Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo S660 - ROOT,Recovery,Custom ROM,Stock Rom

(2015-03-27, 08:35:21)blade8209 написа:  С какво този модем е по различен от оригиналния какви са ти впечатленята от него?
Първото впечатление което ми направи е, че веднъж мой приятел ми звънна на Вайбъра от чужбина и го чувах ужасно гадно за една минута смених модема с SM219 и връзката стана кристална, отделно в руския форум страшно много оплаквания има от оргиналния модем на РОМ-а дори този от 058 версията е по-добър. Ако искаш за проба ги смени да видиш.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, пробвах да сменя рома на едно Lenovo S660w, но проблема е, че когато е без батерия не ми бутва на компютъра, т.е. въобще не се появява като устройство в device manager-a. Някой може ли да ми каже къде бъркам. Скоро бях сменял на едно Lenovo S960 нямах никакви проблеми. Благодаря.
Цитирай

(2015-03-28, 07:42:27)georgi_82bs написа:  Здравейте, пробвах да сменя рома на едно Lenovo S660w, но проблема е, че когато е без батерия не ми бутва на компютъра, т.е. въобще не се появява като устройство в device manager-a. Някой може ли да ми каже къде бъркам. Скоро бях сменял на едно Lenovo S960 нямах никакви проблеми.
Почни от драйверите първо точни ли са.
Цитирай

(2015-03-28, 09:25:13)zdraveli написа:  
(2015-03-28, 07:42:27)georgi_82bs написа:  Здравейте, пробвах да сменя рома на едно Lenovo S660w, но проблема е, че когато е без батерия не ми бутва на компютъра, т.е. въобще не се появява като устройство в device manager-a. Някой може ли да ми каже къде бъркам. Скоро бях сменял на едно Lenovo S960 нямах никакви проблеми.
Почни от драйверите първо точни ли са.
Точните драйвери са. Компютъра просто не реагира когато няма батерия, пробвах на няколко копютъра. Когато  е свързан без батерия и поставя батерията без да го включвам се появява в dev mngr и изчезва.
Цитирай

Първо такова леново няма това е китаец с сменени парамерти на показване. Погледни какво ти еменюто ако е като къщичка е китаец и параметрите са двуядрен на 1.2 и 1Г рам рома май е 4 но нз. Потърси в гуглето fake lenovo и ще разбереш.

https://forums.lenovo.com/t5/K-S-and-Vib...-p/1736253
Цитирай

(2015-03-28, 12:49:31)blade8209 написа:  Първо такова леново няма това е китаец с сменени парамерти на показване. Погледни какво ти еменюто ако е като къщичка е китаец и параметрите са двуядрен на 1.2 и 1Г рам рома май е 4 но нз. Потърси в гуглето fake lenovo  и ще разбереш.

https://forums.lenovo.com/t5/K-S-and-Vib...-p/1736253
Менюто е с къщичка явно е китаец. Пише, че има 2ГБ рам и 16гб РОМ. За него има ли ромове че искам да му сложа с БГ меню.
Цитирай

(2015-03-28, 17:05:36)georgi_82bs написа:  Менюто е с къщичка явно е китаец. Пише, че има 2ГБ рам и 16гб РОМ. За него има ли ромове че искам да му сложа с БГ меню.

Мисля, че от стандартните S660 ромовете ще станат но ще трябва да си сложиш твоя модем. Питай тук със сигурнос ще знаят.
Цитирай

Ето тук има мултиезичен и е описано как става http://www.needrom.com/download/alps-s660w/
Цитирай

Здравейте, мой приятел някак си е успял да изтрие оригиналните приложения телефон и контакти и по негови думи не може да запазва нови контакти с тези от маркета.Възможно ли е да се върнат с ресет или трябва да се преинсталира стоков ром?

 Samsung Galaxy S8 Plus 64GB Midnight black
Цитирай

Имам проблем Lenovo S660 с Android 4.4.2 KitKat  и моля дами помогнете не мога да тегля теми от тхеме центьр благодаря ви за помостта
Цитирай

(2015-04-08, 10:03:07)pafi написа:  Имам проблем Lenovo S660 с Android 4.4.2 KitKat  и моля дами помогнете не мога да тегля теми от тхеме центьр благодаря ви за помостта

Не е в теб проблема, по някога сървърите на Lenovo са така, пробвай от време на време.
Цитирай

(2015-04-09, 11:02:07)zdraveli написа:  
(2015-04-08, 10:03:07)pafi написа:  Имам проблем Lenovo S660 с Android 4.4.2 KitKat  и моля дами помогнете не мога да тегля теми от тхеме центьр благодаря ви за помостта

Не е в теб проблема, по някога сървърите на Lenovo са така, пробвай от време на време.

