Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG L70 мнения.
#26

vargala81 написа:А моето мнение прочете ли го? Няма начин да не може да се премахват.
Аз искам да махна като цяло възможността да се слагат уиджети и да ми остане само часовника за да не се скролва по случайност, защото не аз ще ползвам телефона, това на сонито го има в настройката но тук никъде не видях и за това попитах.
Благодаря все пак

SAMSUNG GALAXY NOTE 8
Цитирай
Аксесоари
#27

Как да си пусна интернет на телефона посредством лаптопа без WI-FI?
Имам USB кабел и се чудя дали може както примерно HTC-тата да споделя интернета от лаптопа с телефона.
Благодаря предварително.

LG L70 D325 Dual Sim - Android OS, v4.4.2 (KitKat)
Цитирай
#28

Добър ден,интересува ме батерията на тела сменява ли се лесно(винаги ползвам телефоните си досега с 2 батерии),и еветнуално насоки от запознати кои да избера между L70 и Blade Q(цената не е фактор).Благодаря предварително.
Цитирай
#29

arcareca написа:Добър ден,интересува ме батерията на тела сменява ли се лесно(винаги ползвам телефоните си досега с 2 батерии),и еветнуално насоки от запознати кои да избера между L70 и Blade Q(цената не е фактор).Благодаря предварително.
Да батерията се сменя лесно, не е кой знае какво.
А за Blade Q...имам познат с ZTE III и не е много очарован.
А и на хартия LG-то е доста по-добре. Препоръчвам ти да отидеш в магазин и да ги тестваш и тогава да си решиш. Но моето мнение е че LGто е по-добрия избор от тези два телефона. Само да кажа че от една седмица от както съм го взел не направил нито един проблем при работа с него.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8
Цитирай
#30

Как така ги ползваш с две батерии?
Къде зареждаш втората докато ползваш телефона с първата?

LG L70 D325 Dual Sim - Android OS, v4.4.2 (KitKat)
Цитирай
#31

Здравейте, от един месец съм собственичка на LG L 70. И много съм доволна от всичките екстри на този телефон. Радвам му се като малко дете Dance . Само, че вчера започнах да се ровичкам, както винаги в Google play магазин, и си харесах 2 теми, изтеглих ги .............. и от там започна моя проблем. Влизам аз в менюто и ме изхвърля, влизам в някое приложение и е по същия начин, много некомфортно. Изтрих темите, но проблема си остана. Някой ако може да ми помогне, ще съм му много благодарна :unknw: Smile
Цитирай
#32

anastasiq16 написа:Здравейте, от един месец съм собственичка на LG L 70. И много съм доволна от всичките екстри на този телефон. Радвам му се като малко дете Dance . Само, че вчера започнах да се ровичкам, както винаги в Google play магазин, и си харесах 2 теми, изтеглих ги .............. и от там започна моя проблем. Влизам аз в менюто и ме изхвърля, влизам в някое приложение и е по същия начин, много некомфортно. Изтрих темите, но проблема си остана. Някой ако може да ми помогне, ще съм му много благодарна :unknw: Smile
Най-лесно е да върнеш фабричните настройки.
Иначе пробвала ли си да сложиш някои от началните теми?

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#33

Преди да върнеш до фабрични настройки, опитай да изчистиш данните на "Начало"


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#34

Пробвах и със първоначалните теми, пак прави проблем. А не ми се искаше веднага да ползвам фабричните настройки.
А как се изчистват данните на "Начало" ? :unknw:
Цитирай
#35

Настройки -> Приложения -> Всички -> Начало -> Изчисти данни.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#36

Тъй като нямам такава опция - > Изчисти данни, ще се наложи да върна фабричните настройки. Благодаря ви за помоща :bow:
Цитирай
#37

Madridist написа:Как така ги ползваш с две батерии?
Къде зареждаш втората докато ползваш телефона с първата?
Зарядно тип "щипка" за 3лв. от пазара във Видин
Цитирай
#38

arcareca написа:
Madridist написа:Как така ги ползваш с две батерии?
Къде зареждаш втората докато ползваш телефона с първата?
Зарядно тип "щипка" за 3лв. от пазара във Видин



А дали ще е възможно да дадеш линк или поне снима, защото не се сещам да съм виждал нещо подобно по магазините.
Също би било чудесно ако може да дадеш малко повече информация. Например за колко време се зарежда батерията от 0-100%, по-малко ли издържа батерията когато е заредена с такова зарядно, уврежда ли се по някакъв начин.
Благодаря ти предварително.

LG L70 D325 Dual Sim - Android OS, v4.4.2 (KitKat)
Цитирай
#39

В близките десетина дни немога за ти кача снимки понеже съм командировка.Просто отиди в някой магазин за gsm аксесоари и попитай за универсално външно зарядно.Иначе относно живота на батерията няма разлика от това дали я зареждам в тела или във външното зарядно.
Цитирай
#40

Здравейте, и аз имам това телефонче и съм доволен, но вътрешната памет е много малко.
Как без руут да го накарам да сваля и инсталира на СД-картата? =(
Цитирай
#41

Няма как.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#42

Всички едносимови ли имат NFC?
И колко малко са всъщност 1.5 гб?
В смисъл с карта памет оправят ли се нещата или постоянно дава съобщение, че паметта е на изчерпване и се чудиш какво да изтриеш?

