Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталиране и конфигуриране на работната среда Eclipse + Android SDK

copy->paste (проссто си го копираш на друго място) и вамия eclipse може би ще те пита къде е пътя за sdk, ако не те пита трябва да намериш тази настройка...
Цитирай
Аксесоари

Благодарско, Seishin!

За уеб фронт-енд като мен, тепърва прохождащ в Java и Android, тази тема беше много полезна.

Поздрави,
Змейко

Един Змей пролет не прави, но жега да!
Цитирай

Имам проблем след началното инсталиране на ADT-bundle под windows- не може да създаде нов проект. След New-> Project -> и т.н. до прозореца Blank activity , Next излиза съобщение: Unsupported template dependency: Upgrade your Android Eclipse plugin. Това го направих чрез Help-> Install New software и т.н. но без резултат . Прави ми впечатление че инсталираната версия на Android support library e 18, а исканата е - празно, няма такава/става дума за същия прозорец с грешката/. И по другите форуми се оплакват от подобен проблем.
Цитирай

Ако ще се занимаваш с програмиране ще се наложи да се научиш да намираш сам решение на такива проблеми. Гледай сега как става: цък, в първите няколко резултата от stackoverflow няма начин да не намериш решение.
Цитирай

Благодаря на bubo за точното насочване. Това работи.
Цитирай

Проблем с емулацията.- WARNING: Could not initialize OpenglES emulation, using software renderer.
Проверих с търсачката, този проблем се дискутира но при мен няма решенеие с такива мерки като промана на рам,хип и т.н. Също така липса на файлове в либ директорията - там са . Някаква идея?
Цитирай

Много силно ви препоръчвам този туул, който е в пъти по-бърз за работа от колкото виртуалното устройство, което върви с Eclipse и AndroidStudio. Стартира се за около 30 секунди! От както го ползвам спях да тормозя телефона с дебъгване Big Grin
Върху него дори може да се инсталира и Google Play Services.
Честно казано не знам много за хората, които го разработват но много ми хареса идеята им да го направят с VirtualBox.
Цитирай

охооп аз се отказах :-D веч Tooth е само като видях половината текст св гръмнах

PRESTIGIO MULTIPAD 7.0 Prime Duo 3G
VIVACOM 3G мрежата със най-добро покритие във България !
Цитирай

На някой да му се намират тътъриали за юнити които са за апп девелъпмънт НЕ за игри. Трябва ми да правя приложения - програми а не игри под юнити ?


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай

Привет на всички, дали някъде може да се намери целия пакет за 32битов windows, защото всичко изчетох но нещо забивам до средата инсталацията на еклипс (когато се поставя линка) и след това неми позволява да изтегля всички отметнати и незнам какво да правя Sad

Цитат:Инсталирате Android Development Tools (ADP) като стартирате Eclipse -> Help -> Available Software
В полето до Work with: въвеждате следният адрес: 
https://dl-ssl.google.com/android/eclipse/
и натискате бутона Add. След това натиснете бутоните Select All 
 точно до тук стигам и натам тъмна индия как да се справя Sad

Samsung  Galaxy S7 edge  32GB
Цитирай

сложи android studio
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)