ами проверявам от един месец и няма никакви теми неми позжолява.
помогнетеми 4е ми писна сис една и систа тема благодаря за помоштта

ами проверявам от един месец и няма никакви теми неми позжолява.
помогнетеми 4е ми писна сис една и систа тема благодаря за помоштта
Цитирай

С каква версия на телефона си CN или ROW и с какъв Ром, Vibe2 или ROW062?
Цитирай

ROW_S062

(2015-04-09, 21:06:51)zdraveli написа:  С каква версия на телефона си CN или ROW и с какъв Ром, Vibe2 или ROW062?


ROW_S062
Цитирай

За това няма теми, ако искаш мога да ти пратя оргиналната на Vibe2 Мираж се казва? Аз ползвам винаги нея без значение дали съм с Vibe2 или ROW_S062. А и да те питам ти тоя форум знаеш ли го Цък има доста интересни неща за този телефон, и в този също.
Цитирай

пратимия но трябжа да ми помогнеш це не знам ништо за този телефон
Цитирай

Здравейте колеги, бихте ли ми оказали малко съдействие с този телефон ? В момента ползвам РОМ - VibeUI 2.0 1437 7.3 (от needrom) - и върви добре. Но така и не можах да реша проблема с GPS-a - така и не успях да го накарам да работи както трябва. Пробвах разни ръководства - упътвания - но не става. Телефона е китайската версия !!!
Бихте ли ми дали линк или някаква идея за кастъм РОМ - който да е с работещ GPS - и който Вие ползвате и сте доволни?

Благодаря предварително за съдействието.
Цитирай

Здравей!Това са най новите версии на андроид за нашите телефони и GPS-а им е работещ,но трябва с мобилънкъл да го фикснеш първо има теми за това как става.На моя телефон с какви ли не пробвах и добре,че накрая братушките написаха този къстъм ром.Всичко му работи добре смея да твърдя.  http://lenovo-forums.ru/topic/12453-leno...ustom-rom/
Цитирай

(2015-06-21, 14:08:17)poparov написа:  Здравей!Това са най новите версии на андроид за нашите телефони и GPS-а им е работещ,но трябва с мобилънкъл да го фикснеш първо има теми за това как става.На моя телефон с какви ли не пробвах и добре,че накрая братушките написаха този къстъм ром.Всичко му работи добре смея да твърдя.  http://lenovo-forums.ru/topic/12453-leno...ustom-rom/
Дай малко повече инфо мен лично ме интересува как изглежда дайлъра как се избира през коя карта да се звъни и коя е предпочитаната когато набираш. Направи някоя снимка.
Цитирай

GPS-а на този телефон е най-големият боклук , който съм срещал.
Цитирай

Целия телефон е пълен боклук. Бъгав софтуер не работещи неща по него, абе пълен БОЛШИТ!!!!!
Цитирай

Телефона работи що годе коректно с MIUI6 и MIUI7. С датчика за близост няма проблем индикатора работи софтуера има доста функции. Интеренета не прекъсва при превключване от 900 на 2100 mhZ. Има работещ бекъп вграден. Няма Български /поне аз не намерих такъв който да става за s660/. Софтуера е добре написан дота функционален. GPS и тука си е доста муден да не кажа направо в градски условия утрепан. Може да избирате лед индикатора какъв цвят да свети за каквато функция вие изберете. Доста добре написан и вграден менажер за права, по време на обаждане може да включвате запис на разговора и да го спирате, на всеки контакт да слагате снимка и мелодия и др. Като функции се доближава да IOS. Единствен недостатък езика
Цитирай

@skk
Функциите, които изброяваш за стоковия ром ли се отнасят или за MIUI6 и MIUI7? И аз имам телефона и съм доволен от него.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

(2015-09-14, 10:35:41)Luke Netwalker написа:  @skk
Функциите, които изброяваш за стоковия ром ли се отнасят или за MIUI6 и MIUI7? И аз имам телефона и съм доволен от него.


MIUI6 и MIUI7 , които са направени за s660. Само GPS-а му куца.
Цитирай

Здравейте,в една друга тема описах някои дребни проблеми по моя S660 след някакъв уж ъпдейт.Но сега си разгледах инфото за телефона и има следните параметри:
Версия на радиомодула:S660.V26,2014/02/28     Номер на версията:S660_026_140228.
Като погледнах и Андроида е с 4.2.2.И тук имам питане,мога ли да сложа версията дадена от  zdraveli ,една от двете и по-нови ли са?Както и дали да пипам андроида и с кой да бъде?Мерси

П.П.Само да добавя,телефона е китайче и е рутнат.

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)