Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG L70 мнения.

Цената му е малоумна, иначе става.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
Аксесоари

Ако се реша да продам телефона LG L70 с 1 СИМ карта без нито една драскотина в перфектно състояние пълен комплект с остатъчна гаранция от 4-5 месеца каква е разумната цена ,която мога да му искам ????

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

Към 110-120 лв.

D_coffee
Цитирай

Някой слагал ли си е РОМ на Lollipop на едносимовия вариант и доволен ли е от него ? Как се държи батерията ,бързина има ли някакви бъгове и ако може да даде информация /линк как се прави това нещо Smile

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

http://androidforums.com/threads/lg-l70-...ly.912011/
Всичко е описано точно и ясно, даже си има цяла поредица в youtube: https://www.youtube.com/playlist?list=PL...HPY8F6l4f1
Предупреждавам те, бъди готов за много softbricks, аз си пръснах главата с един D325, който не искаше и не искаше да отключи bootloader-a.
Цитирай

На моя D320n така и не успях да му направя друго, освен да го руутна.При опит за слагане на рикавъри, го зарежда  само при първия рестарт, докато е на кабел, при следващ опит за рестарт или директно буутване до TWRP, вади някаква грешка, мъчих го мъчих и накрая се отказах.На есен като взема нов телефон ще мъча LG-то по-сериозно.
Цитирай

Разубедихте ме Big Grin

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

^ Който го е страх от мечки, не ходи в гората.
Цитирай

Здравейте,
Имам подобен проблем... Преди време закупих LG L70 D320 online, сега имах малко проблеми със софтуера и реших да пусна заводските настроики, но след като ги възстанових... изненадаа българското меню изчезна. Телефонът е с Android 4.4.2.
Има ли начин да инсталирам наново български без да се налага да го руутвам, понеже съм много зле в тази област?
Цитирай

Погледни тази тема - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=82383.

D_coffee
Цитирай

Здравейте.....имам един въпрос....сигурно е тъп и лесен, но нещо не мога да се оправя.....Имам и аз двусимовия , купен преди 2 години от вивател....и днес реших да му сложа мтелска карта , приема ми пина....но на екрана където иконата за 2 карта..не изписва мтел....и картата не е активна....моля помогнете как да се оправя..Благодаря
Цитирай

МИсля, че първата карта винаги трябва да е вивкаомска,, а вторият слот е отключен.
Ако съм прав ще трябва да си купиш код за отключване

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

След малко опити установих следното:
1. само с карта от Мтел- не работи
2. само с карта Виваком -работи
3. с карти и на двата оператора без значение с кой слот са сложени - работи

и след това ако изключим вивакомската карта- мтелската си работи без проблем.......при рестартиране на тела за да се включи мтелската първо трябва да се включи вивакомската
Цитирай

Набери в номеронабирателя 2945#*71001# или 2945#*20001# и виж дали ти е кодиран телефона

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

(2016-10-27, 08:40:25)jorrddan написа:  Набери в номеронабирателя 2945#*71001# или 2945#*20001# и виж дали ти е кодиран телефона

драсти нещо не се получава с тези кодове
Проблема е че знам че СИМ 1 е заключена на Виваком
дадоха ми 16 цифри но не знам къде да ги въведа ако някой може да сподели ще е добре
Благодаря
Цитирай

Някой от горните кодове трябва да те заведе в менюто за отключване

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Обикновено телефона трябва да се включи без сим карта и се използва следният код: 2945#*модел#. Например: LG D801 - 2945#*801# .
След правилно въвеждане, трябва да се появи поле в което се въвежда кода за отключване или сервизно меню с няколко опции:

Network Lock
Service Provider Lock
NetworkSubset Lock
Corporate Lock
Sim Lock

И това не работи

Преди 7-8 месеца бях стигнал до тези менюта но сега нещо не става
Бяха ми дали грешен код и доколкото знам използвани са 6 от 10 опита сега твърдят че със сигурност това бил кода,но просто набирам тези кодове и нищо не се случва ,ако направя хард ресет дали ще се случи нещо пробвах с фабрични но не стана пак

2945#*325#

еее разгеле това е кода за LG L70 325
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)