LG G4
Цитирай
#43

Да едносимовия има NFC.
Цитирай
#44

prankmaster написа:Всички едносимови ли имат NFC?
И колко малко са всъщност 1.5 гб?
В смисъл с карта памет оправят ли се нещата или постоянно дава съобщение, че паметта е на изчерпване и се чудиш какво да изтриеш?
Не го слушай dekoni! Не всички едносимови са с NFC!
Телефона се предлага с и без NFC. Всичко зависи от къде взимаш телефона и дали изрично пише че се предлага с NFC или не. Има и друг начин за ориентация. Кодовото име на телефона е D320 (без NFC) и D320N (с NFC). Smile
По втория въпрос. В днешно време 1.5 гб са много малко памет, ако ще ползваш телефона без карта памет. (не че с карта памет е кой знае какво де) Иначе според мен спокойно задоволява нуждите на човек, който не сваля програми и игри само и само за да ги има и не ги ползва.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#45

Днес и аз си взех LG L70 D320N и съм приятно изненадан. За цената си е супер. L70 не ми е основен смартфон, но все пак ми е доста приятно да работя с него. Камерата прави добри снимки. Нямаше да е зле да я направят 8 MP, но и 5MP не е чак толкова зле. Когато го пуснах са първи път батерията беше на 50% и до 0% издържа около 2 часа и половина на включен екран екран. Дисплеят е много добър. На мене не ми харесва това, че липсват сензорът за автоматична яркост и LED индикатор.

D_coffee
Цитирай
#46

Извинявам се ако съм подвел някого относно NFC.
Имах предвит моя LG-D320N, закупен от М-тел.
Цитирай
#47

Мислим с гаджето и двамата да си взимаме L70 след около седмица.
Някои хора вече го имат от повечко време.
Бихте ли споделили вторичните си впечатления след като е минала еуфорията след покупката?
Интересува ме основно:
-Качество на звука при разговор, както слушалка, така и микрофон
-Издържливост на батерията
-Стабилност, обхват
-Няма да се ползва за игри (или поне не най- тежките, за тях си имаме таблет)
-Каквито и да били проблеми

В момента се колебаем между l70 и l90, но везните накланят към l70, заради по- малките размери и по- ниската цена.

Също така ако някой го е купувал от mobitel.bg нека сподели дали е с nfc. (става въпрос за едносимовата версия)
При тях цената е 229лв за l70, и 309лв за l90.

Ще се радвам на повече мнения.

LG G4
Цитирай
#48

Здравейте може ли няколко снимки с камерите и колко време омерене работа издържа батерията ?
Цитирай
#49

prankmaster написа:Мислим с гаджето и двамата да си взимаме L70 след около седмица.
Някои хора вече го имат от повечко време.
Бихте ли споделили вторичните си впечатления след като е минала еуфорията след покупката?
Интересува ме основно:
-Качество на звука при разговор, както слушалка, така и микрофон
-Издържливост на батерията
-Стабилност, обхват
-Няма да се ползва за игри (или поне не най- тежките, за тях си имаме таблет)
-Каквито и да били проблеми

В момента се колебаем между l70 и l90, но везните накланят към l70, заради по- малките размери и по- ниската цена.

Също така ако някой го е купувал от mobitel.bg нека сподели дали е с nfc. (става въпрос за едносимовата версия)
При тях цената е 229лв за l70, и 309лв за l90.

Ще се радвам на повече мнения.
Здравей, ако имаш възможността със сигурност L90 е по-добрия вариант.

А за L70. Качеството на разговорите мога да ти кажа, че е доста добро и аз лично нямам оплаквания. Батерията държи около 4 часа екран и понякога малко над 4 часа. За обхвата не мога да ти кажа, защото не съм излизал извън града с него. За игри не е особено подходящ, но ти и без това няма да го ползваш за игри, иначе за Facebook, Skype, сърфиране в интернет и т.н. си е супер. Има красив IPS дисплея и Corning Gorilla Glass 2, което е доста приятна изненада за този ценови клас. Минусите според мен са: малкото памет, на която може да инсталираш приложения (на SD карта мисля, че не може да местиш приложения, ако телефона не е руутнат), липсата на сензор за автоматична яркост и LED индикатор. Тези неща особено последните две не са болка за умиране. Общо взето телефона за парите си е супер

За NFC-то може да попиташ магазина откъдето го купуваш. Някъде по-горе в темата бяха писали, че ако моделът е D320N значи е с NFC, ако е без N т.е. D320 Значи е без NFC.

D_coffee
Цитирай
#50

Как се справя с по тежките игри ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)