Kernel
Цитирай
#32

Линкове

SDK:
sdk, fastboot, adb

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)