Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на дисплей.
#1

Здравейте!

Сутринта много лошо си изпуснах телефона и целия екран е надран.. Sad
Бихте ли ми препоръчали сервиз където да ми сменят екрана с оригинален или поне качествен такъв и колко горе-долу струва смяната на екран?

Благодаря Ви предварително!

LG Optimus 4x HD Dance
Цитирай
Аксесоари
#2

Само надран ли е и беше ли с протектор? А според мен не си заслужава, не вярвам да излезе по-малко от 200 лева, а самият телефон сигурно вече се продава за 300-400 лева, което обезсмисля тази процедура.
Цитирай
#3

здрасти , екрана ли е повреден или стъклото ( дигитайзера). Това са две работи процедурата за които е една и съща. в али експрес дисплей или дигатайзер е 20-30 долара .1м доставка и после сменяш ( има клипове как става не е много сложно). ходенето по наши сервизи ще ви излезе златно , както каза колегата по горе.Успех.
Цитирай
#4

Телефона няма протектор.
Падна и леко се влачи 5 метра на екран..
Работи си ОК. Има 1 година остатъчна гаранция.
Но просто ме дразни като целия екран е в драскотини..

LG Optimus 4x HD Dance
Цитирай
#5

Това не е екран, щом няма петна по изображението това е стълко с дигитайзер ( 20-30$) струва по китайските сайтове, лошото на смяната е ,че към дигитайзера е залепен лцд дисплея, и при некачествен ремонт може да се спука дисплея. Преди тел отпред бяха с пластмасови дигитаизери и можеха леко да се полират с един вълнен парцал, но сега са със закалени стъкла и смятам че само със смяна става като нов. На ваше място не бих си създавал главоболия , ако всичко по тела работи. Пробвай с някой по дебел протектор , може по добре да изглежда. Успех.
Цитирай
#6

На този телефон не са залепени тъча и дисплея доколкото си спомням и може да излезе по - евтино само смяна на стъклото. Тъпото е, че е гадна работа, иначе не е проблем.
Поръчваш джам и специална лепенка от нетя (алиекспрес ми е в черния списък) и слагаш.
През аппа видях в ибей тъч (стъкло) за петнайсетина лева, с рамка беше около 30. Ремонтът излиза убийствено евтино направо. Затова се кефя на LG

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#7

Колеги, днес телефона ми падна от джоба и го прищипах с вратата на колата. Ето резултатът:
[Изображение: DSC00544_zpsnhzbgi0e.jpg]

[Изображение: DSC00545_zps5ogwnbc4.jpg]

Въпросът ми е колко би струвало да си го оправя сам, и какво точно трябва да търся в ибей? Всичко работи, дори тъча по целия екран, но виждам картина само в това малкото отгоре.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)