Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo S660 - ROOT,Recovery,Custom ROM,Stock Rom
#76

:bow: На А830 метода със сензора работи, при мен имаше забавяне от 6-7 секунди, а понякога след дълъг разговор не зацепваше изобщо. Сега се задейства веднага, пробвах на стоков и къстъм ром :thumbup:
Цитирай
Аксесоари
#77

То добре всичко това дето го пишете,но аз не мога да свържа тела с компа при махната батерия.Де що намерих драйвер го слагах,но няма ефект.мисля си да преинсталирам компютъра накрая и пак да пробвам...
Цитирай
#78

driver_sl написа:
tit64 написа:Ами реших се аз да правя промени,но не става.Компютъра не вижда тела когато е махната батерията (с батерия го вижда) ,,,, някой има ли някакви идеи как да стане това?С Win7 съм като сложа тела в USB компа почва да търси драйвери за тела,но не ги намира.
Прочети първи пост от темата. Там има линкове и обяснения за всичко.
Аз последно бях качил 026 заводския, който е само с 2 езика. Той се ъпдейтна до 032 и до колкото помня проблема беше отстранен. Не е хардуерно това. Можеш да пробваш 035, който е от портнат от европейски апарат за нашите китайци. Там мисля че нямаше проблем със сензора. 026 се инсталира през Флаштула, а 035 през рикавъри.
ПС: Току що видях, че руснаците са изкарали и 039. Smile

Изчетох всичко ,смъкнах файловете за стоковия ром,разархивирах и стъпка по стъпка,докато не установих,че няма връзка с компа при махната батерия.цяла нощ се рових,сега ще продължа...пожелайте ми успех Smile
Цитирай
#79

.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#80

tit64 написа:Изчетох всичко ,смъкнах файловете за стоковия ром,разархивирах и стъпка по стъпка,докато не установих,че няма връзка с компа при махната батерия.цяла нощ се рових,сега ще продължа...пожелайте ми успех Smile
А стъпка 2 от точка 1 изпълни ли я внимателно?

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#81

Едно въпросче малко да вдигна темата. Как се ъпдейтва със стоков ром по ОТА? В момента съм със стоковия 026 от 1-та страница на темата, доволен съм си от него, но искам да пробвам следващия 032, който разбрах е следващия стоков. Има ли Lenovo PC suite на английски че няколко пъти се пробвам и все на китайски ми се инсталира?

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай
#82

След OTA, най-вероятно ще ти стане и всичко на телефона на китайски. Не съм сигурен, че исаш този ъпдейт. А и най-вероятно можеш да го инсталираш с flashtool.к

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#83

Със сигурност не го искам, има ли някой който го е пробвал 032 да каже какви езици има и как се държи? Благодаря на Бешич, предполагам може и през рикавъри да се сложи. А относно PC Suite на английски? Иначе ползвам друг лаунчер - MIUI.

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай
#84

biser77 написа:Със сигурност не го искам, има ли някой който го е пробвал 032 да каже какви езици има и как се държи? Благодаря на Бешич, предполагам може и през рикавъри да се сложи. А относно PC Suite на английски? Иначе ползвам друг лаунчер - MIUI.
S032 Custom. Махнати са китайските приложения, инсталира се през CWM.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#85

Голямо благодаря! Предполагам няма БГ...?

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай
#86

biser77 написа:Голямо благодаря! Предполагам няма БГ...?
Не, няма.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#87

Здравейте,някой може ли да ми даде линк към ром за Lenovo S660 във който да работи на 100% сензора за близост при провеждане на разговор,и да е със евро версия на радио модула при който да не губи обхват и т.н.Това със сензора страшно много ме дразни.
Благодаря Ви предварително !
Цитирай
#88

На стоковия ром от 1-та страница S660_by_www.lenovohome.net сензора работи гарантирано. За версията на радиото https://cloud.mail.ru/public/880754f94e4...vka_CN.zip Модула е портнат от европеец за китаец. Нямам проблеми и с обхвата, инсталира се през CWMR ако не си с фабричното. Единствено няма да работи 3Г-то на виваком в малките населени места, защото китайската версия на апарата не подържа физически 900 mHz.

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай
#89

Ами той си ми дойде телефона със този ром от първа страница,слагах го дори още 2 пъти ,сега съм абсолютно със стоков ром който дори се ъпдейтва до 4.22,чистих му китайските глупости,ами ............проблема със сензора все си е така.Хич не съм доволен от този телефон,има доста бъгове по него и много съжалявам че не си взех A820 .
Цитирай
#90

Този ром си е андроид 4.2.2 , не мога да те разбера как се ъпдейтва до него при условие че си е такъв и почти няма китайски приложения, и е многоезичен с БГ. Изпълни подробно инструкциите на driver_sl от 1я пост на темата. При мен няма никакъв проблем със сензора и с обхвата, дори обхвата е доста по добре от доста прехвалени телефони, освен 3Г-то за което съм писал, понеже съм на виваком.

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай
#91

а радио модула сменял ли си му със рома от първи пост?
Цитирай
#92

Да, радио модула ми е този дето съм пуснал линк в 88 пост, не е от 1-я пост, а 14-ти, 1-ва стр. от driver_sl

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай
#93

Здравейте,
Радвам се, че темата ми все още ви помага. Видях, че доста е набъбнал раздела за къстъм ромове при руснаците. Можете да ги разгледате и тествате ТУК. Wink

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#94

Здравейте колеги ,бих искал да направя превод на някой ром ,но може ли да ми обясните как става самата процедура защото гледам на много ромове няма преводи на Български Smile ,ииии да попитам повечето където пише на тези нови ромове много езичен ,дали има Български?
Цитирай
#95

И аз да попитам дали някой ползва MIUI ром от руския сайт и как се държи? С MIUI лаунчер съм страшно доволен, отзивите на рома за други модели телефони също са много добри.

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай
#96

Защо не иска да ми инсталира приложенията на картата памет,задал съм му там да ги слага но нито една програма не се инсталира на картата памет,всичко отива на телефона,може ли помощ ?
Цитирай
#97

Здравейте,
Какво ще ми препоръчате s660 или s820? Колебая се между двата.
Цитирай
#98

Според мен S820.и резолюцията на дисплея е по-добра,по-добра камера,Gorilla Glass,гъстотата на пикселите по-голяма
и дори смятам че видео процесора е по-добър PowerVR SGX544 от Mali-400MP2.Само дето е с по-слаба батерия 2000mAh
Цитирай
#99

А да запитам някой имал ли проблем със Proximiy сензора,и как може да се калибрира на Lenovo S660 ?
Цитирай

madnness написа:А да запитам някой имал ли проблем със Proximiy сензора,и как може да се калибрира на Lenovo S660 ?
ЦЪК

Всичко правиш на собствена отговорност!

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)